Władze Bawarii zachęcają uchodźców do pracy w policji

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Niemcy wciąż zaskakują swoim zamiłowaniem do wielokulturowego społeczeństwa - przemiany która jest nachalnie implementowana bez wyraźnej zgody większości mieszkańców kraju. Kolejnym kuriozalnym pomysłem jest zatrudnianie uchodźców do pracy w policji, co ma rzekomo pomóc w zwalczaniu przestępstw i ułatwić proces integracji.

 

Zgodnie z wytycznymi bawarskich władz, każdy imigrant może pracować jako funkcjonariusz policji jeśli mówi płynnie w języku niemieckim i żyje na terenie kraju od co najmniej pięciu lat. W ten sposób próbuje się zwalczyć bezrobocie wśród uchodźców ale nie tylko - rząd uważa, że służby o "zagranicznym pochodzeniu" będą lepiej radzić sobie na terytoriach zdominowanych przez obcokrajowców.

 

Problemy dopiero pojawią się gdy w Niemczech znów dojdzie do sytuacji sprzed kilku miesięcy, kiedy to uchodźcy masowo molestowali seksualnie i gwałcili kobiety. Nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć czy uchodźca-policjant będzie zatrzymywał swoich ziomków, czy po prostu przyłączy się do nich.

Imigranci w Niemczech posiadają większe możliwości niż mogłoby się wydawać. Niektóre kraje związkowe popierają wprowadzenie odpowiednich zmian w konstytucji aby uchodźcy otrzymali możliwość głosowania a nawet startowania w wyborach lokalnych. Niemcy już wkrótce mogą przekształcić się w jedną z europejskich republik islamskich.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

powinni tez dostac uzbrojenie

powinni tez dostac uzbrojenie, amunicje i wszystko , co niezbedne to terrorystycznego ataku. Po co maja sie meczyc zdobywajac wszystko, co nas zabija. To przeciez ulatwi im zycie, a my od jakiegos czasu i tak jestesmy samobojcami.

W USA pojawilo sie pojecie ( suicide by cop) samobojstwo przez policjanta, w Europie jest ( suicide by Muslim).

Portret użytkownika Mija1992

Wedlug islamskiego prawa

Wedlug islamskiego prawa szariatu policjanci mulzumanie nie bede interweniowac przeciw mulzumanom bo wedle ich wyznania nie mulzumanin to nie czlowiek i nie ma praw takich jak muslin....wiec zbrodnie popelniane na niewiernych nie sa dla nich przestepstwem...nie beda wiec reagowac!

Portret użytkownika inzynier magister

Prezydentem Austrii został

Prezydentem Austrii został Alexander van der Bellen. Pokonał kandydata FPO różnicą 31 tysięcy głosów. Demokracja ponownie zadziałała w sposób absurdalny i zdumiewający, jako że o triumfie „austriackiego Pawlaka” miały zdecydować głosy oddane drogą korespondencyjną. Mało tego, jak podały austriackie media, wyborcy z tego kraju pomiędzy pierwszą a drugą turą wyborów nagle zapomnieli jak się głosuje. W turze finałowej, w której do wyboru było nie kilkunastu, lecz tylko dwóch kandydatów, oddano ponad 165 tysięcy nieważnych głosów, podczas gdy w pierwszej – tylko 92 tysiące! To wynik wyższy niż w poprzednich wyborach, nazywany już w sieci „cudem nad urną”. http://www.pch24.pl/kto-liczyl-glosy-w-austrii-i-co-by-bylo-gdyby-,43517,i.html#ixzz49jil994m

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tento

"rząd uważa, że służby o

"rząd uważa, że służby o "zagranicznym pochodzeniu" będą lepiej radzić sobie na terytoriach zdominowanych przez obcokrajowców."  ------ to oczywiste. Odpowiednie rozeznanie zwyczajów i terenu to podstawa. Właśnie dlatego policyjne brygady antynarkotykowe tworzone są z Mietków spod Centralnego, przestępców łapią tylko policjanci którzy odsiedzieli co najmniej 5 lat, po ulicach z pałami po meczu ganiają kibice w niebieskich mundurach, a politykami zostają skończone ssyny.

Portret użytkownika zaduma

Tym sposobem, Niemcy, po

Tym sposobem, Niemcy, po kilkudziesięciu latach, zrealizują swój drang nach osten uciekając w panice przed policyjnym terrorem i uciskiem swojego Kalifatu Berlińskiego. Osiądą gdzieś na Kaukazie, ulegną szybkiej rusyfikacji i słuch o nich zaginie. Nastąpi wyjątkowo humanitarne "ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej".

Portret użytkownika keri

He, he, kiedyś potężny

He, he, kiedyś potężny czarnoskóry ochroniarz spod wieży Eiffel'a zatrzymał mój parasol twierdząc, że nie mogę z nim wejść na wieżę. Kiedy już zjechałam na dół idę do ochroniarza, a on mnie z daleka poznał i wrzasnął: "Uwaga! Rzucam!" Kurczę, jacy ludzie byli przerażeni, a on się po prostu pięknie uśmiechał z wycelowanym do mnie parasolem.

To był jedyny funkcjonariusz nie trzęsący się przed wyimaginowanymi terrorystami.

Kilku francuskich (białych) funkcjonariuszy wzięło mnie na dworcu za terrorystkę, wpadli za mną do TGV z pytaniem, co robiłam w Paryżu od razu wymieniając paragrafy, co mi grozi!

To taki kontrprzykład do artykułu. Doświadczenia bywają różne.

Portret użytkownika bUjaq

Więc, jak w zupie pływa Ci za

Więc, jak w zupie pływa Ci za dużo soli i pieprzu to Ty dorzucasz jeszce ocet?

To, że biała policja to zwykli bezideowi najemnicy nie daje przyzwolenia do robienia takich ekscesów.

Jakeś taka równoważna to zamiast uczyć ich podrywu (absurdalne) - należy iść jeszcez dalej i skombinować dwie trzy takie "sprawiedliwe" a wyjdzie taniej ... Od razu poćwiczycie język niemiecki - wy i oni Smile

Portret użytkownika OgnistyOko

Kiedys to były inne czasy

Kiedys to były inne czasy gdzie kolorowi nie  mogli sie zachowac jak dzisiaj bezkarne. Wiec mialas dobre  doświadczenie od tego Czarkoskórego. A ci Biali to zapewnie  byli żydowskiego pochodzenie albo na rozkaz..szefa żyda. Ty zapewnie po takim doswiadczeniu zostałas kochanke czarnoskórego.

Strony

Skomentuj