Władza szykuje specjalną ustawę, której celem jest pozbawienie urzędu ewentualnego nowego Prezydenta?

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Partia rządząca okopuje się w oczekiwaniu na trudne czasy. Aby zapewnić sobie zdolność do oddziaływania na politykę po ewentualnej przegranej w wyborach prezydenckich kandydata nieakceptowanego przez tak zwane "elity polityczne" rozpoczęto wdrażanie planu B, którym ma być wzmocnienie roli Trybunału Konstytucyjnego w przypadku "niezdolności do sprawowania urzędu". Definicja ustawowa nowego prawa jest tak niejasna, że już teraz komentatorzy zwracają uwagę, że szykuje się zamach na ustawę zasadniczą - konstytucję i będzie to narzędzie do odwołania prezydenta pod byle pretekstem.

 

Władza dobrze wie, że ludzie mają już ich rządów dość. Po ośmiu latach zmieniania Polski widać jak na dłoni, że jest to zmiana na gorsze, a partia, która głośno krzyczała o policyjnych zapędach swoich poprzedników rozkręciła szpiegowanie i nękanie obywateli do tego poziomu, że stało się to już legendarne.

 

Podstawowa różnica jaką widać na pierwszy rzut oka w ostatnich dniach to stosunek mediów do pozostałych kandydatów. Właściwie z wszystkich możliwych przekaźników płynie komunikat, że trzeba głosować na trwający przy władzy układ okrągłostołowy. Wycie mediów jest przejmujące i w myśl zasady "wszelkie ręce na pokład", można teraz zobaczyć całą plejadę pożytecznych idiotów, lub koniunkturalistów, którzy wspierając kandydata władzy liczą na konkretne synekury.

 

Władza w Polsce robi się coraz bardziej bezczelna. Wybory wymuszają już tylko nieznaczną wstrzemięźliwość w metodycznym niszczeniu naszego kraju. Dzisiaj ogłoszono na przykład plany powrotu do sześciodniowego tygodnia pracy. Wszystko to dlatego, że w tabelkach excela kilku "ekonomów" wyszło, że wtedy ludzie więcej zarobią, więc będzie wyższy podatek i ZUS. Jednak takie rzeczy są teraz skrzętnie ukrywane. Politycy nie mogą sobie teraz pozwolić na ostentacyjne manifestowanie pogardy dla obywateli, bo pospolici zjadacze chleba mogliby się jeszcze połapać, że formalnie znajdują się pod obcą okupacją.

 

Niestety poziom otumanienia Polaków jest nadal tak wielki, że właściwie władza nie musi nawet za bardzo fałszować wyborów, aby przetrwać przy korycie. Wystarczy jednolita propaganda i demokracja, jako najgłupszy z systemów politycznych, jest idealna do tego, aby na piedestał wychodzili wszelkiego rodzaju degeneraci. Poza tym nasz pokręcony system wyborczy jest tak niejasny, że tak jak w czasach PRL tak i w III RP, to i tak nie ma większego znaczenia na kogo zagłosujemy, bo zwycięzców delegują wodzowie partii politycznych.

 

Tygodnik Do Rzeczy opublikował w poniedziałek szokujące nagranie świadczące o skrajnym cynizmie naszej władzy. Wynika z niego, że najprawdopodobniej rządzący prowokowali celowo polsko-rosyjski międzynarodowy incydent dyplomatyczny poprzez spalenie budki wartowniczej pod rosyjską ambasadą, co miało miejsce 11 listopada 2013 roku. W mediach głównego ścieku zapanowała oczywiście na ten temat cisza. Dzisiaj zmuszono tylko pana Pawła Wojtunika, aby szedł w zaparte i przyznawał, że nie powiedział tego co powiedział. Uczynił to dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej.

 

Takich "cudów" było jeszcze pewnie bardzo wiele i o kilku jeszcze się dowiemy w trakcie parlamenrtarrnej kampanii wyborczej. Aby się zabezpieczyć, w myśl zasady "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie", partia rządząca widząc, że nadciąga wiatr przemian, który może ich zmieść ze sceny politycznej, zaczyna majstrować przy ustawach, które pozwolą im na uzyskanie jakiejś przewagi na wypadek bardzo obecnie prawdopodobnej przegranej w drugiej turze wyborów prezydenckich. Teflonowa władza, po której wszystkie afery spływają jak woda po kaczce, ma świadomość, że ich przegrana to nieuchronne rozpoczęcie czasu rozliczeń. Na to zgody być nie może.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika lis

Przecież Kukiz to niewiniątko

Przecież Kukiz to niewiniątko o alkocholu i innych nałogach dowiedział się dopiero w czasie pytań na spowiedzi u księdza proboszcza. Ludzie zastanówcie się, to kolejny etap kariery celebryty, który ma kaprys zaistnieć w polityce, a was ma za publikę z koncertu, która zapłaciła za bilety na jego gaże, a po występie ma was gdzieś, bo liczy kasę. Tak będzie i teraz, wywindujcie go do parlamentu, a on znowu będzie liczył kasę a wy będziecie jak była widownia, zapłaciła może odejść.

Portret użytkownika achiles

Nie wiem, czy chcieli, ale

Nie wiem, czy chcieli, ale ostatnio, jak dzwonili do niego z BANDEROWSKIEJ REPUBLIKI i ta młoda dziunia z nim gadała, to strasznie bełkotał i ciągle zwracał się do niej proszę Pana, nie wyglądało to na jego bycie trzeźwym. Ale mógł też być, na jakiś lekach, po tym jak mu umarł OJCIEC, no i jak poddali go na bank olbrzymiej presji w czasie tej drugiej tury, SŁUŻBY WIADOME

Portret użytkownika keri

Sprzedaż Lasów

Sprzedaż Lasów Polskich.
Jesli chcesz, aby Polska sprzedała Lasy Polskie wraz z ziemią, na której rosną (wiadomo kto to kupi), a za uzyskane pieniądze Polska wypłaciła żydom odszkodowania za II wojnę światową w kwocie 67 miliardów dolarów, chociaż Polska nie była agresorem w II wojnie, wprost przeciwnie, Polska została zaatakowana, a ma wypłacić odszkodowanie żydom za II wojnę, to głosuj na bredzisłała bulu.
 
Jeśli chcesz, aby Polskie Lasy wraz z ziemią na której rosną, nadal były polskie i można było za darmo wejść do lasu i jeśli chcesz aby terytorium Polski nie było poprzedzielane prywatnymi terenami obcej nacji, to ratuj te lasy głosując na Pana Dudę.
 
Przypominam, że sejm pod ukryciem nocy chciał zmienić Konstytucję tak, aby możliwa była sprzedaż Lasów Państwowych. Posłowie PIS nie zgodzili się na zmianę Konstutucji, aby sprzedać Polskie Lasy i Lasy Polskie zostały uratowane zaledwie kilkoma głosami.
Bredzisław już czeka z długopisem aby podpisać ustawę o sprzedaży lasów, ponieważ obiecał żydom na piśmie, że 67 mld dolarów za sprzedaż lasów zostanie wypłacona żydom jako odszkodowania za II wojnę światową, którą wywołali Niemcy, jakby kto nie wiedział, a nie Polacy.
Żydzi potwierdzili, że w rozmowach o odszkodowania dla Żydów nastąpił istotny przełom. W ten sposób żydzi będą mieć i Lasy Państwowe (kupią po zaniżonej cenie) i pieniądze za te lasy, jako odszkodowanie.
Zwracam uwagę, że Grecja nie sprzedała ani jednej swojej wyspy, aby spłacić długi. A polski nierząd chce sprzedać Polskie Lasy  i to nie po to, aby spłacić długi, tylko aby wypłacić żydom odszkodowania za II wojnę.
Jesli Polska im wypłaci odszkodowania za II wojnę, wtedy będzie to potwierdzeniem, że Polska była agresorem i sie do tego przyznaje wypłacając odszkodowania. Wojnę wywołali naziści i nikt obecnie nie ma pojęcia, skąd ci naziści się wzięli (to sarkazm). No to będzie wiadomo skąd byli ci naziści - z Polski. Polscy naziści wywołali II wojnę, dlatego chcą spłcić odszkodowania żydom za tę wojnę (sarkazm).
 
NIE SIEDŹCIE OBOJĘTNI, IDŻCIE NA WYBORY I ZABŁOSUJCIE NA DUDĘ, ABY RATOWAĆ POLSKIE LASY!

Portret użytkownika rex52

Wszyscy powinni udac sie urn

Wszyscy powinni udac sie urn wyborczych, dnia 24 maja br. Ostatnia szansa na dokonanie zmiany. To co teraz jest musi upasc, aby powstalo nowe. Ta cywilizacja musi upasc...razem z bezprawiem, klamstwem, itp.
Wiemy co uczynila obecna wladza w Polsce i sprzedala 97% Polski, na co mamy jeszcze czekac? Udac sie i to wszyscy na WYBORY?

Portret użytkownika Wlodi

A moze wy odnoesiecie sie do

A moze wy odnoesiecie sie do domniemanych kwestii cwiczen sluzb mundurowych na 15 maja ktore mialy zabezpieczyc utrzymanie wladzy przez bronka i o ktorych tak krzyczeliscie! Wlasnie te informacje sa tyle warte co autorzy i ten smieszny pozal sie boze portal dla wazelinujacych sobie sowieckich sobak
 
Jak tak Ci przeszkadza ten portal, to proponujemy tu nie zaglądać.
Mod

Portret użytkownika julka

Trybunał Stanu dla

Trybunał Stanu dla Komorowskiego za 
 1) podpisanie dn 24-02-2014 niebezpiecznej dla Polaków ustawy pozwalającej uzbrojonym oddziałom porządkowym obcych państw na wejście na terytorium Polski. PIS i Solidarna Polska były przeciwne.
 
 2) 10-07-2011 w Jedwabnem powiedział że Polacy są zbrodniarzami i postawił nas na równi z hitlerowcami.Prezydent ma obowiązek dbać o godność i honor Polaków których reprezentuje.Tym bardziej że mordu na Żydach w Jedwabnem nagłośnionego przez książkę ,,Sąsiedzi"(autor książki Jan Tomasz Gross otzymał od prezydenta Polski Kwaśniewskiego najwyższe odznaczenie państwowe) a potem przez film Pasikowskiego,,Pokłosie" dokonało gestapo.Tezy książki obalił raport prokuratorski IPN z 9 lipca 2002r.W zbrodni brała udział nie połowa mieszkańców Jedwabnego lecz ok.40 osób w tym mieszkańcy okolicznych miejscowości: margines społeczny i folksdojcze a ofiar było 250-300 a nie 1600.  W 2012 nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych (PO) nakazało promowanie na całym świecie szkalującej Polaków książki ,,Inferno of choices.Poland and Holocaust" Promują tez film ,,Pokłosie (obecnie Finlandia,Słowacja)
 3) 11-02- 2015 Komorowski podpisał ustawę o GMO.Obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi jest więc legalny(do tej pory groziło 12 lat więzienia).Wszystkie państwa UE wycofuja się z GMO bo bardzo szkodzi zdrowiu ludzi, PO I Komorowski je wprowadzają.
 Przesunął wiek emerytalny do 67(dla kobiet aż o 7 lat) i podniósł podatki. 
Bronisław Komorowski - prezydent POLAKOŻERCA I SZKODNIK POLSKI.
 
 
 
 

Portret użytkownika Julka

Rozpisałam się o Jedwabnem i

Rozpisałam się o Jedwabnem i rzekomej zbrodni jej mieszkańców na Żydach nagłaśnianej na całym świecie teraz gdy większość świadków już nie żyje po to by nas Polaków uczynić sprawcami Holokaustu.Kształtuje się świadomość młodego pokolenia w świecie tak że Żydów przedstawia się jako ofiary,Niemców jako świadków a Polacy są oprawcami.  A czy ktoś wie o co wydarzyło sie 13 kwietnia 1945r.w Gardelegen niedaleko Magdeburga? Na kilka godzin przed wkroczeniem Armii Amerykańskiej Niemcy spalili w stodole 1016 chrześcijan głównie Polaków.Wszyscy Niemcy: zacni obywatele miasteczka,SS, młodzież-hitlerjugend.Dowodzący całą akcją SS-man żył sobie spokojnie i zmarł śmiercią naturalną w 1994r.POLECAM DO PRZECZYTANIA
 www.niedziela.pl/artykul/71345/nd/Nie-tylko-w-Jedwabnem-Niemcy-palili-ludzi
Artykuł posła do Parlamentu Europejskiego z PIS  Janusza Wojciechowskiego:
 http://wpolityce.pl/polityka/147472-dlaczego-niemiecki-gross-ani-niemiecki-pasikowski-nie pokazuja-swiatu-stodoly-w-gardelegen   
 Kiedy Merkel przeprosi za tą zbrodnię!!!A może to uczyni rezydent Komorowski.
 
 
 
 

Portret użytkownika Wlodi

Tymczasem donbaskie ku**y

Tymczasem donbaskie ku**y zagrozily nowemu prezydentowi zamachem. Rozjechac te ruskie scierwa. A prezydentem bedzie Duda.

PS. Angelusik, Achillesik - wasz kandydat Braun i jego elektorat to plankton - tak o was mowie, wy i wasze poglady to karma dla ryb

Strony

Skomentuj