Władza przepycha kontrowersyjną ustawę o "mowie nienawiści" - homoseksualiści ze specjalnymi prawami?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Gdy obecna władza zdała sobie sprawę z tego, że "miotła historii" wkrótce ją zmiecie, rozpoczęła się nerwowa biegunka ustawowa i decyzyjna. Obecnemu reżimowi chodzi o to, aby maksymalnie zabezpieczyć się po utracie władzy, a jednocześnie, aby przysłowiowym "rzutem na taśmę" przepchnąć różne kontrowersyjne ustawy. Po ustawie in vitro na tapecie znalazła się ustawa o tak zwanej "mowie nienawiści". Jej celem pozornie jest ochrona mniejszości, ale w rzeczywistości ma ona za zadanie uprzywilejować część ludzi kosztem większości oraz doprowadzić do końca wolności słowa w naszym kraju.

 

Według autorów ustawy konieczna jest dodatkowa penalizacja tak zwanej "mowy nienawiści". Sprowadza się to do tego, że każda krytyka homoseksualistów może zostać uznana za niedopuszczalną przez jakiegoś rozgrzanego sędziego i grozić za to będzie nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei groźby formułowane pod adresem tych środowisk zagrożone będą 5 latami pozbawienia wolności.

 

Tak restrykcyjne prawo powoduje, że mniejszość seksualna uzyskuje prawa mniejszości narodowej, lub wyznaniowej. Podobne restrykcyjne prawo dotyczy tak zwanego antysemityzmu i nikt nie widzi w tym nic niewłaściwego, że Żydzi mogą więcej, a krytykowanie ich jest uważane za objaw antysemityzmu. Po prostu antysemitą jest nie koniecznie ten, kto nie lubi Żydów, ale ten, kogo Żydzi akurat nie lubią. Można założyć, że istnieje realne ryzyko, iż homoseksualiści, wyposażeni w specjalną ustawę, zachowają się tak samo i każda krytyka ich mniejszości będzie uważana za "mowę nienawiści".

 

W kraju w którym rządzący do znudzenia powtarzają o 25 latach wolności, tylko ostatni gamoń nie dostrzega, że jest jej coraz mniej. Karanie ludzi za poglądy i uprzywilejowanie innych tylko ze względu aktualnie dziwaczną ideologię i polityczną poprawność, może nasuwać pewne skojarzenia do PRL, która posiadając restrykcyjne prawo w zakresie swobody wypowiedzi była uważana za państwo zniewolone. Jak zatem nazwać III RP po 25 latach niby-wolności?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Arek

A czyja to wina, ze takie

A czyja to wina, ze takie ustawy wchodza, zostawilibysmy ich w spokoju bylo by OK ale nie trzeba im do luzka zagladac, co nas to obchodzi, gdyby ktos nam zagladal to wielkie obuzenie. Porownywanie geja do pedofila ludzie, krzywdzenie dziecka ktore nie jest swiadome a swiadomy wybor 2 facetow czy kobiet to cos zupelnie innego. Ja wiem zaraz bedzie, ze jestem gejem i jakies inne chore teksty, no coz na glopote nie ma lekarstwa, tak jestem glopi bo uwazam ze Twoja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc innej osoby, wiec prosze nie pie....cie o wolnosci bo cos takiego w pelnym znaczeniu nie isteje.

Portret użytkownika znawca tematu

Nic gnojom nie pomoże Ustawa.

Nic gnojom nie pomoże Ustawa. Naród ma krzyczeć głośno i nazywac po imieniu!!!
 Dość talmudycznego oszustwa w naszym kraju!! Krzyczec głośno i odważnie wskazywac konkretnych winowajców!!
 Nie damy sobie na ustach połozyć brudnych talmudycznych łap!!!

Portret użytkownika znawca tematu

"Władza" ( czyta:j żydowska

"Władza" ( czyta:j żydowska władza w kraju nad Wisłą) tym samym prowokuje mowę nienawiści słusznie uzasadnionej.
 Nienawidzimy ten żydowski żąd i żydowskich polityków w Polsce!!!
 Serdecznie z całego serca życzymy im rychłej śmierci!!

Portret użytkownika SSasza

znawco tematu, rozumiem Twoje

znawco tematu, rozumiem Twoje oburzenie, ale to właśnie oni zarazili Nas Polaków nienawiścią, jak wiadomo nienawiść rodzi nienawiść, i w ten sposób niczego nie wskóramy, te szumowiny są w tym lepsze. Walcząc ich metodami, przegramy. Jedynym Naszym wyjściem jest konsekwentne, bez nienawiści ani współczucia, wyeliminowanie tej syjonistyczną bandy.

Portret użytkownika ben

Co tu kuźwa dyskutować 

Co tu kuźwa dyskutować  pedały cioty i lezby-  jak normalny facet może mięć szacunek  do tego bydła tak bydła  ,może by tak nasi  nierządcy sami nadstawili swe dupska  ot tak w ramach otwartości i tolerancji .Co ciekawe  banderowskie cioty i tu dotarły lubią  swe igraszki w OUN UPA to norma  .

Artur nie wyginaj się siejesz propagande gejowską drwisz z ludzi i co najbardziej śmieszy portal ZNZ
cyt:z wypowiedzi -Tego typu portale już wyrządziły sporo szkody społecznej.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Jakiej szkody społecznej PO skiej kto ci płaci. Wode z mózgu to zrobiono tobie biedny robaczku toniesz w swych odchodach jak całe te POskie gówno.PO skiemu szambie nawet szambiarka  nie pomoże.

Dla ciebie to jak Fanta smakuj w  swej otwartości oraz tolerancji.Możesz zaprosić chłopaków z karnawału .
cyt:zdjęcia gejów - wesołych, w kostiumach karnawałowych bawiących się ludzi, na zupełnym luzie, cieszących się życiem.
Baw się z nimi  załóż swój kostium i w tany  !

Portret użytkownika assassino

Z pedalstwem to racja,

Z pedalstwem to racja, niszczyć zarazę ogniem i mieczem, na lesby to idzie jeszcze oko przymknąć, o ile są w miarę ładne Wink Choć z drugiej strony szkoda, jak fajne laski tak się marnują...

Portret użytkownika Odważniak

Strach otwierać internet, bo

Strach otwierać internet, bo co dzień, to nowy przekręt. Jak czasem nic się nie dzieje, to z radości aż dziękuję Bogu, że nic dziś nie spierd.olili. Zastanawiam się, co jeszcze nierząd zepsuć? Przecież już popsute jest wszystko! A jednak jeszcze znajdują. Niedługo zaczną karać za to, że nie ma się telewizora, albo, że nosi się inne majty, niż trzeba..

Portret użytkownika zofia

Platforma Obywatelska WYGRA

Platforma Obywatelska WYGRA wybory bo większość Obywateli jest zadowolona Jest naprawdę lepiej czy wy tego nie widzicie czy nie chcecie widzieć. Takie oszołomy Jak kurwien czy naćpany muzyk kukus powinni być dawno leczeni,a PIS do delegalizacji. Pan maciar... z PIS-u za likwidacje WSI Kara Dożywocia. Zarabiamy Więcej, bezrobocie spada, mamy wzrost gospodarczy nie trzeba jechać za granice za pracą bo wkoncu w naszym kraju można zarobić więcej niż tam, tylko lenie i kąpletne sieroty z miernym wykształceniem marudzą.

Strony

Skomentuj