Władimir Putin zasugerował, że to Żydzi mogli ingerować w wybory prezydenckie USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas niedawnego wywiadu telewizyjnego, prezydent Rosji Władimir Putin mocno naraził się Żydom. Gdy padło pytanie o jego rzekomą ingerencję w wybory prezydencie w Stanach Zjednoczonych, które wygrał Donald Trump, Putin nie tylko odrzucił te oskarżenia. Rosyjski przywódca zasugerował, że komuś mogło zależeć na złych relacjach między Moskwą a Waszyngtonem, a wpływ na wyniki tych wyborów mogli wywrzeć na przykład Żydzi.

 

Nie jest żadną tajemnicą, że Stany Zjednoczone pozostają pod bardzo silnym wpływem Izraela. Lobby żydowskie jest bardzo potężne w USA oraz wielu innych państwach świata. Jest to fakt, którego nie negują nawet sami Żydzi, lecz nie można mówić o nich złych rzeczy, gdyż można zostać posądzonym o antysemityzm, a to w zupełności wystarczy, aby narobić sobie sporych problemów.

Tymczasem podczas wywiadu dla telewizji NBC, który został wyemitowany w piątek wieczorem, prezydent Władimir Putin postanowił przekroczyć tę czerwoną linię. Po raz kolejny odrzucił oskarżenia, według których Federacja Rosyjska miała wpłynąć na przebieg wyborów prezydenckich w USA w 2016 roku. Powiedział wprost, że nie wie kto to zrobił, a nawet jeśli byli to Rosjanie to nie reprezentują oni interesów rządu. Zaznaczył jednak, że równie dobrze mogli to być Ukraińcy, Tatarzy lub Żydzi, którzy mają podwójne obywatelstwo, a może USA same zapłaciły za ingerencję w wybory.

Reakcja na słowa Putina była niemal natychmiastowa. W Izraelu już wybuchły słowa oburzenia - Ksenia Svetlova z Unii Syjonistycznej stwierdziła ironicznie, że Żydzi mieszali w wyborach w USA, Żydzi mordowali Żydów w Polsce i teraz rządzą światem, przy czym wskazała, że podstawą wszystkich zarzutów jest nienawiść do Żydów.

 

Można oczywiście kwestionować linię obrony izraelskiej polityk – jedną z najpotężniejszych broni Żydów jest robienie z siebie ofiary i nagłaśnianie „przypadków antysemityzmu”. Jednak wypowiedź Władimira Putina powinna dawać do zrozumienia, że za ingerencją w wybory prezydenckie w USA niekoniecznie musiał stać Kreml. Jak mawiają: „gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Może się okazać, że Rosja i USA zostały celowo napuszczone na siebie, a tymczasem Chiny korzystają z tej okazji, aby stać się nową światową potęgą.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Paulina

Ta wolna-polska to stronka

Ta wolna-polska to stronka GRU, tak jak "Diennik gajowego Maruchy" czy "Antyimperializm" Adriana Świątkiewicza.

 

Wiem z autopsji.... miałam do czynienia z ruskimi trollami GRU. Autor "Gajówki" ma konto na youtube, a właściwie to wiele kont (bo ciągle zamyka i tworzy nowe, jak kasę za ruble weźmie). Jego pierwsze konto na youtube było gajowy marucha ć, a miał jeszcze Tryzobój, Tryzub Hunters, itd.

Można go poznać po tym, że strasznie nie lubi Żydów i Ukrainy oraz wspiera Rosjan (stalinowców) w tej wojnie. I pisał do rana na youtube z innej strefy czasowej (ze wschodniej Rosji). Śledziłam dziada.

Portret użytkownika df

Czekam kiedy żydostwo

Czekam kiedy żydostwo hamerykańskie zrobi z Putina antysemitnika i faszystę... U Ruskich przynajmniej nie było "rosyjskich obozów zagłady" dla żydów zbudowanych przez tajemniczych nazistów.

Portret użytkownika Artus

Piutin

Piutin

Postaw na swoim i zlikwiduj żydomasońskie organizacje.

żydowska III wojna światowa jest od 11 września 2001. 

Tego dnia izrael rozpoczął krucjatę przeciwko tym co nie myśłą jak pejsaty i mają potencjał  do produkcji narkotyków.

Irak pod  rządami Huseina był praworządnym państwem i niszczył plantacje cia i za to został stracony.

Popaprany trampek to kolejny idiota sterowany z izraela, centrum kontroli świata.

Portret użytkownika EkrudyDref

Taki Jan Brzechwa, poeta

Taki Jan Brzechwa, poeta polski, pisał ładne bajki, a jak kogo spytać to nie wie, że jego primo voto to Lesman a narodowość żydowska. A Julian Tuwim znany, "Wspomnienie" Niemen pięknie śpiewał, i kogo spytać to wie, że Tuwim z pochodzenia żydowskiego.

Ale się porobiło tak, że teraz nie wiadomo kto kim, a komu na tym zależy?

--------
Howgh!

Portret użytkownika Surun

Skandal! Polski rząd przyznał

Skandal! Polski rząd przyznał miliony złotych dotacji najbogatszemu bankowi świata. „Nasze podatki idą na wsparcie finansowych manipulatorów z JPMorgan”

Rząd przyznał dotację w wysokości 20,2 mln zł dla inwestycji banku JPMorgan w Polsce. To najwyższe w historii wsparcie z budżetu państwa dla firmy z sektora usług finansowych.

JPMorgan, jeden z największych i najbogatszych banków świata, zasłynął w czasie kryzysu finansowego który wybuchł w 2007 roku jako bezwzględna, nie licząca się z niczym instytucja. Był wielokrotnie karany przez instytucje państwowe na całym świecie za manipulacje na rynkach walutowych, kruszców czy nieruchomości.

Poprzez różnego rodzaju niejasne układy, m.in. zatrudnianie synów i córek ważnych chińskich komunistów, mimo, że nie mieli żadnych kwalifikacji, JPMorgan nie tylko przetrwał kryzys finansowy który powalił inne banki i zrujnował miliony ludzi, ale wyrósł na jeszcze potężniejszą instytucję. W 2017 r. osiągnął 99,624 mld dolarów przychodów, 35,9 mld dolarów zysku operacyjnego i 24,441 mld dolarów zysku netto.

Na czym zarabia takie pieniądze? M.in. na spekulacjach, wymierzonych w narodowe waluty takie jak złotówka. W ciągu ostatnich lat bank kilka razy krytykował Polskę, grając na obniżenie zaufania do jej gospodarki i waluty a istnieją dowody, że grał przeciwko niej na rynkach walutowych.

Taka sytuacja miała miejsce m.in. w styczniu 2016 r. Bank rekomendował wówczas sprzedaż złotówek podając jako argument przekształcenia kredytów walutowych oraz niepewność polityczną. JPMorgan stał też za manipulacjami kursem WIG na warszawskiej giełdzie w listopadzie 2008 roku.

W sprowadzenie banku do Polski zaangażował się osobiście premier Mateusz Morawiecki. Na niedawnej konferencji prasowej przekonywał: „To największy pod względem kapitalizacji bank na świecie. To dowód zaufania do naszej gospodarki i dowód na to, jak dużą nadzieję pokładają największe instytucje finansowe w rozwój gospodarczy naszego kraju”.

Teraz, jak podaje Puls Biznesu, JPMorgan otrzymał gigantyczną dotację od polskiego rządu. Jej wysokość to 20,2 mln zł. Co w zamian? JPMorgan zobowiązał się, że zatrudni nad Wisłą 3 tys. osób i uruchomi placówkę w połowie 2018 r. Ekonomista Robert Gwiazdowski skomentował to na Twitterze następująco:

I jak tu nie wierzyć że jesteśmy gospodarczą potęgą? Polscy rezydenci i salowe zrzucą się (20 baniek) na pensje dla pracowników JP Morgan Smile “Sons & Daughters Program” implementują w Warszawie Smile

za:http://wolnosc24.pl/2018/03/07/skandal-polski-rzad-przyznal-miliony-zlotych-dotacji-najbogatszemu-bankowi-swiata-nasze-podatki-ida-na-wsparcie-finansowych-manipulatorow-z-jpmorgan/

Portret użytkownika Surun

Kontrola umysłu Polaków przez

Kontrola umysłu Polaków przez CIA i Mossad za pomocą sieci telefonii komórkowej

Zastanawialiście się dlaczego społeczeństwo jest tak bierne, mimo że dokonywane jest na nim niemal już jawne ludobójstwo? Jeszcze nie tak dawno ś.p. Andrzej Lepper wraz z tysiącami rolników skutecznie blokował drogi i przejścia graniczne. Teraz w świetle dnia więzi się broniących swoich praw i ziemi rolników za działalność w „grupie przestępczej” i ludzie łykają to jak zwykłe niusy.

Bezkarnie rabuje się cały majątek Polski, akceptuje najazd islamskich przekupionych przez żydowską banksterkę rzekomych uchodźców, a dziennikarze Polsatu, TVN-u swoimi „manipulacją i kłamstwami” propagują „totalny brak inteligencji” (link), który de facto jest dywersją na narodzie polskim, a nikt nie próbuje nawet manifestować przed siedzibami tychże instytucji.

Epidemia raka, chorób serca, udarów i wylewów do mózgu koszą nienotowane dotąd żniwa, ludzie coraz częściej zapadają na rzadkie dotąd choroby, jesteśmy atakowani z powietrza opryskami chemicznymi, zatrutą wodą i żywnością, trującymi lekami, niemal cały przemysł medyczny jest pod kontrolą ludobójczych firm farmaceutycznych, prezydent podpisuje totalitarną ustawę o przymusowych szczepieniach bronią biologiczną, a ludzie siedzą cicho i nadal głosują na tych, którzy wspierają tę ludobójczą działalność.

więcej:http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/04/kontrola-umyslu-polakow-przez-cia-i-mossad-za-pomoca-sieci-telefonii-komorkowej/

Portret użytkownika Baiame

Zgadzam się w 100% z tym co

Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś Surun. Nurtuje mnie natomiast pytanie dlaczego kontrola umysłu ( telefonia komórkowa,tv,opryski z nieba itd.) nie działa na ciebie, nie działa na mnie i paru innych. Może jest w tym jakiś klucz?

Światło jest we mnie,światło jest mną.

Portret użytkownika Surun

Dzieci ze szkół podstawowych

Dzieci ze szkół podstawowych w Poznaniu wysyłane są na lekcje o zasadach islamu

Ruszył w pełni projekt „Drogi integracji” Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego oraz Urzędu Miasta Poznania. W ramach projektu pierwsi uczniowie szkół podstawowych zostali wysłani na lekcje o islamie, nazywanych inaczej „lekcjami muzealnymi”. Imam opowiada dzieciom o „religii pokoju”.

Na łamach naszego portalu pod koniec roku informowaliśmy o zapowiadanym przez imama Youssefa Chadida rozpoczęciu programu „Drogi integracji”. Założeniem programu jest „obalanie” stereotypów o muzułmanach.

Według władz miasta, strach i uprzedzenia do islamu wynikają z niewiedzy, dlatego wspólnie z imamem zaczęli od początku nowego roku m.in wysyłać dzieci na „lekcje muzealne” odbywające się w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym.

Pierwsi uczniowie szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach odwiedziła Centrum Muzułmańskie 1 marca 2018 roku. Muzułmanie na Facebooku pochwalili się, że „było to pierwsze wydarzenie, które zapoczątkowało szereg innych wydarzeń kulturalnych, jakie będą się odbywać od marca do czerwca tego roku”.

9 marca Centrum Muzułmańskie odwiedziły dzieci z Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego nr 2 w Poznaniu.

Uczniowie obejrzeli wystawy: „Prorok Muhammad i islam w oczach niemuzułmanów” i „Koran jako księga pokoju i miłosierdzia Bożego” oraz gabloty z rękodziełem sztuki muzułmańskiej. Odbyła się też krótka lekcja o podstawach wiary muzułmańskiej: znaczeniu modlitwy, postu, jałmużny i pielgrzymki.

Czy rodzice tych dzieci są świadomi indoktrynacji? Czy wyrazili zgodę na wycieczkę „lekcji muzealnych”?

więcej:https://ndie.pl/dzieci-ze-szkol-podstawowych-w-poznaniu-wysylane-sa-na-lekcje-o-zasadach-islamu/

Portret użytkownika Surun

Nie tylko Polin. Powstaje

Nie tylko Polin. Powstaje kolejne muzeum w Warszawie poświęcone Żydom.

Wicepremier Piotr Gliński ogłosił powstanie Muzeum Getta Warszawskiego. Jego siedziba to ul. Sienna w Warszawie – szpital dziecięcy, który w czasie okupacji znajdował się na terenie getta. – Muzeum uczci czyn powstańców getta, którzy w beznadziejnej sytuacji walczyli o godność. By ich krzyk był bardziej słyszalny – podkreślał premier Mateusz Morawiecki.

Dyrektorem muzeum zostanie Albert Stankowski – historyk, członek Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce, były kierownik działu zbiorów niematerialnych w Muzeum Historii Żydów Polskich, pomysłodawca i twórca portalu Wirtualny Sztetl.

Zdaniem premiera Morawieckiego, dzięki Muzeum wiedza o bezprecedensowym mordzie na narodzie żydowskim trafi na cały świat. Powołując się na słowa Szmula Zygielbojma przypomniał, że wina spada na ,,Niemców, na naród niemiecki, ale również na tych, którzy nie pomogli, na aliantów”. Ma również skłonić do przemyśleń na temat sąsiedztwa polsko-żydowskiego poraz wspólnej historii obu narodów.

więcej:https://niezlomni.com/polin-powstaje-kolejne-muzeum-warszawie-poswiecone-zydom-internauci-zaskoczeni-foto/

W Polsce powstanie muzeum chasydów. Poseł nie wytrzymał: ,,Najpierw 100 mln na cmentarz, a teraz…”

"– Muzeum POLIN,
– 100 mln na cmentarz żydowski,
– teraz jeszcze „muzeum chasydyzmu”.
Plus olbrzymie roszczenia majątkowe wobec Polski forsowane właśnie przez amerykański Kongres "

więcej:https://niezlomni.com/polsce-powstanie-muzeum-chasydow-posel-wytrzymal-najpierw-100-mln-cmentarz-a-teraz/

 

Portret użytkownika Zefel Retinger

Izraelski wywiad ma

Izraelski wywiad ma wykorzystać hakerów w celu włamania się do Rosyjskich systemów nuklearnych i odpalić rakiety te skierowane w Polskę. Jedynie Śląsk jako ukryta opcja niemiecka może czuć się bezpiecznie.

Portret użytkownika r.abin

Polityk, tylko wtedy nie

Polityk, tylko wtedy nie kłamie - gdy ma zamkniętą buzię. Putin tak powiedział - bo widocznie miał interes. Żydzi - to już przesada, ale pewna grupa - niewątpliwie ingerowała (a niby dlaczego miałaby nieingerować), tylko (wydaje mi się) - że oni lansowali H.Clinton - i nie wyszło. Nic straconego - kiedyś wyjdzie 

Strony

Skomentuj