Władimir Putin skończył dzisiaj 70 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mało jest polityków, którzy odcisnęli takie piętno na historii XXI wieku jak rosyjski wielokrotny prezydent Władimir Putin. Dzisiaj znienawidzony przez niemal cały zachodni świat przywódca Rosji obchodzi swoje siedemdziesiąte urodziny.

 

 

Władimir Władimirowicz Putin, (ros. Влади́мир Влади́мирович Пу́тин) urodził się 7 października 1952 w Leningradzie (dzisiaj Sankt Petersburg). Jest to wybitny rosyjski polityk, urzędnik i funkcjonariusz służb specjalnych. Prezydentem Federacji Rosyjskiej był dwukrotnie. Najpierw w latach 2000–2008 i od 2012 roku do dzisiaj. Przedtem byl też premierem Rosji - najpierw w latach 1999–2000 a potem z powodów konstytucyjnych w latach 2008–2012.

 

Z wykształcenia jest prawnikiem. Karierę zrobił jako funkcjonariusz KGB. Dla sowieckich służb pracował w latach 1975–1990. Był też pracownik administracji Sankt Petersburga i urzędnikiem administracji prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Przez rok od 1998 do 1999 roku był też szefem następcy KGB, czyli FSB.

W dziwnych okolicznościach od 31 grudnia 1999 zaczął pełnić obowiązki prezydenta Rosji. W 2000 i 2004 został wybierany na prezydenta Rosji. W 2022 został jednogłośnie uznany za zbrodniarza wojennego przez Senat Stanów Zjednoczonych oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w związku z inwazją Rosji na Ukrainę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wodzu

Gdyby nie zangarzowanie

Gdyby nie zangarzowanie usrela i CIA , to nic by z tego nie wyszło usrel pięknie umożliwił Ukraincom zajęcie ternów w Polsce niczym V Kolumna , dla czego tak Putin postępuje ?dla tego bo pamięta lekcję ataka Hitlera na Rosję , a Amerykanie jak to amerykanie nie potrafią wyciagać wniosków jak to było w Pearl Harbor czy takim Wietnami gdzie dostali konkretny łomot , jedyne co zastanawia to naciski Ukrainny i zgrzydowskiej Polin do uderzenia na Rosję bronią nukearną , jak dla mnie cała wojna na ukrainie to zasłona dymna tak jak covid , pytanie i odpowiedz już niebawem , bo obliczam że to się stanie przed zimą !!

Portret użytkownika Zenek ;)

 

 

FREUDYZM czyli JAK USA i GB zamierzają WSPÓLNIE WYMORDOWAĆ EUROPĘ i później AZJĘ (po fiasku atakiem COVIDEM)

 

"Biden ostrzega, że Putin nie żartuje. "Doszliśmy do poważnego zagrożenia"

Burza wokół słów amerykańskiego prezydenta Joe Bidena. Jego zdaniem, Władimir Putin "nie żartuje, kiedy mówi o użyciu taktycznej broni jądrowej, broni biologicznej lub broni chemicznej", a jego groźby są realne. Według Wojciecha Lorenza z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, przekaz Bidena miał trafić do szerszego grona międzynarodowej opinii publicznej. Jerzy Marek Nowakowski, były dyplomata, podkreśla, że zagrożenie ze strony Rosji trzeba traktować serio."

 

 

słyzeliście o BRONI CHEMICZNEJ czy BIOLOGICZNEJ w przemówieniach Putina?

 

Ja dopiero od BIAŁOWYCHODKOWEGO HITLERA o tym się DOWIADUJE...

 

że USA planuje kolejny ATAK na Europe przy ich użyciu rekami zapewne polińskiego SROMU,

 

bo przecież PO TO POWSTAŁ ten polszewicki BLACKWATER

 

https://wiadomosci.wp.pl/biden-ostrzega-ze-putin-nie-zartuje-doszlismy-do-powaznego-zagrozenia-6820460867132224a

Portret użytkownika Zenek ;)

https://wiadomosci.wp.pl/dwa

https://wiadomosci.wp.pl/dwa-dni-dla-putina-cyryl-nakazuje-6820408836283200a

"Dwa dni dla Putina. Cyryl nakazuje

Patriarcha Cyryl I wzywa do dwóch dni modlitw, by jak stwierdził "Bóg utwierdził Putina w mądrości i sile". Wydano nawet specjalne wytyczne dla duchownych.

Z okazji urodzin Putina w kościołach całego kraju zabrzmi "specjalna prośba o zdrowie dla prezydenta Rosji", życząc "długowieczności" Władimirowi Putinowi z błogosławieństwem patriarchy. To patriarcha Moskwy i Wszechrusi, Cyryl I zaapelował o dwa dni modlitw, by jak stwierdził "Bóg obdarzył go swoim bogatym miłosierdziem i hojnością, obdarzył go zdrowiem i długowiecznością".

Rosjanie mają się modlić także, by "wybawił go od wszelkich widzialnych i niewidzialnych wrogów, utwierdził go w mądrości i sile duchowej"."

 

bo NIEDŁUGO będzie KABALISTYCZNY...  230 DZIEŃ ŻYDOWSKIEJ NAPAŚCI na LUDY całego ŚWIATA

 

w intencji ROZPĘTANIA 3 ŚWIATOWEJ WOJNY PLUGAWEGO OBŻYDLISTWA jezusowo-abrahamicznego z CHRYSTUSEM

 

OSTATNIA taka DATA w tej CHUCPIE... sąd pastylki, ostrzeganie przed dogananycm atakiem atomowym wywłaszczanie Polaków z mieszkań, "wizje" (z pisu) jackowskiego itd....

 

Strony

Skomentuj