Władimir Putin potwierdził, że Rosja wspiera militarnie Syrię

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
W ostatnich dniach sporo mówi się o zaangażowaniu Rosji w syryjski konflikt. Władimir Putin potwierdził właśnie, że do Syrii wysyłani są między innymi szkoleniowcy wojskowi oraz broń i nie wyklucza, że jego kraj może dokonać bezpośredniej interwencji militarnej.

 

Media szeroko opisują doniesienia o wspieraniu syryjskiego rządu w walce z terrorystami a nawet o reakcji ze strony USA. Rzecznik Kremla najpierw zaprzeczył tym doniesieniom, ale teraz Władimir Putin częściowo je potwierdził. Do Syrii wysyłana jest broń, sprzęt wojskowy oraz szkoleniowcy ale rozważane są również ataki z powietrza. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać między innymi rosyjskie samoloty nad syryjskim miastem Idlib ale trudno zweryfikować ich autentyczność.

Źródło: Twitter

Źródło: Twitter

Putin powiedział również, że chce utworzyć międzynarodową koalicję, w skład której będzie wchodzić między innymi Egipt oraz rząd w Syrii. Będzie to zatem druga międzynarodowa koalicja, z tym że Rosja chce wspierać prezydenta Assada, a Zachód jak wiadomo dąży do jego obalenia. Putin dodał, że rozmawiał w tej sprawie z Barackiem Obamą.

 

Stany Zjednoczone obecnie obserwują wszystkie te doniesienia i stwierdzono, że ingerencja Rosji w syryjski konflikt będzie jedynie prowadzić do dalszej destabilizacji kraju. Tylko kto w ostatnich latach wspierał i do dnia dzisiejszego wspiera opozycję? Kto swoimi działaniami doprowadził do powstania radykalnych organizacji terrorystycznych i zdestabilizowania tego kraju? Komu zależy na odsunięciu legalnego rządu z Assadem na czele? Odpowiedź jest oczywista.

 

 

Źródła:

http://www.rt.com/news/314435-putin-isis-syria-refugees/

http://www.foxnews.com/politics/2015/09/04/russians-in-damascus-us-monitoring-reports-russia-has-stepped-up-syria-presence/

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11840713/Russian-troops-fighting-alongside-Assads-army-against-Syrian-rebels.html

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

USA: Obama mianował jawnego

USA: Obama mianował jawnego homoseksualistę sekretarzem ds. armii

Prezydent Barack Obama mianował Erica Fanninga sekretarzem do spraw armii w ministerstwie obrony - poinformował Biały Dom co oznacza, że po raz pierwszy cywilnym zwierzchnikiem jednego z rodzajów sił zbrojnych USA ma zostać jawny homoseksualista.
Nominację tę musi jeszcze zatwierdzić Senat. Fanning jest obecnie pełniącym obowiązki podsekretarza do spraw armii (czyli wojsk lądowych), a wcześniej był w Pentagonie podsekretarzem do spraw sił powietrznych i szefemsztabu ministra obrony Asha Cartera.
W czerwcu bieżącego roku Pentagon zmodyfikował swą politykę równych szans, by wyeliminować dyskryminację ze względu na orientację seksualną.
Dostosował się w ten sposób do sytuacji w siłach zbrojnych, które w 2011 roku zrezygnowały z zasady "nie pytaj, nie mów", pozwalającej gejom i lesbijkom służyć w wojsku jedynie pod warunkiem publicznego nieujawniania swych preferencji erotycznych.
CZYTAJ WIĘCEJ:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-obama-mianowal-jawnego-homoseksualiste-sekretarzem-ds-armii/k7g4sg
Teraz może zaczną wreszcie prawdziwie wygrywać swoje wojny wszczynane, jak ich wojskowi będą na " zakochiwać ", wojskowych przeciwnika. HAHAHA. A tak bardziej na serio, to dopiero strategia wystawiać, naprzeciwko ZWIERZAKÓW Z ISIS gejów . A ROSJANIE w swoich mediach, też obecnie muszą mieć niezłą BEKĘ.

 

Portret użytkownika AMR1

Oczywiście po stronie

Oczywiście po stronie putinowskiej Rosji.
A wiesz dlaczego?
Bo NATO nas zostawi tak jak "koalicja" w 1939 r.
 Stając po stronie Rosji ocalimy naród.
 Tylko idiota niszczy swoich zwolenników
 A Putin idiotą nie jest.
 Niech zostanie Prezydentem Polski
 Bedziemy bezpieczni przed najazdem afrykańskiej dziczy, od spedalonego Zachodu, sprzedaży polskich lasów i....żydostwa.

Portret użytkownika 777

Ludzie dobrej woli słuchajcie

Ludzie dobrej woli słuchajcie Rosja jest coraz bardziej chrześcijańska a zachód coraz bardziej pogański ! Polska musi się bronić przez pogańską europą i usa ! Dla przeciwników i zwolenników przeprowadzenia INTRONIZACJI daję proste czyste i klarowne wyjaśnienie, dlaczego mamy przeprowadzić Uroczysty Akt Intronizacyjny Osoby Jezusa Chrystusa Króla Polski, i aby nie było niedomówień to dodatkowo podkreślam UROCZYSTY i PUBLICZNY AKT. Ponieważ Pan Jezus był wyśmiany, znieważony, opluty, umęczony, ubiczowany, ukrzyżowany i męczeńską śmiercią umarł na krzyżu PUBLICZNIE, to my teraz PUBLICZNIE musimy to naprawić.
 
Oto co sięstanie na świecie, jakaś katastrofa straszna, dlatego musimy się zwracać do Zbawiciela o ratunek ! Słowa skierowane do Rozalii Celakówny: Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podpo­rządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się. I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonująco:  Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, któ­re Go uznają swym Królem i Panem. Przyjdzie straszna katastrofa na świat - mówił -jak zaraz zobaczysz. W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wul­kanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chry­stusa. Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy. Z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a on mi mówił: Nie bój się, dziecko, i trzymał mnie za ramiona. Pytam go: Czy to jest koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło? Otrzymuję odpo­wiedź: Nie jest to koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, któ­ra ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone - Polska ocalała. Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu, dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz. Po tych słowach wszystko znikło.

Portret użytkownika Jendrykow

Ja nie rozumiem, tej

Ja nie rozumiem, tej młodzieży Polskiej wpaczonej w Putina jakby był, ich bogiem przecież to zwyrodnialec, były członek KGB kolejna mała gnida co morduje ludzi . Ludzie w Rosji boja sie powiedziec prawdy o Putinie bo niechca mieć problemów co 5 czlowiek w Rosji to ochroniarz,agent i łatwo można takiego zlokalizować,Rosyjska młodzież marnuje się tam nie może nigdzie wyjeżdzać jedyne co moze to grac w durne gierki csy czy co tam mlodziez dzisaj gra,mój znajomy 3 lata temu zwiedział cała Rosje i powiedział że w takim piekle by niechciał żyć tam jest smród ubóstwo 3x gorzej niz tutaj w Polsce. Pijanstwo w Rosji jest przysłowiowe i dlatego im Putin nie przyszkadza bo taki pijaczek nie ma potrzeby rozwoju , Jedyne miasto które w Rosji jest na dobrym poziomie to Moskwa, Putin nie dba o reszte także troche wyobraźni a nie tej propagandy z internetu siegacie .. Rosja to panstwo Totalitarne takie jak Chiny Korea Północna a takie kraje sa wyniczone mentalnie i człowiek dosłownie nic nie może zrobić a jestem pewien na 100% gdyby ta dzisiejsza młodzież wyjechała do Rosji to by szybko chciała wrócić, czasami patrze jakie bzdury oni wypisują nigdy tam nie byli nie wiedzą co się dzieje znaja swiat tylko z internetu a komentują przykre. Coś strasznego,ile jest takich państw którym rosja wyrządziła niewyobrazalne krzywdy,i to w imie czego? putin ma duże szanse zostać stalinem XXI wieku.
-2008 wojna z Gruzja Polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=GLMXHIEDsZQ
 

Strony

Skomentuj