Władimir Putin pojawił się publicznie po 10 dniach nieobecności

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jak podają światowe agencje informacyjne dzisiaj obyło się zgodnie z planem spotkanie prezydentów Rosji i Kirgistanu. Doszło do niego w Sankt Petersburgu. Jednak wielu komentatorów zwraca uwagę, że nie było transmisji na żywo, a więc nić spekulacji nie została ostatecznie rozwiązana.

 

Władimir Putin był widziany ostatnio 5 marca. Długa absencja rosyjskiego przywódcy spowodowała wysyp teorii co do jego ewentualnej choroby. Niektórzy twierdzili, że Putin nie żyje inni wspominali plotki wskazujące na to, że choruje na raka trzustki. Sugerowano też, że po prostu zachorował na grypę, albo, że leczy się z powodu uporczywego bólu pleców. Spekulowano również, że starzejący się już 62 letni prezydent Rosji poddał się kolejnej operacji plastycznej. Z plotek dotyczących zniknięcia żartował dzisiaj podobno sam Putin, który powiedział, że bez plotek byłoby nudno.

 

Jeśli przyjmiemy, że to co dzisiaj puściła w eter rosyjska telewizja to rzeczywiście nowe nagranie, to można wykluczyć, że rosyjski prezydent nie żyje. Nie przeszedł też raczej udaru mózgu, ale kto wie czy nie jest faktycznie chory, bo wyglądał na dość zmęczonego, był widocznie blady. Nadal nie wiadomo też co zamierza ogłosić Kreml. Na Placu Czerwonym powstają trybuny i planowane jest jakieś wydarzenie. Prawdopodobnie chodzi o obchody rocznicy aneksji Krymu, ale nie wiadomo czy przy tej okazji nie zostanie zakomunikowane coś jeszcze.

 

Warto też wspomnieć o śmierci szefa ochrony Władimira Putina, generała Wiktora Zołotowa. Informację o tym podano już wczoraj i nie można wykluczyć, że ma to jakiś związek z tym co działo się ostatnio wokół Putina. Brakuje jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej śmierci, ale pisze się o tym coraz więcej.

Generał Wiktor Zołotow - źródło: Internet

Sprawa wydaje się o tyle dziwna, że nie podano przyczyny śmierci generała, który miał niedługo objąć szefostwo w FSB. Zołotow pracował z Putinem od 2000 roku i był jego zaufanym człowiekiem. Jeśli coś mu się stało to coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że na Kremlu doszło do próby zamachu stanu. Niektórzy twierdzą nawet, że widziany dzisiaj Putin to sobowtór.

 

 

Źródła:

http://www.reuters.com/article/2015/03/16/us-russia-crisis-putin-idUSKBN0MC10920150316

http://www.kasparov.ru/material.php?id=55055A862E5EE

http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/2015/03/16/393331669/russias-putin-life-would-be-too-d...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika jacek

Szkoda , że mój wpis

Szkoda , że mój wpis usunięto, ale widocznie jesteście jak Onet. Prawda  boli. Lubilem ten portal ale jak na każdym Agenci działają.
 
Twój komentarz jest zamieszczony. Następnym razem zamiast tak marudzić poszukaj go sobie.
Moderator@Promień

Portret użytkownika Wlodi

Z putina taki strateg jak mu

Z putina taki strateg jak mu media pozwolą. Jedyną rzeczą jaka mu się udała to uzuskać poparcie w sondażach zbudowane na imperialnej histerii i cynicznych łgarstwach jego i ruskiej propagandy. Ale i to się skończy niebawem bo ceny rosną a zarobki nie. W ten sposób Putin wszystkich pokonał  - w pierwszej kolejności Rosję.
 
Maczyzm w jego wydaniu jest banalnie śmieszny. Najpierw jezdził na tygrysie teraz lata na bombowcami po całym świecie. To takie straszenie ludzi przez pijanego wjejskiego osiłka - chodzi, huczy i wyrywa sztachety. Godne pożałowania awanturnictwo. Putin to paranoik ale cóż tak został wychowany.
 
Świat reaguje dobrze bo sie nie spina na tego wiejskiego moczymordę

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Putin, to największy mąż

Putin, to największy mąż stanu na świecie!
 Doskonale wyszkolony operacyjnie prezez KGB wykorzystuje nabyte umiejętności, ( można sobie wyobrazić wściekłośc jego zydowskich nauczycieli, że oto "wychowanek" pokazał niedźwiedzie, słowiańskie kły)
potrafi manewrowac agresorem niczym pajacem, za ktorego sznurki on własnie pociaga i go upokarza..
 Te światowe kolorowe kukiełki żydosyjonizmu tańczą tak, jak im Putin i Rosja zagra!
 

Portret użytkownika Indeed

Prawdopodobnie kopii Putina

Prawdopodobnie kopii Putina jest około 70. Reptilianie są gotowi na każdą ewentualność, nie mogą sobie pozwolić na destabilizację systemu z powodu jakiejś przypadkowej śmierci czy choroby marionetki władcy

Ojcem mojego kolegi był, według niego, hydraulik Miecio, ale w rzeczywistości był nim listonosz Edzio, dziadek i pradziadek nieznani. Z pierwszą żoną, Celyną, miał mój kolega same kłopoty bo dawała na prawo i lewo.

Portret użytkownika Wlodi

[........] Echhhh po tym jego

[........] Echhhh po tym jego dziele "krym" mozni tego swiata beda trzezwiec dlugo. Takiego podlego bękarta chcacego wywolac swiatowy konflikt dawno nie bylo. Dlatego kto mieczem wojuje... Nic sie nie zmienilo - rosja niosla smierc, biede i zaraze jak swiat swiatem. Nie wolno im ulegac i ich wpuszczac do cywilizacji. A nie ludzcie sie, zadnego zamachu na rudego karła nie bylo. Jakby byl to by ten mongolski czerep wisial na haku kolo mauzoleum lenina. Tam maja taki bajzel ze nawet wiadomosci propagandowe podaja za szybko i 12 marca pokazali spotkanie putina z 18 marca buahaha Ciekawe czemu nikt tej kreaturze nie zada pytania o jego obludne i cyniczne klamstwa. Czy ten rosyjski narod jest az tak skrajnie glupi i upadly?

Strony

Skomentuj