Władimir Putin podpisał kontrowersyjną ustawę antyterrorystyczną

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Rosyjski prezydent podpisał kilka dni temu ustawę antyterrorystyczną, mimo protestu ze strony organizacji praw człowieka a także samego Edwarda Snowdena, byłego agenta NSA i CIA. Nowe przepisy zapewniają jeszcze wyższe kary więzienia za nawoływanie do niepokojów społecznych.

 

 

Ustawa zaproponowana przez przewodniczącą Komisji ds. Bezpieczeństwa i Walki z Korupcją Irinę Jarowają nakazuje operatorom telefonii komórkowej przechowywać wszystkie wiadomości tekstowe oraz nagrania rozmów przez okres 6 miesięcy a dostawcy komunikatorów mają obowiązek dostarczyć agencji FSB klucz pozwalający na rozszyfrowanie wiadomości elektronicznej.

 

"Prawo Jarowaji" obniża również wiek odpowiedzialności karnej za niektóre przestępstwa do lat 14, zaostrza kary za nawoływanie do protestów lub zamieszek i pozwala w niektórych przypadkach odebrać rosyjskie obywatelstwo. Również niezgłaszanie przestępstw będzie odtąd karalne.

 

Edward Snowden powiedział, że Putin podpisał prawo które narusza nie tylko prawa człowieka ale także zdrowy rozsądek. Jest to jego pierwsza krytyka adresowana bezpośrednio do Putina odkąd Rosja udzieliła mu azylu w 2013 roku. Snowden obawia się jednak że jego krytyka prędzej czy później może spotkać się z odpowiedzią rosyjskich władz.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

NIE NO WŁAŚNIE MINISTER MONU

NIE NO WŁAŚNIE MINISTER MONU p. Macierewicz przeszedł właśnie samego siebie i granicę KŁAMSTW RUBIKONU, bo oto zapodał podczas konferencji, że to Rosja i Rosjanie zabijają, na Donbasie TYSIĄCE OFIAR W TYM KOBIETY I DZIECI. 

Czy ci ludzie aż za takich idiotów uważają WSZYSTKICH POLAKÓW, CZY TYLKO SAMI SĄ TAK GŁUPI, bo może oni naprawdę sami wierzą w to co mówią. 

Jak słucham kogoś takiego, na własne uszy, to NAPRAWDĘ ZAPALA MI SIĘ CZERWONA LAMPKA, czy skoro on obecnie tak łga mi w żywe oczy, to czy tak samo nie łgał Nam wszystkim Polakom, co do swoich ustaleń odnośnych SMOLEŃSKIEJ KATASTROFY. 

NIE WIEM, JAK DLA WAS, ALE DLA MNIE TO JEST KŁAMCA OCZYWISTY, BO CO DZIEŃ OGLĄDAM FILMY, JAK banderowcy ZABIJAJĄ CYWILI I DZIECI, NA DONBASIE, NA ADNOVUM I WAM TO TEŻ POLECAM . !!!

Portret użytkownika Ogo Pogo

Gospodin Putin jest

Gospodin Putin jest człowiekiem zównoważonym ,zbalansowanym ,patriotycznym.Dba bardzo o swój Naród.Ustawa została wprowadzona  w obecnej chwili ponieważ w przygotowaniach Światowy Zjazd Rabinów "pochodzenia "rosyjsko sowieckiego w Moskwie.Nie można dopuścić do prowokacji.W końcu w jakim świetle stawiało by Kreml gdyby doszło do prowokacji?Co na to rzekłby główny okultysta Kremla Berl Lazar?Tak więc Putin czyni wszystko w interesie swojego Narodu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie sądzę, aby ta ustawa była

Nie sądzę, aby ta ustawa była przyjęta na wypadek wystąpień narodowych przeciwko temu zjazdowi. Rosjanie nie są antysemitami.

Natomiast ustawa ma istotnie zabezpieczać Putina i jego ekipę przed prowokacjami false flag, jak to miało miejsce w Smoleńsku.

Wrogowie Putina tylko na to czyhają by coś się stało...

Jednak nie dopuści,aby MOSAD patrolował ulice MOskwy z bronią gotową do strzału, jak to miało miejsce w Krakowie podczas wizyty Knessetu...

Portret użytkownika maniek II

...cyt...

...cyt...

Czy Putin wciąż jest masonem?

"Masoneria istniała zawsze i nie jest instytucją przypadkową, lecz absolutnie konieczną i niezbędną, bo to ona tworzy wszelakiego typu struktury hierarchiczne ..."

Wiele osób znając nasze podejście do Putina, chciało abyśmy wyjaśnili o co w tym wszystkim chodzi.?! Czy Putin jest masonem, Illuminatem, członkom wielkiej loży ...?!

Putin podobnie jak, każdy członek sił specjalnych został zaprzysiężonym członkiem masonerii czerwonej zdobywając kolejne stopnie kapitularne.

Od czasów Templariuszy, członkowie sił specjalnych tworzą dobrze skonstruowane zakony militarne. Nieistotne czy mamy do czynienia z FSB, KGB, CIA, SS, MI6, MI5 czy Mossadem..., zasady funkcjonowania tych tworów są identyczne i przypominają zakony lub tajne stowarzyszenia ...

Putin bardzo szybko piął się w górę po masońskiej drabinie zaszczytów, wchodząc w kolejne tajne kręgi wtajemniczenia. MI6 stoi najbliżej Bractwa Babilońskiego, chroniąc członków rodzin królewskich, oraz szkoląc najbardziej zaufanych agentów masońskich wszystkich sił specjalnych na świecie....

https://pl-pl.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/posts/787125904730890

http://czuwajacy.blogspot.com/

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To rewelacyjne rozwiązanie

To rewelacyjne rozwiązanie uderza przede wszystkim w obcą agenturę działającą w Federacji Rosyjskjiej. Nie uderza w normalnych obywateli, lecz w tych, co sieją ferment, agentów zachodu, pedałów domagających się równości społecznej z ludźmi o normalnych preferencjach.

Odebranie obywatelstwa rosyjskiego uderza przede wszystkim w obcokrajowców, co "wkupili"się w łaski państwa rosyjskiego, wykorzystując dobrosłowiańskie zaufanie do obcych przybyszów, dla swoich niecnych zamiarów. Brawo Putin!

 Nie miałbym nic przeciwko wprowadzeniu identycznehj ustawy w naszym kraju, gdyby obecna władza była polska a nie wspierała banderowców i szczuła na słowiańskich braci Rosjan.

Portret użytkownika Ku Tang Pann

Ale Ty jesteś głuptas.

Ale Ty jesteś głuptas.

Przecie Rosja to wylęgarnia NWO, bardzo podobna do tej z zachodu, a ty uwierzyleś w mit dobrego wujka Stali... wróć, Putina. Nie chcę być gołosłowny - sprawdź sobie co do 2020 r. zamierza się wprowadzić w Federacji Rosyjskiej.

NWO idzie tak wyraźnymi krokam, że szok. Masz parę oddzielnych oddzialow, tj.: Unia PN-Amerykańska, UE, FR, Chiny, Indie, Brazylia, Arabia Saudyjska + Izrael + Turcja, Malaje.

To nie jest tak, że np. u nas ustawy AT są be, a u nich dobre, bo wujek Putin jest dobry. Wystarczy kosmetyczna zmiana na szczycie i polityka może się całkowicie zmienić, a ustawy już mają.

Jesteś naiwny, ale to nie jest najgorszy zarzut. Raczej to, że jesteś największy krzykacz. A głupcy najgłośniej się wypowiadają.

Żadne ustawy przeciwko ludności nie są dobre. Ogólnie to gardzę ludźmi, którzy są w stanie poświęcić część (ale to nie prawda, bo w rezultacie całość) swoich wolności, by dostać w zamian iluzję bezpieczeństwa. Chłopaki z SS - Służb Specjalnych boki zrywają z takich gamoni.

W tej wojnie, gdzie przeciwnik jest ukryty i zdążył skorumpować prawie wszystkich (nie wierzysz? Zobacz koneksje Putina i jego kliki z globalną finansjerą narodowości "międzynarodowej") oficjeli państw, tylko powstanie zjednoczonej ludności przeciwko władzy ma szansę przeciwstawić się NWO.

Najśmieszniejsze i zarazem najbardziej tragiczne jest to, że teraz NWO używa fortelu powstań marginesu społeczeństwa (Majdan, KOD, Jaśminowa Rewolucja, Państwo Islamskie + rebelianci), by osiągnąć swoje cele. A wystarczyłoby, żeby ludzie przestali żyć w sztucznie szerzonym strachu i się zjednoczył pod wspólnym pragnieniem dobrobytu i normalności.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...nieśmiało zauważam, że

...nieśmiało zauważam, że głupcy swoje wypowiedzi punktują zaraz po napisaniu.. Co do reszty rzeknę, iż NWO, NWO nie równy, gdy bazują na innych priorytetach.

 "Ograniczanie wolności" istnieje i istniało w każdym systemie od zarania cywilizacji, adekwatnie do posiadanych środków, więc obecne to nic nowego

Liczą się intencje owego ograniczania wolności.

Osobiście sprzeciwiam się aby moja osoba i dane były wykorzystywane i katalogowane, ale jak statystyka  wskazuje nie jestem wyjątkiem a ja na razie skutecznie się przed tym bronię...

A'propos podaj mi łaskawie jaki to program NWO do2020 r zaplanowała Rosja??

 moim zdaniem i każdy może mieć inne, putinowska Rosja to obecnie jedyna nadzieja postawienia zapory zachodniemu syjonizmowi, aczkolwiek Rosja putinowska może się skończyć a wtedy syjonizm wschodni połączy się z zachodnim i nas  NIE MA...

Nie wolno pomijac oczywistości, że Putin ma opozycję ze strony syjonistów i postbolszewików. Czy zatem uważasz, że owa opozycja jest przeciwko NWO? Zapewne nie.. Zapewne jest przeciwko putinowi własnie z tego względu, że nie reaLIZUJE ON ZAŁOŻEŃ TEGO SZATAŃSKIEGO PLANU...

 Gesty Putina i jego dyplomacja nie ma nic wspólnego z jego własną wizją świata.Może to jest wykorzystywane, może on nie zdawać sobie z tego w pełni sprawy, może jest w jakiś sposób uwikłany i musi częściowo tanczyć w tym rytmie...

Aha... "Nic tak nie otępia ludzi jak dobrobyt"... AMR

 Więc wyrzuć słowo "dobrobycie" z tego "zjednoczenia"..

Ludność jednoczy się wobec bolącej osobiście świadomości zagrożenia... Dobrobyt niestety działa na korzyść władzy...

 

Portret użytkownika Ku Tang Pann

Zwracam Ci część honoru, bo

Zwracam Ci część honoru, bo widze po tym poście, że dostrzegasz pewne zagrożenia idące z zachodu i wschodu.

Teraz takie czasy, że nie należy ufać nikomu wielkiemu, lecz budować swoją niezależność wśród państw w okolicy, tj.: Węgry, Czechy, Słowacja, Białoruś, Rumunia, Bułgaria i państwa byłej Jugosławii. Wtedy będzie brakowało nam tylko broni jądrowej i bylibyśmy potęga nie do ruszenia.

Tego bym Polsce życzył.

Strony

Skomentuj