Władimir Putin podpisał kontrowersyjną ustawę antyterrorystyczną

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Rosyjski prezydent podpisał kilka dni temu ustawę antyterrorystyczną, mimo protestu ze strony organizacji praw człowieka a także samego Edwarda Snowdena, byłego agenta NSA i CIA. Nowe przepisy zapewniają jeszcze wyższe kary więzienia za nawoływanie do niepokojów społecznych.

 

 

Ustawa zaproponowana przez przewodniczącą Komisji ds. Bezpieczeństwa i Walki z Korupcją Irinę Jarowają nakazuje operatorom telefonii komórkowej przechowywać wszystkie wiadomości tekstowe oraz nagrania rozmów przez okres 6 miesięcy a dostawcy komunikatorów mają obowiązek dostarczyć agencji FSB klucz pozwalający na rozszyfrowanie wiadomości elektronicznej.

 

"Prawo Jarowaji" obniża również wiek odpowiedzialności karnej za niektóre przestępstwa do lat 14, zaostrza kary za nawoływanie do protestów lub zamieszek i pozwala w niektórych przypadkach odebrać rosyjskie obywatelstwo. Również niezgłaszanie przestępstw będzie odtąd karalne.

 

Edward Snowden powiedział, że Putin podpisał prawo które narusza nie tylko prawa człowieka ale także zdrowy rozsądek. Jest to jego pierwsza krytyka adresowana bezpośrednio do Putina odkąd Rosja udzieliła mu azylu w 2013 roku. Snowden obawia się jednak że jego krytyka prędzej czy później może spotkać się z odpowiedzią rosyjskich władz.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

NIE NO WŁAŚNIE MINISTER MONU

NIE NO WŁAŚNIE MINISTER MONU p. Macierewicz przeszedł właśnie samego siebie i granicę KŁAMSTW RUBIKONU, bo oto zapodał podczas konferencji, że to Rosja i Rosjanie zabijają, na Donbasie TYSIĄCE OFIAR W TYM KOBIETY I DZIECI. 

Czy ci ludzie aż za takich idiotów uważają WSZYSTKICH POLAKÓW, CZY TYLKO SAMI SĄ TAK GŁUPI, bo może oni naprawdę sami wierzą w to co mówią. 

Jak słucham kogoś takiego, na własne uszy, to NAPRAWDĘ ZAPALA MI SIĘ CZERWONA LAMPKA, czy skoro on obecnie tak łga mi w żywe oczy, to czy tak samo nie łgał Nam wszystkim Polakom, co do swoich ustaleń odnośnych SMOLEŃSKIEJ KATASTROFY. 

NIE WIEM, JAK DLA WAS, ALE DLA MNIE TO JEST KŁAMCA OCZYWISTY, BO CO DZIEŃ OGLĄDAM FILMY, JAK banderowcy ZABIJAJĄ CYWILI I DZIECI, NA DONBASIE, NA ADNOVUM I WAM TO TEŻ POLECAM . !!!

Portret użytkownika Ogo Pogo

Gospodin Putin jest

Gospodin Putin jest człowiekiem zównoważonym ,zbalansowanym ,patriotycznym.Dba bardzo o swój Naród.Ustawa została wprowadzona  w obecnej chwili ponieważ w przygotowaniach Światowy Zjazd Rabinów "pochodzenia "rosyjsko sowieckiego w Moskwie.Nie można dopuścić do prowokacji.W końcu w jakim świetle stawiało by Kreml gdyby doszło do prowokacji?Co na to rzekłby główny okultysta Kremla Berl Lazar?Tak więc Putin czyni wszystko w interesie swojego Narodu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie sądzę, aby ta ustawa była

Nie sądzę, aby ta ustawa była przyjęta na wypadek wystąpień narodowych przeciwko temu zjazdowi. Rosjanie nie są antysemitami.

Natomiast ustawa ma istotnie zabezpieczać Putina i jego ekipę przed prowokacjami false flag, jak to miało miejsce w Smoleńsku.

Wrogowie Putina tylko na to czyhają by coś się stało...

Jednak nie dopuści,aby MOSAD patrolował ulice MOskwy z bronią gotową do strzału, jak to miało miejsce w Krakowie podczas wizyty Knessetu...

Portret użytkownika maniek II

...cyt...

...cyt...

Czy Putin wciąż jest masonem?

"Masoneria istniała zawsze i nie jest instytucją przypadkową, lecz absolutnie konieczną i niezbędną, bo to ona tworzy wszelakiego typu struktury hierarchiczne ..."

Wiele osób znając nasze podejście do Putina, chciało abyśmy wyjaśnili o co w tym wszystkim chodzi.?! Czy Putin jest masonem, Illuminatem, członkom wielkiej loży ...?!

Putin podobnie jak, każdy członek sił specjalnych został zaprzysiężonym członkiem masonerii czerwonej zdobywając kolejne stopnie kapitularne.

Od czasów Templariuszy, członkowie sił specjalnych tworzą dobrze skonstruowane zakony militarne. Nieistotne czy mamy do czynienia z FSB, KGB, CIA, SS, MI6, MI5 czy Mossadem..., zasady funkcjonowania tych tworów są identyczne i przypominają zakony lub tajne stowarzyszenia ...

Putin bardzo szybko piął się w górę po masońskiej drabinie zaszczytów, wchodząc w kolejne tajne kręgi wtajemniczenia. MI6 stoi najbliżej Bractwa Babilońskiego, chroniąc członków rodzin królewskich, oraz szkoląc najbardziej zaufanych agentów masońskich wszystkich sił specjalnych na świecie....

https://pl-pl.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/posts/787125904730890

http://czuwajacy.blogspot.com/

 

Strony

Skomentuj