Władimir Putin ostrzegł, że tegoroczne wybory parlamentarne w Rosji są zagrożone przez siły zewnętrzne

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

We wrześniu w Rosji odbędą się wybory parlamentarne. To z pewnością będzie dobra okazja dla zagranicznych służb aby zaatakować, lub przynajmniej wywołać zamieszanie w tym kraju. Władimir Putin powiedział Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSB) aby zwalczała wszelką wrogą aktywność.

 

Stwierdzono że w zeszłym roku zagraniczne agencje wywiadowcze stały się bardziej aktywne, a działalność ponad 400 szpiegów została udaremniona - 23 z nich oskarżono o popełnienie przestępstwa. Prezydent Rosji dodał, że otrzymał informacje według których siły zewnętrze przygotowują się na nadchodzące wybory parlamentarne.

"Musimy stawić czoło każdym zewnętrznym próbom ingerowania w wybory, w nasze wewnętrzne życie polityczne. Wiecie że istnieją pewne rodzaje technologii politycznych i były już stosowane w wielu krajach"

Federalna Służba Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej będzie zajmować się przedwczesnym wykrywaniem i likwidowaniem każdej aktywności, która może np. zakłócać wybory lub tworzyć podziały w społeczeństwie. Prawdopodobnie jednym z pierwszych kroków mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa było uznanie działalności Instytutu Otwartej Społeczności i powiązanych organizacji, należących do żydowskiego finansisty George'a Sorosa, za nielegalne i zagrażające Rosji.

 

Czytaj więcej:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-uznala-dzialalnosc-organizacji-georgea-sorosa-za-zagrozenie-dla-bezpieczenstwa

 

 

Źródło: http://ca.reuters.com/article/topNews/idCAKCN0VZ1S5

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Powiny być głosowania online

Powiny być głosowania online z podglądem live i papierowe na raz. Proste do wykonania, kwestia kilku tabletów i dobrze zabezpieczonej apki. Wchodzi sobie taki delikwent do kabiny i może raz dotknąć. Wychodzi, facio z komisji odblokowuje u siebie, że kolejny może raz dotknąć. I całokrajowy podgląd live w telewizorze. Nawet babuszki sobie poradzą.

Portret użytkownika janprester

Uważam.że jacykolwiek

Uważam.że jacykolwiek dziennikarze,dyplomaci,obserwatorzy itp.zagraniczni gdy się mieszają  w przebieg wyborów w jakim kolwiek państwie to winni podlegać najsurowszym karom równym ze szpiegostwem i minimum 15 lat cięzkiego więzienia aby każdy miał czas na przemyślenie i by było to przestrogą dla innych.

Portret użytkownika qismo

Szkoda tylko, że przy tym

Szkoda tylko, że przy tym korycie znajduje się też Polska flaga...
Miliony Polakó walczyło i zginęło, aby dziś Polska była suwerenna, niezalżna. A te świnie sprzedały się (i w konsekwencji cały naród)jak tanie dziwki.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika inzynier magister

niestety Putim ma rację, bo

niestety Putim ma rację, bo jeżeli się zastanowić to w tej chwili trwa wojna NWO z normalnym światem  to jest ze światem ludzi ! a jeżeli tak to Putin ma prawo się bronić, nawet jeśli są to jego sposoby, często szybkie i bezlitosne ! My Polacy powinniśmy się bronić duchowo przed NWO które wysysa życie z ludzi, nie tylko w obozach diabła zwanej obecnie UNIią Eurosodomską
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html
ale też w obozach banksterskich wampirów energii życiowej zwanych ustrojem bolkowskim polskojęzycznym, który jest właśnie w Polsce po troszeczku osłabiany dzięki ostatnim wyborom ! W wyborach w 2020 roku należy wybrać ONR i innych narodościowców typu Korwin i Kukiz byśmy rozbili system wysysu energii życiowej przez sorosowy układ wampiryczny !
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html
Komentarz który pojawił się na portalu ZmianynaZiemi - (...)Multimiliarder George Soros w 2012 roku został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie. Jak pisał Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”. Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja i śmierć. Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest spustoszona, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywilizacyjnymi.  Należy się przyjrzeć bliżej tej postaci, bowiem „polskie” media nie odważą się na publikowanie prawdy o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Sytuacja do złudzenia przypomina tę z nazistowskich Niemiec, gdy żaden z publikatorów nie zdobyłby się na krytykę Hitlera.(...)

Niestety w Polsce opanowanej na każdym szczeblu przez masonerię nie jest możliwe zdelegalizowanie oranizacji masońskich które skrycie manipulują społeczeństwem ! marsze KOD-u które organizuje międzynarodówka sorosów są tego przykładem ! Widać że Putin wyciągnął poprawne wnioski dzięku informacją swojej agentury i zlikwidował siatkę sorosowców w Rosji !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika arturm01

W tej kwestji masz moje pełne

W tej kwestji masz moje pełne poparcie ,żydzi starają się o opanowanie świata i początek tej inwazji zaczął  się 2000 lat temu jak wymyślili jezusa i przez  wieki kasowali naiwnych ludzi. Żyd nie powinien istnieć bo to zmora świata i chyba tylko Putin może sie pozbyć tego  masońskiego ścierwa.

Portret użytkownika Palnar

Federalna Służba

Federalna Służba Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej będzie zajmować się przedwczesnym wykrywaniem i likwidowaniem każdej aktywności, która może np. zakłócać wybory lub tworzyć podziały w społeczeństwie.
Stosunek do Putina i jego popleczników na pewno tworzy podziały w społeczeństwie, czy więc przeciwnicy Putina też zostaną uznani za zachodnią agenturę?

Portret użytkownika Angelus Maximus

My wszyscy Polacy trzeźwi w

My wszyscy Polacy trzeźwi w rozumie wierzymy głeboko, że Prezydent Rosji WW Putin zlikwiduje żydowską opozycję i zachodnią agenturę pozwalając swoim generałom z GRU wybrać metodę..., bo dla takiego ścierwa alternatrywy nie ma.
 Wspieramy postawę obronną Rosji i liczymy, że gniew na naszych rządzących nie przysłoni temu władcy  polskiej racji stanu.

Portret użytkownika OgnistyOko

Jesteś  pewny ze wszyscy maja

Jesteś  pewny ze wszyscy maja wolny dostep do broni.  A nie czasem tylko ci co skonczyli kilkiletnia slużba wojskowa ?. Czytalem kiedys w rosyjskim serwerze rozmowa forumowiczow na temat dostepu do broni przez cywilów. Mlodziez czy studenci nie dostaja pozwolenie na bron dopóki   nie zalicza 2 lata sluzba w wojsku. Dopiero po wyjsciu z wojska wtedy moga miec bron.chyba ze teraz  zmienili prawo i ten wymogi sluzby wojskowej nie wymaga sie.

Strony

Skomentuj