"Władcy Taśm" trzymają w szachu naszych rządzących - panika w obozie władzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiejsze wydarzenia wskazują ewidentnie na to, że tak zwany obóz władzy, czyli ta klika, która rządzi w Polsce od 7 lat jest w ciężkiej panice. To bardzo sugestywne, że w 25 lat po rzekomym obaleniu PRL, wraca on w taki sposób, że nawet lemingi to widzą.

 

Oczywiście nadal cześć ludzi ma poważny dysonans poznawczy, bo obserwując kuriozalne złamanie zasad wolności słowa i tajemnicy dziennikarskiej, do jakiego doszło dzisiaj w redakcji tygodnika Wprost, można tylko zadać pytanie - co takiego jest jeszcze na tych taśmach, co uzasadnia aż tak nerwową i bezprawną reakcję ministra Sienkiewicza, który wysłał swoich siepaczy, aby ukręcili łeb sprawie kompromitujących podsłuchów.

 

Pal licho to, że szef MSW wysłany przez Tuska ustalił z szefem NBP, że będą drukować pieniądze, byle tylko pozostać przy władzy. Na taśmach nagranych w dwóch stołecznych restauracji muszą być rzeczy niebywałe, skoro władza aż tak panikuje.

 

Mowa jest o 900 godzinach podsłuchów polityków i celebrytów. Można tylko podejrzewać, że szczególnie interesująca musi być rozmowa szefa NIK, Kwiatkowskiego z Kulczykiem. Ten pierwszy jeszcze wczoraj tłumaczył się z niej mimo, że nie została jeszcze opublikowana.

 

Niewątpliwie gdyby opublikowano wszystkie te rozmowy to tylko ostatni idiota uznałby to za "troskę o państwo". Sprawa jest bardzo poważna i trudno sobie wyobrazić, aby rząd nie upadł po takiej kompromitacji jak dzisiaj. Jeśli jednak rządząca sitwa będzie nadal pozostawała przyspawana do swoich stołków, to po prostu będziemy mieli w Polsce Majdan. Destabilizacja sytuacji politycznej i tak nastąpi po dzisiejszej brutalnej napaści na dziennikarzy Wprost.

Agenci ABW usiłują wyrwać siłą laptopa redaktora naczelnego Wprost - źródło: twitter

Pała, o której deliberowali minister "idziemy po was" Sienkiewicz i niejaki Belka ujawniła się dzisiaj w całej okazałości. Można zniszczyć każdego kto zagrozi władzy, a to że ta grupa polskojęzycznych polityków, która nami rządzi, nie odda władzy jest już raczej oczywiste, po prostu gdyby do tego doszło większość z nich znalazłoby się w więzieniach, więc jest to dla nich walka o życie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ad vocen

Przestańcie piepszyć

Przestańcie piepszyć dyrdymały.Cała ta zadyma to efekt wzajemnego gryzienia się watah esbeckich które można spokojnie podzielić na trzy mafijne rodziny: 1.Proniemiecka esbecka wataha. 2.Prorosyjska esbecka wataha/w tej hwili najmocniejsza/ 3. Proamerykańsko-żydowska wataha,która wie że niebawem przez swoją pazerność straci wszystko.To właśnie ta ostatnia teraz rozdaje karty.
 

Portret użytkownika Pola2

Niektórzy próbują dostrzec

Niektórzy próbują dostrzec drugie dno w opublikowanych materiałach. Dobudowują nawet teorię, że oto Belka z Sienkiewiczem próbują ratować Polskę. Większej bzdury i nadinterpretacji nie czytałam. Tam wyraźnie słychać, jak obaj panowie mówią o ratowaniu PO w przyszłych wyborach. W tym celu chcą dodrukować pieniądze. Podają scenariusz akcji, która ten proceder ma umożliwić. Dostrzeganie tam czegoś, czego nie ma, to gimbusowe rozumienie czytanego tekstu.
 
Możliwy scenariusz dalszych taśmowych rozgrywek (moim zdaniem):
1. Tusk za wszelką cenę będzie chciał doprowadzić do nowych wyborów. Wie, że je wygra, ponieważ Sienkiewicz kontroluje KKW. Wyniki będą takie, jakie zechce. Pamiętajcie! W myśl leninowskiej zasady: nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. Ostatnie wybory pokazały to dobitnie. KKW 9% głosów liczyła kilkanaście godzin.
2. Opozycja to wie. Będzie starała się doprowadzić do wotum nieufności dla rządu Tuska. Mógłby wtedy powstać rząd techniczny do czasu rzeczywistych wyborów. Problem w tym, czy PiS zdoła zebrać wymaganą ilość głosów. Potrzeba zgody PSL-u. Jeżeli niektórzy PO-wcy uznają, że to już koniec Tuska, mogą równiez wniosek poprzeć. Lepiej być jeszcze 1,5 roku w sejmie, niz za parę tygodni poza nim.
3. Komorowski na 100% poprze Tuska czyli wybory. "Bul" Komoruski wie, że szans w uczciwych wyborach nie ma. Nie może pozwolić zatem, aby KKW przejrzyście liczyła głosy.
 
Jedno jest pewne: Polski już nie stać na utrzymywanie tego rządu ani prezydenta. Rzecz w tym, że oni wszyscy mają tak wiele do stracenia, że legalnie władzy nie oddadzą. Pamiętajcie, że dla większości z nich grozi w najlepszym przypadku Trybunał Stanu.
Przypomnę tylko kilka koniecznych spraw do szybkiego wyjaśnienia:
1. Smoleńsk, CASA (przypominam: zginęło wtedy 20 oficerów wyższej rangi, w tym kilku generałów plus 4 członków załogi. Większość z nich była szkolona w USA a nie Rosji).
2. Wszystkie afery.
3. "Wielokrotny samobójca" - przez 7 lat rządów Tuska "samobójstwo" popełniło ponad 100 ludzi (wyliczenia internautów).
4. OFFE - znika 19 mld. Gdzie są te pieniądze, do dzisiaj niewyjaśniono.
5. Doprowadzenie Polski do całkowitego rozkładu, Minister Sienkiewicz ten fakt potwierda. Mówi: "Polska istnieje teoretycznie".
6. Rozdawnictwo pieniędzy żydom po 100 euro (dodatek do emerytury za holokaust), wspomaganie organizacji amerykańskich żydów, kosztem polonii (ostatnie wybryki Sikorskiego, tłumaczył się z tego w senacie. Pytanie zadał w tej kwestii senator PiSu).
7. Kasia Tusk - studentka kupuje za gotówkę mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie za 1.7 mln., dodatkowo samochód wart ponad 300 tys. Syn premiera natomiast wykupuje połowę willi w Gdańsku za blisko mln również za gotówkę. Skąd u Tusków taki nagły, ogromny przypływ pieniędzy? Przecież utrzymuje ich tylko ojciec z pensji premiera (prócz syna). Matka nie pracuje.
8. Komorowski - do dzisiaj nie wyjaśniono jego związków z WSI.

Portret użytkownika Arcanum

Na przyszłość powinni

Na przyszłość powinni wiedzieć, że co ważniejsze, osobiste dane się szyfruje np. przy użyciu TrueCrypt. Można zaszyfrować też całe dyski i ch... zrobią nawet używając superkomputerów. Poza tym można też stosować program usuwający permanentnie dane z dysku.
Jak dzieci z PRLu. Jedni nie wiedzą, że przez nawet wyłączoną komórkę (z włożoną baterią) można podsłuchać, a drudzy się pieklą tyle o jeden laptop, gdzie interesujące dane mogą mieć liczne kopie i znajdować się od dawna na Polinezyjskich, Cypryjskich czy jakichkolwiek innych serwerach.

Portret użytkownika prawdaoi

ABW podełączyło sie do

ABW podełączyło sie do laptopa Latkowskiego na chwilke podpieło kabelki, wgrali, zaaplikowali trojana - program szpiegowski, potem rozegrali gre aktorską z awanturą, że nie potrafią przekopiować danych, a jak Latkowski tylko włączy komputer będą mieli pełny dostęp do wszystkich nagrń i danych, nie tylko, bo także dostep do wszystkich kompów i serwerów w redakcji na zawsze. I szybko namierzą autora, nie zdziwił bym się, jakby znikną w niewyjasnionych okolocznościach. 

Strony

Skomentuj