Wkrótce co drugie dziecko na świecie będzie autystyczne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Autyzm to schorzenie, które kiedyś nie występowało. Pojawiło się nagle i prawie w tym samym czasie gdy na świecie upowszechniły się szczepionki. Jednak zwolennicy wstrzykiwania zdrowym ludziom trucizn za takie konotacje mogą wydrapać oczy. Naukowcy nadal nie potrafią, lub nie chcą, wskazać przyczyn tej tragicznej epidemii.

 

W ostatnich latach liczba dzieci autystycznych wzrasta szybko na całym świecie. Lekarze twierdzą, że co roku jest 7 do 10% więcej zdiagnozowanych przypadków. Dzisiaj spektrum autyzmu wykazuje co 130 chłopiec i co 150 dziewczynka. Naukowcy obawiają się, że jeśli będzie to postępowało w tym stopniu to już za 10 lat co drugie dziecko w USA będzie autystyczne.

 

Niektórzy eksperci sugerują, że to nie szczepionki odpowiadają za masowe pojawianie się wycofanych emocjonalnie dzieci często cierpiących na afazję. Najnowszy trend jest taki, aby za eksplozję autyzmu winić chemię stosowaną powszechnie w rolnictwie a zwłaszcza pestycydy i herbicydy.

 

Niestety nie istnieje żaden skuteczny preparat medyczny, który może wyleczyć kogoś z autyzmu. Jedyne co można zrobić to stosować wiele rodzajów rehabilitacji psychologicznych, których celem ma być pobudzanie dziecka do normalnych zachowań społecznych i komunikowania się.

 

Być może uda się kiedyś opracować skuteczną terapię, która pozwoli ratować uszkodzone dzieci. Ostatnio wspomina się o badaniach chińskich (Shandong Jiaotong Hospital ) i amerykańskich (University of California Davis oraz Stanford University) naukowców, którzy próbują stosować w leczeniu autyzmu przeszczepy z komórek macierzystych. Na razie trwają testy kliniczne 37 dzieci w wieku od 3 do 12 lat, którym wstrzyknięto komórki z tak zwanej mezenchymatycznej krwi pępowinowej. Pierwsze wyniki są obiecujące.

 

 

Artykuł pochodzi z portalu medycznego:

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika łysy

3 lata temu mi i mojej

3 lata temu mi i mojej sąsiadce w tym samym czasie urodziło się dziecko. Ja swojego nie zaszczepiłem i cały czas uświadamiałem sąsiadkę aby też nie szczepiła. Dała się jednak zmanipulować lekarzom i podjęła decyzję o zaszczepieniu. Tuż po szczepieniu jej dziecko odmówiło jedzenia i przestało okazywać uczucia. Teraz po trzech latach udręki i ciągłych konsultacji, lekarze właśnie tydzień temu orzekli autyzm oraz strasznie wysoki poziom rtęci w organiźmie tego dziecka...

Portret użytkownika pilipp

znam historie podobną do

znam historie podobną do twojej
blizniaczki rozwijały sie prawidłowo az nie dostaly ktoregos tam szczepienia(nie wiem co to za szczepienie) ale odbyło sie gdy uczyly sie w podstawówce.
jedna z nich z czasem zaczela byc po prostu opozniona w rozwoju, miala problemy z chodzeniem, mową i pewnie taki stan ma sie do dzisiaj gdy druga nie ma (chyba) żadnych skutków ubocznych szczepienia.
 

Portret użytkownika ben

 Blabla  szczepionki

 Blabla  szczepionki  szczepionki  i będą z was pionki  będziemy wami sterować a wy na nas będziecie pracować! TO tak w przypływie adrenaliny , ale trzeba zadać sobie pytanie autyzm a alzheimer co je łączy  napewno choroba mózgu ,dziecko i dorosły w różnych etapach życia różne symptomy .Ciekawe kiedy nastapił tak znaczny wzrost zachorowalności  i gdzie, jak to się ma do  żywności którą spożywamy , nie sposób nie wspomnieć  o fluorze jako głównego sprawce  tych chorób .
link..https://motyl.wordpress.com/2008/04/19/moje-zdrowie-fluor-szkodzi-zdrowiu/
 Rtęć i inne zwiazki chemiczne można powiedzieć  cała tablica  Mendelejewa
link..http://www.pocztazdrowia.pl/rtec-niebezpieczna-neurotoksyna-w-twoich-zebach-i-mozgu/
 Podałem tylko dwa pierwiastki ale jakże szkodliwe na nasz  mózg , niszczenie kodu DNA latami zaczyna zbierać swoje żniwo. Szczepionki to już rozbój w biały dzień za aprobatą  rządów tego świata . 
 Mówiąc krótko sami produkujemy śmierć i choroby oby kasa się zgadzała , bo dlaczego  pan, pani X w labolatorium produkuje  szczepionke  potencjalnie niebezpieczną zawierajacą coraz wiecej rtęci  nie poda tego do wiadomości publicznej dlaczego rolnik używa nawozów  pestycydów ubiera odzież ochronną ,on wie że to trucizna on wie że zbiory  zbyt wczesne  pozostawią w roślinach  wiele toksyn ale cóż  będzie deszcz trzeba zbierać . To tylko taki mały przykład  zachłanności głupoty  i chęci zysku. Może przyszłe pokolenia nam wybaczą jeśli się narodzą!

Portret użytkownika pilipp

pewnie. zaszczep swoje

pewnie.
zaszczep swoje dziecko i niech akurat na nie to trafi, co wtedy powiesz? pamietaj wtedy swoj komentarz. nie musi byc to plaga bo są to tragedie rodziców i ich dzieci ktore zresztą słabo przez media są naglasniane. nie wiadomo jaki jest rzeczywiscie odesetek dzieci ktorym szczepienia zaszkodzily w znaczacym stopniu.

Portret użytkownika Psycholog

Jeżeli faktycznie tak jest

Jeżeli faktycznie tak jest jak pisze msr. Admin to obawiam się, że jesteśmy w niemałej opresji, jednak wierzę, że potrzeba jest matką wynalazków, a nauka już dziś potrafi, choć nieoficjalnie i prawdopodobnie tylko w małym stopniu, czy też chwilowo leczyć takie przypadki. Jestem tego absolutnie pewien. Rozwój władzy jest bowiem zawsze szybszy niż rozwój ludu, co zapewne sami doskonale wiecie z doświadczenia.

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Strony

Skomentuj