Wirusolog z Cambridge: „Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów”

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Kolejny specjalista z zakresu wirusologii mówi o tym, że rządy kłamią w sprawie skuteczności obostrzeń, wprowadzonych w walce z pandemią COVID-19.

Dr Roger Hodkinson jest specjalistą medycznym w dziedzinie patologii, w tym wirusologii. Kształcił się na Uniwersytecie Cambridge w Anglii. Jest patologiem z certyfikatem Royal College w Kanadzie i byłym przewodniczącym komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie. 

Hodkinson powiedział, że maski „są całkowicie bezużyteczne”:

Nie ma żadnych dowodów potwierdzających ich skuteczność. Maski papierowe i maski z materiału są po prostu oznaką cnoty. Dystans społeczny jest również bezużyteczny, ponieważ COVID-19 rozprzestrzenia się przez aerozol, który przemieszcza się na około 30 metrów.

W październiku analiza kilkunastu wykresów ilustrujących liczbę przypadków COVID-19 w stanach USA potwierdziła wnioski z ostatnich badań, że stosowanie masek nie ma wpływu na rozprzestrzenianie się choroby. 

Chcę podkreślić, że pozytywne wyniki testów nie oznaczają klinicznej infekcji. To po prostu wywołuje publiczną histerię i wszystkie testy powinny zostać przerwane, chyba, że zgłosisz się do szpitala z objawami ze strony układu oddechowego.

W sierpniu New York Times na podstawie analizy danych wykazał, że nawet 90% osób z wynikiem pozytywnym na COVID-19 prawie nie miało żadnego wirusa.

Dane z niektórych laboratoriów stanowych sugerują, że nawet 90% osób uzyskuje pozytywny wynik, ale nie są już zaraźliwe i nie muszą się izolować!

Hodkinson stwierdził:

Nie potrzeba żadnych działań poza tym, co robiliśmy w zeszłym roku, kiedy źle się poczuliśmy. Zostaliśmy w domu, wzięliśmy rosół z makaronem, nie odwiedziliśmy babci i zdecydowaliśmy, kiedy wrócimy do pracy.

Zalecił także codzienne podawanie każdemu domowi opieki od 3000 do 5000 międzynarodowych jednostek witaminy D, „co radykalnie zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji”.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika alien981

Tak tak

Tak tak
facet ma rację
chirurdzy przy operacjach też bez sensu noszą maseczki

 

ps
dla inteligentnych inaczej
to byl sarkazm

Portret użytkownika Co kur..a

Jak to do cholery!, no, co to

Jak to do cholery!, no, co to ma tu być ? walczą jak tygrysy z afryki żeby uchronic poliniaków od kowidu, żeby za dużo kasy nie mieli na wódkę, żeby nie szfędali się po ulicach , żeby grzecznie oglądali telewizje i wykonywali polecenia. Tak ma być! A bo inaczej, tym trzem naszym wspaniałym tygrysom ktos jaja obetnie ROFL to nie są żarty jakbyście wy mieli jaja na gilotynie to inaczej byscie tu wypisywali i inaczej gadali w telewizji oczywiście na ich miejscu. Zresztą wystarczy popatzreć na ich miny, to mowa ciała. Wcale się nie dziwię im daja majątek wielki , luksusy bajery wszystko złoto itd. A do tego chłopców i dziewczynki do dy.....ania w luksusowych kurortach , to jest filmowane. I panowie i panie koniec bajki oni muszą tańczyć jak ktoś zagra i to śmigiem. A może niektórzy to i chcą w to brnąć dalej, są ideologicznie zdławieni od małego.

 

 

Portret użytkownika antyryt

Cambridge ..., gościu na tyle

Cambridge ..., gościu na tyle często zmieniał kraje i uczelnie, że ktoś, aj waj, zapomniał i pominął go podczas rozdawania funduszy z tytułu covid+. Tam nie ma sprawiedliwych, więc taki głos sprzeciwu to tylko wynik protestu przeciwko "niesprawiedliwemu" rozprowadzaniu funduszy covid+ Biggrin
No, chyba że pan doktor to naprawdę jeden z Tych Nielicznych, wtedy przepraszam.
 

Portret użytkownika syriues

Chcialbym tu sie rozpisac

Chcialbym tu sie rozpisac lecz widze tylko garstke ludzi,ktora dzierzac wladze od pokolen uwolnila lub przywolala na ziemie samego diabla i widzimy gdy juz podczas 2 wojny swiatowej wyszlo to o czym swintusza w swych sercach.Ich serca sa przepelnione swinstwem i psia wscieklizna i dobrze wiedza,ze oni sami chodz wielkimi sa w swych wlosciach niczym sa dla mnie i tez niczym sa dla Boga.Sami wiedza ze sa psami na wysylki i przeganianie.Wielki reset jest w ich glowach,lecz nigdy nie umieli swiata i zycia przedstawic w prawdzie tudziez w milosci.Sa tacy slabi a ich kolebka wszechstronnosci jest niczym w porownaniu ze wszechstronnoscia milosci.Sa tacy przeciwni dobroci,jak przeciwna jest susza przy nadciagajacym deszczu.Zmyje i obmyje sie swiat z tego grzechu rozpusty teraz lub tudziez pozniej.Wielki reset nastapi wtedy gdy juz ich nie bedzie

Strony

Skomentuj