Wirus Zika nowym narzędziem promocji depopulacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku dni słyszymy wciąż o kolejnych przypadkach zachorowań na skutek wirusa Zika. Początkowo jego rozprzestrzenianie się obserwowano jedynie w Brazylii, ale obecnie występuje również w wielu innych krajach w Ameryce Południowej, a nawet dociera do Polski. Media zaczynają ostrzegać przed poważnymi konsekwencjami dla płodów, jeśli zachoruje kobieta w ciąży. Władze Salwadoru zalecają wstrzymanie się z macierzyństwem przynajmniej do 2017 roku.


 

Depopulacja w krajach rozwiniętych trwa na całego. Jest to proces związany z promowaniem hedonizmu, jako postulowanego stylu życia. Powoduje to naturalne zmniejszenie ilości narodzin dzieci, bo przecież potomstwo skutecznie przeszkadza w zabawie. Skrajnością promocji tej postawy była seria brutalnych morderstw dzieci przez sfrustrowanych macierzyństwem niedojrzałych emocjonalnie rodziców.

 

Depopulacja to również promocja nazistowskich metod ubranych w nowe słowa. Nowomowa ma oswoić śmierć, która teraz, w zależności od wieku mordowanego nazywa się aborcją lub eutanazją. Oddziaływanie propagandowe, które serwują nam media i kultura masowa jest oczywiście ukierunkowane tak, aby promować popełnianie samobójstw na starość, gdy koszt utrzymania chorującego obywatela staje się ciężarem dla państwa.

Eutanazja staje się zatem w pewnym sensie sposobem ratowania upadających systemów emerytalnych. Tak jak w przypadku aborcji tłumaczy się to wygodą matki tak eutanazję można tłumaczyć, jako wybawienie dla niego i jego bliskich. Przypomina to smutny koniec konia z "Folwarku Zwierzęcego" Orwella.

 

Teraz do oddziaływania kulturowego i promowania cywilizacji opierającej się na śmierci, dochodzi kolejny element. Strach przed ciążą ze względu na wirus Zika, który powoduje mikrocefalię, czyli małogłowie u dzieci. Eksponowane wszędzie ryzyko zachodzenia w ciążę na skutek ekspansji wirusa z pewnością wbiło się do głów kobiet, które planowały ze swoimi partnerami powiększenie rodzin. Trudno oszacować ile z nich nie zaryzykuje świadomego macierzyństwa w obawie przed tym, ze dziecko będzie niepełnosprawne przez całe życie.

Dla zwolenników ograniczenia populacji ludzkości, wirus Zika jest zatem sprzymierzeńcem, bo skłania ludzi do zmiany swoich zachowań w zakresie rozmnażania. Trudno jednak oczekiwać, że ludzie przestaną mieć dzieci, z pewnością tak się nie stanie. Jednak w miejscach gdzie przyrost naturalny jest większy akurat występują komary tygrysie (Aedes aegypti) przenoszące wirusa Zika i kilka innych groźnych patogenów, dlatego groźba jest raczej skierowana w stronę biedniejszych społeczeństw.

 

Mimo to z pewnością wirus Zika będzie również gwiazdą zachodnich mediów, które będą rysowały mapy występowania w Europie komarów tygrysich i będą donosić o kolejnych przypadkach zarażeń. Praktycznie każdego dnia słyszymy o kolejnych krajach z obecnością wirusa Zika. Nawet w przypadku Polski mówi się o przynajmniej 28 zarażonych wirusem, przeważnie osobach, które przybyły z obszarów występowania feralnych komarów.

Wirus Zika stanie się zatem kolejnym pretekstem do tego, aby poczekać z macierzyństwem, co niestety może prowadzić do tego, że nie będzie już za późno na dziecko. Zwolennicy ograniczenia populacji ludzkości z pewnością przyklasną z radością temu nieoczekiwanemu sprzymierzeńcowi ich sprawy.


 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Trzeba by ustalic kto go

Trzeba by ustalic kto go wyprodukowac i wprowadził do popuklacji komarów, a teraz  robi  alarm na cały świat, bo depopulacje trzeba wg nich robic każdymi sposobami.
To tzw. naukowcy, depopulisci, produkuja rózne choroby i rozprzestrzebniaja je na cały świat.

Portret użytkownika Angelus

Nie wiem jak to nazwać...

Nie wiem jak to nazwać... Zakłamaniem, hipokryzją, czy... bezczelną hipokryzją.
Przecież oczywistym jest, że ów wirus jest celowo wyhodowany w NWO-skich laboratoriach w celu depopulacji.
 Dlaczego wprost i głośno media nie protestują, nawet te "alternatywne"??!!
 Trzeba poruszyć sprzeciw ludzkiej społeczności przeciwko NWo!! Wyjść na ulice wielkich miast!!!

Portret użytkownika nikt-xxx

Wyłączcie na chwilę EMOCJE.

Wyłączcie na chwilę EMOCJE. ... Już? To piszę. Niektóre "teorie spiskowe" tworzą w połączeniu parakdoksy. Np. jeśli ktoś jest przeciwko depopulacji, a jednocześnie uważa, że loty w kosmos są niemożliwe (bo np. Ziemia jest płaska) to piłuje logicznie gałąź pod sobą. Ładnie to Agent Smith powiedział w filmie "Matrix": ludzie jak wirus. Więc albo ekspansja (Mars, Księżyc), albo depopulacja, albo bolesne wymieranie. Zatem, NIE mordowanie, ale jednak wyzerowanie przyrostu, odczekanie na spadek populacji do np. 2 miliardów, a później stabilizacja. Może to jednak właśnie brak consensusu światowego wymusza metody siłowe? W życiu nie dałem złotówki na ZUS - zacząłem pracę w naszym dzikim kapitalizmie i zawsze miałem świadomość, że ten system upadnie, a mnie czeka eutanazja. Było nie walczyć z socjalizmem! Wtedy była jakaś wspólna idea. Byłoby biedniej, ale bylibyśmy mądrzejsi i bardziej ludzcy. Dzisiaj, czy ktoś żyje, czy umiera, kogo to obchodzi? Każdy sobie. Takie podejście skłania władców świata do "siłówki" i ułatwia im robotę. A na patogeny jest sposób. Pisałem o tym kilka razy. Więc pewnie przetrwają tylko osoby mocniejsze fizycznie i umysłowo.  Jeśli źle myślę, proszę o korektę.

Portret użytkownika Angelus

A skąd ten durny pomysł, że

A skąd ten durny pomysł, że depopulacja jest konieczna? Z czyjego i dlaczego punktu wiodzenia??
 Bo nas jest "za dużo"?? Jeśli tak uważasz to jesteś niedoinformowany...
 Depopulacja jest konieczna z punktu widzenia elit światowych z trzech powodów:
 1. trudna kontrola nad potencjalnymi niewolnikami
2. po mco im "goje" skoro mają roboty i sztuczną inteligencję
3. pozyskanie nieśmiertelności w wyniku zabiegów genetycznych, przeszczepów i cyborgizacji człowieka.
 Po kiego licha potrzebne będą rzesze bezrobotnych, nioeprodukujących i tych co nie stać na konsumpcję oraz tych którym trzeba pomagać??!
 To jest własnie koniecznością depopulacji ale wyłącznie z punktu widzenia elit...
 Ziemia wyżywi ponad 20 mld ludzi, pod warunkiem, że wrócimy do korzeni i wyrzekniemy się konsupcjonizmu likwidując żydowskie elity światowe...

Portret użytkownika Sly

1. Na przykładzie chin, indii

1. Na przykładzie chin, indii itd. wyraźnie widać źde duża liczba obywateli nie przeszkadza w niedemokratycznym rządzeniu.
2. Ludzie są i zawsze będą potrzebni do nabywania towarów produkowanych przez roboty, a sztuczna inteligencja nie zbuduje domu, nie naprawi twojego samochodu, nie przyjedzie na interwencje, nie zorganizuje dobrej rozrywki i nie zaspokoji twoich potrzeb duchowych
3. Zdobycie nieśmiertelności będzie miało wpływ na depopulacje jeśli stanie się faktem, jak na razie bardzo wielu bogatych ludzi u miera przed tak zwanym czasem
4. Mamy wrócić do jakich korzeni, postępu nikt nie jest w stanie powstrzymać, chyba że władze zdobędą ludzie pokroju Castro, Kim Dzong Una itp.
5. Skąd informacje o tym że 20 mld ludności jest bezpieczną liczbą a nie tylko suchą wyliczanką bazującą na podziale liczby mieszkańców w stosunku do powietzchni ziemi uprawnej.
6. Proponuje jeszcze na koniec analizę prac naukowych dot. bomby demograficznej

Postscriptum ( w ramach ćwiczeń sprawdź znaczenie )
Dpopulacja będzie wymagana przedewszystkim jęśli postęp technologiczny przeskoczy intelektualny jak to jest w twoim przypadku.

Portret użytkownika Angelus

Udajesz, czy jesteś idiotą? O

Udajesz, czy jesteś idiotą? O jakim "postępie" mówisz? O samochodach, psujących się jednorazówek lodówkach, zmywarkach, czy telewizorach? Ty mówisz o postępie? To wszystko, to smiecie gówno warte w ładnej obudowie.
Czas produkowac trwałe rzeczy, ale aby to produkowac, trzeba obniżyć wartośc pieniądza jako celu samego w sobie i zlikwidować żydowskie elity banksterskie. Jeśli twój samochód może pracować
100 000 km bezusterkowo, to o jaki postępie głupcze prawisz?
Są samochody, które powstały w XiX w i jeszcze jeżdżą..
 Głupi jestes jak but albo w wieku 35 lat..
 Twój poziom intelektualny jest na poziomie myszy w warunkach laboratoryjnych

Portret użytkownika Sly

Synuś od 25 lat robię

Synuś od 25 lat robię interesy w branży budowlanej, to tak na początek odnośnie wieku. Od dłuższego czasu kupuję nowe samochody max 3-4 lat do 150 tyś km, praktycznie bez awari, byłem kiedyś zwolennikiem długowiecznych marek mercedes, volkswagen, niestety pomimo dużej trwałości jednostek napędowych po 200 tyś km wysiada osprzęt, zawieszenie itd. Sprawia też dużą frajdę przesiadka na nowocześniejszy i bezpieczniejszy model ale tego pewnie niedoświadczasz tak że trudno ci to zrozumieć. Telewizory, lodówki, pralki itp. są teraz o wiele tańsze w stosunku do zarobków mają wytrzymać 5 do 7 lat i kupuje się nowe praktycznie do pierwszej większej awari, to równierz jest frajda kupić sobie bardziej zaawansowany i większy tv i tego też pewnie nie doświadczasz.
Dzięki postępowi mogę też podrażnić się z tobą pisząc ten komentaż w samochodzie przy użyciu rysika na dużym ekranie telefonu.
Co do wartości pieniądza, to nie potrzeba obniżać jego wartości tylko więcej zarabiać i już cię nie ochodzą banksterzy, rozumiem jest to jakiś problem jeśli od zawsze pracuje się na marnym etacie, zaręczam ci że jeśli zaczołbyś zarabiać średnią pensję chociażby niemiecką zmieniłbyś zdanie. Oczywiście też nie wszystko mi się podoba na świecie, ale to jest w zupełnie innej lidze do której chyba nie dojdziesz synku.

Strony

Skomentuj