Wiosenna anomalia w Arabii Saudyjskiej. W pustynnym kraju spadł śnieg

Kategorie: 

Źródło: kadr z Twittera

W północno-zachodniej części Arabii Saudyjskiej doszło do wystąpienia pogody zaskakującej dla tej szerokości geograficznej. Temperatura powietrza spadła poniżej zera i doszło do opadów śniegu, który pokrył w wielu miejscach pustynny piasek.

 

Obfite opady śniegu wystąpiły 31 marca. Szczególnie dużo białego puchu spadło w regionie Dżabal al-Lauz w prowincji Tabuk. Wkrótce śnieg pokrył cały obszar wzdłuż granicy z Jordanią. Takie zjawisko o tej porze roku było zaskoczeniem dla mieszkańców i meteorologów.

Jak podaje portal Arab News, lokalny specjalista ds. klimatu, Eid Al-Madhlaani, stwierdził, że to pierwszy raz w historii, aby pod koniec marca, w Arabii Saudyjskiej spadł śnieg. Jego słowa potwierdzają mieszkańcy miejscowości Nayef Al-Harby i Mohammad Al-Shammari, którzy zgodnie stwierdzili, że pierwszy raz w życiu widzieli taki opad.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Słyszałam w tej kwestii dwa

Słyszałam w tej kwestii dwa ciekawe doniesienia.

  1. W związku ze zmianami klimatu, które Ameryce Północnej przychylne nie będą (oziębienie, a nawet lodowacenie), pustynie mają zostać przywrócone do biologicznego życia.
  2. Ponoć zazielenianiu mają podlegać te kraje, które w swoich kolorach narodowych mają zieleń. Chodzi o kolory flagi.
Portret użytkownika stoperan

Bóg przygotowuje, ziemię dla

Bóg przygotowuje ziemię dla narodu wybranego czyli dla 12 plemion Izraela.

Niezwykły plan Boga w pełni ujawniony

Proroctwa biblijne rzeczywiście mówią nam, że w czasach końca Bóg zgromadzi  na ziemi cały 12-to pokoleniowy Izrael.

Plan Boga - fizyczny Izrael, czyli genetyczni potomkowie 12 plemion starożytnego Izraela pod berłem Isusa (Jezusa) przejmą władzę nad całym światem.

Plan Boga zna całe Chrześcijaństwo. "Przyjdź Królestwo Twoje!" Oto Boży plan, na który czekamy. Ale plan ten jest sfałszowany przez rządy syjonistyczne Izraela i przez wszystkie niemal rządy na całym świecie. Skąd wiadomo, że ten plan jest fałszywy?

Fałsz ten można rozpoznać bardzo łatwo. Po nienawiści satanistów do Boga i Syna!

Rzeczywiste Królestwo Boże ma być kontynuacją rzeczywistego starożytnego Izraela. To o to Królestwo modlą się wszyscy Chrześcijanie na świecie, mówiąc Przyjdź Królestwo Twoje.

Królem będzie sam Isus Chrystus, pochodzący z pokolenia Judy i z rodu króla Dawida.

Bez fizycznej obecności 12 pokoleń IzraelaKrólestwo Boże nie może istnieć!

Kwestia istnienia na ziemi wszystkich 12 pokoleń izraelskich jest więc fundamentalną Prawdą i jest podstawą naszej wiary w Boga.

Brak owych pokoleń byłby dowodem na mylność proroctw biblijnych i byłby dla Boga powodem rzekomej Bożej nieudolności. Zwłaszcza, że Bóg zaprzysiągł swój plan na samego siebie. Przysięgali także na Boga jego aniołowie.

Objawienie10:5 Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu 6 I poprzysiągł na Tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, 7 Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Proroctwa zapowiadające kompletny Izrael

Zwrócimy uwagę na wersety z Objawienia, które wyraźnie mówią nam o istnieniu 12 pokoleń Izraela - nie Żydów w czasach końca.

Objawienie 7:4 I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich: 5 Z plemienia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, z plemienia Gada dwanaście tysięcy, 6 Z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemieniaNaftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesadwanaście tysięcy, 7 Z plemienia Symeonadwanaście tysięcy, z plemienia Lewiego dwanaście tysięcy, z plemienia Issachara dwanaście tysięcy, 8 Z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemieniaJózefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniaminadwanaście tysięcy opieczętowanych.

Widać wyraźnie, że Bóg opieczętuje swoich wybranych ludzi z pośród 12 plemion Izraela.

Pisze także o tym brat Chrystusa, Jakub!

List Jakuba 1:1 Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

Poniżej wersety biblijne także wyraźnie mówią o przyszłym zjednoczeniu 12 plemion Izraela w czasach końca.

Jeremiasza 31:35 Tak mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, który wyznaczył księżyc i gwiazdy, by świeciły w nocy, który wzburza morze tak, że szumią jego fale, Pan Zastępów jego imię: 6 Jeżeliby te prawa miały się zachwiać przede mną - mówi Pan - to i ród Izraela przestałby być ludem przede mną po wszystkie dni. 37 Tak mówi Pan: Jak nie mogą być zmierzone niebiosa w górze i zbadane fundamenty ziemi w dole, tak i Ja nie odrzucę całego potomstwa Izraela mimo wszystko, co uczynili - mówi Pan.

Zwróćmy uwagę na niezwykle mocne słowa Boga w powyższych wersetach. Przeczytaj je kilkakrotnie, powoli i przemyśl. Bóg w tym momencie jest niezwykle stanowczy. Jeżeli to On stworzył wszechświat, to jedynie On ma moc zachowania potomstwa Izraela. Jeżeli Bóg nie jest w stanie zachować potomstwa Izraela w dniu dzisiejszym, możesz Biblię natychmiast wyrzucić na śmietnik!

Fizyczny Izrael musi dzisiaj istnieć, aby wypełniły się proroctwa! Boże.

Izajasza 11:11 I stanie się w owym dniu, że Pan ponownie wyciągnie swoją rękę, aby wykupić resztkę swojego ludu, która pozostanie z tych z Asyrii i z Egiptu, i z Patros, i Etiopii, i Elamu, i z Szinearu, i z Hamatu, i z wysp na morzu. 12 I wywiesi narodom sztandar, i zbierze wygnańców z Izraela, a rozproszonych z Judy zgromadzi z czterech krańców świata.

Portret użytkownika nn

Nawet całego nie przeczytałem

Nawet całego nie przeczytałem, ale wiem: że jak długo pisane to znaczy ten ktoś próbuje mas omamić/ oszukać. Jak widzę długie uzasadnienia, bez konkretów to wiem że to należy b.krytycznie oceniać.

Fakt, u nas przygotowują ziemię dla narodu "spapranego" ale to nie znaczy że My nie będziemy.

nn

Portret użytkownika Bartek Bartosz

Napiszę krótko :

Napiszę krótko :
Żydzi to nie są Izraelici lecz potomkowie Edomitów i plemion Kaananu. 
Żydzi nie czczą Boga Stwórcy ziemi i światów tych na górze lecz czczą Baala (Zeusa , Marduka, Ra ) te same imię Szatana .
Żydzi nie przestrzegają Prawa Boga danego ludzią tylko mordują , okradają itp 
Nie przestrzegają przepisów Tory tylko Talmudu Babilonskiego oraz stosują Kabałe za pomocą której opanowali cały świat (system bankowy i reszta tego chlamu)

Są to tak naprawdę sataniści którzy gwałca dzieci nawet niemowlęta a następnie piją ich krew z adrenalina i mordują na ołtarzach ku czci ich boga .
Szczytowym osiągnięciem satanizmu jest pedofilia dlatego wszystkie religie są w nią uwikłane. 
Religia to kontrola nad oklamywanymi ludźmi .

Historia naszego narodu przed tzw chrztem jest ukrywana dlatego ze my Słowianie jesteśmy pokoleniemi Izraela Ludem Wybranym a nie Żydzi którzy kłamią w tym temacie .
Dlatego żyd pławi się w luksusie a Polak zapieprza na tego Żyda .
Prawda jest bolesna .
Jesteśmy w niewoli u Żydow.

A Nasz Bóg obiecał ze nas wyzwoli z tej niewoli .Sami nigdy nie damy rady .Wróg jest zbyt potężny .Albo wierzymy Bogu i mu zaufamy albo nie tak jak nauczono nas od urodzenia wskutek żydowskiej oświaty czyli indokktrynacji. 
Objawienie Jana 4:
(11) Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało.

Link do całej księgi proroctwa 
http://www.bibliamesjanska.com/Ap/1.html

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Bartek Bartosz

Skoro Żydzi nie są plemionami

Skoro Żydzi nie są plemionami Izraelskimi a nas Słowian jest tak dużo i mamy podobne języki to oznacza że pochodzenie tez jest jedno. Jak interesuje Ciebie rys historyczny radze zajrzeć na ten blog:

https://basileia785.wordpress.com/2017/10/30/efrem-i-manasses/

.Autor podaje dużo dowodów historycznych a jak interesujesz się historia naszego narodu to napewno znajdziesz tam odpowiedzi i sam zdecydujesz czy to prawda że jesteśmy Izraelitami w niewoli Żydowskiej  podobnie jak nasi przodkowie byli w niewoli Egipskiej .

Portret użytkownika MiamiVibe

Ciągle tylko słychać jak to

Ciągle tylko słychać jak to jakiś bożek ma przybyć, jak to ma wszystko naprawić, proroctwa, przepowiednie, tona cytatów z biblii i tak w kółko. A efektów żadnych, szambo jak było tak jest Smile

,, Królem będzie sam Isus Chrystus, pochodzący z pokolenia Judy i z rodu króla Dawida. "

Typowa mentalność niewolnika, przybędzie jakiś tam i bydzie ,,krulem". Owszem będzie królem, ale gojów, którzy będą padać w niewolniczych obozach pracy w gównie i szczynach, aby ,,panowie" izraelici mogli tak jak dzisiaj korzystać z życia w luksusie, bo właśnie od czarnej czarnej roboty mają gojów, których w razie potrzeby skłóci się o jakąś bzdurę i się trochę przerzedzi w wojenkach, lub sypnie paciorkami szeklowymi aby czasem nie pokapowali się, że są robieni w chuja od niepamiętnych czasów. A poniżej taki oto złoty komentarz z chrześcijańsko-jezusowego forum:

,,celem życia nie jest beztroskie życie w dostatku, bo to służba szatanowi, ale bezgraniczna służba bogu, często będąca cierpieniem" > Qrwa ręce opadają na takie podejście, oby tak dalej, na pewno będzie lepiej...

Portret użytkownika Tomasz123

Do Epiornis.Księga Apokalipsy

Do Epiornis.Księga Apokalipsy(Objawienia) 14;1-5BT:"1) Potem ujrzałem: a oto Baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach. (2) I usłyszałem z nieba głos jakby głos mnogich wód i jakby głos wielkiego gromu. A głos, który usłyszałem, [brzmiał] jak gdyby harfiarze uderzali w swe harfy. (3) I śpiewają jakby pieśń nową przed tronem i przed czterema Zwierzętami, i przed Starcami: a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy - wykupionych z ziemi. (4) To ci, którzy z kobietami się nie splamili: bo są dziewicami; ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie; ci spośród ludzi zostali wykupieni na pierwociny dla Boga i dla Baranka, (5) a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni."

Strony

Skomentuj