Wiktor Janukowycz zostanie skazany zaocznie za popełnione "zbrodnie"

Kategorie: 

Źródło: be.wikipedia.org
W dniu wczorajszym prezydent Ukrainy Petro Poroszenko podpisał ustawę, która pozwoli przeprowadzić zaoczny proces w sprawie znajdującego się w Rosji Wiktora Janukowycza. Nowe prawo pozwoli również ukarać jego współpracowników oraz odebrać ich majątek jaki pozostał w kraju.

 

Władze Ukrainy oskarżają Wiktora Janukowycza między innymi o zabijanie demonstrantów w trakcie protestów, jakie miały miejsce na Placu Niepodległości na początku tego roku, kradzież pieniędzy i własności państwowej na dużą skalę oraz próbę obalenia nowych władz. Nowe prawo pozwoli ukarać byłego prezydenta zaocznie, więc w trakcie śledztwa i procesu nie musi być obecny.

 

Wszyscy współpracownicy Janukowycza, którzy uciekli do Rosji, również będą mogli zostać w ten sposób osądzeni. Podpisana przez Poroszenko ustawa pozwoli odebrać cały majątek podejrzanych jaki pozostał na Ukrainie, jeśli winy oskarżonych zostaną udowodnione.

 

 

Źródło: The Moscow Times

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

ten kto wymyslil strach panicznie bal sie zyc
wiec otworzyl pierwszy bank, apteke i tv.
 

Portret użytkownika achiles

Zanim ten RZEŹNIK POROSZENKO

Zanim ten RZEŹNIK POROSZENKO ZWANY TEKŻE KRÓLEM CZEKOLADY i jego klika zaczną kogokolwiek skazywać za cokolwiek, to niech najpierw sam odpowie za:
1. Przeprowadzenie ZAMACHU STANU I obalenie legalnych władz UKRAINY W lutym tego roku.
2. Niech poda rzetelną i prawdziwą analizę sytuacji, kto do kogo i na czyj rozkaz strzelał w plecy demonstrantom z MAJDANU.
3. Kto i na czyje polecenie podjął brutalną pacyfikację terenów wschodniej UKRAINY.
4. Gdzie po obaleniu legalnych władz w KIJOWIE, wywędrowały rezerwy złota tego kraju, z banku centralnego, na pokładzie amerykańskiego samolotu.
5. Kto i kiedy poniesie odpowiedzialność za spalenie żywcem i dobijanie pokojowych demonstrantów w budynku ODESKICH związków zawodowych w ilości od oficjalnych danych 40 osób, do faktycznych ponad 100 osób.
6. Kto i na jakiej podstawie pozwolił operować w rejonie DONBASU, płatnym armiom najemnym, jak AJDAR, PRAWY SEKTOR,  BATALION AZOW, BATALION DONBAS, GWARDIA NARODOWA i wymordować co najmniej 8000 cywilów ( choć ilość zabitych ciągle przybywa ).
7. Kto wysłał w rejon konfliktu i na czyje polecenie samolot pasażerski z prawie 300 osobami, na pokładzie i kto tak naprawdę dokonał zestrzelenia tego statku powietrznego.
8. Kto ponosi odpowiedzialność, za odnajdywane masowe groby na terenach odzyskanych przez powstańców, lub na wskutek opuszczenia tych terenów, przez wojska najemne URKÓW, na podstawie zawieszenia broni.
9. Kto systematycznie bombarduje z GRADÓW, wyrzutni rakiet typu SZMIERCZ i  TOCZKA U, oraz artylerii mieszkalne dzielnice w mieście DONIECK i to pomimo zawieszenia broni.
10.I WRESZCIE, GDZIE SIĘ PODZIAŁY PIENIĄDZE, NA ZAKUP GAZU, KTÓRE TO JUŻ BYŁY W KASIE BUDŻETU UPADŁEJ KRAINY  NA TEN CEL PRZEWIDZIANE W POŁOWIE TEGO ROKU.
 
Pytań można mnożyć, ale by móc mieć moralne prawo stawiać przed jakimkolwiek SĄDEM, dawnego legalnego prezydenta UKRAINY JANUKOWICZA, bezspornie i bezwarunkowo, należy udzielić wyczerpujących odpowiedzi, na powyższe pytania. To są właśnie osiągnięcia i oblicza DEMOKRACJI ZACHODU, czyli odwracanie KOTA OGONEM, i z ofiar robienie KATÓW a z KATÓW OFIARY!!!

Skomentuj