WikiLeaks potwierdza, że Hillary sprzedawała broń dla ISIS

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Julian Assange, założyciel WikiLeaks, to bardzo kontrowersyjna postać, ale nie ma wątpliwości, że ujawnione przez niego maile Hillary Clinton, rozsyłane do członków Partii Demokratycznej, są autentyczne. Teraz ogłoszono, że Hillary Clinton i jej Departament Stanu aktywnie uzbrajali islamskich dżihadystów w Syrii (ISIS).

 

 

Clinton wielokrotnie zaprzeczała tym zarzutom. Wikileaks ma zamiar udowodnić jednak, że kandydatka Demokratów zasługuje na więzienie.

 

W drugiej kadencji Obamy sekretarz stanu Hillary Clinton zezwoliła na dostawę amerykańskiej broni do Kataru, a więc do kraju, objętego kuratelą Bractwa Muzułmańskiego i przyjaznego dla libijskich rebeliantów (celem było obalenie libijskiego rządu Kadafiego, a następnie finansowanie Al Kaidy w Syrii z myślą o usunięciu Assada).


 
Clinton odegrała główną rolę w organizowaniu tzw. Przyjaciół Syrii, aby CIA mogła przeprowadzić powstanie dla zmiany reżimu w tym kraju. Hillary Clinton pod przysięgą powiedziała, że nie wiedziała  o transportach broni podczas publicznych zeznań na początku 2013 roku po ataku terrorystycznym w Bengazi.

 

W wywiadzie dla Democracy Now, Julian Assange z WikiLeaks stwierdził, że 1700 maili Hillary Clinton w większości dotyczy Libii i Syrii oraz bezpośrednich kontaktów z Al-Kaidą i ISIS. Wydaje się, że Hillary Clinton popełniła krzywoprzysięstwo, podobnie jak jej mąż, który został przyłapany na kłamstwie, będąc prezydentem Stanów Zjednoczonych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika pegaz

Pamiętaj że nawet jak wygra

Pamiętaj że nawet jak wygra Trump to i tak nikogo do więzienia nie wsadzi,chyba że poprze go cały kraj...jeśli nie, to możesz zapomnieć o sprawiedliwości....zdarzy się nieszczęśliwy wypadek lub prezydent gdzieś poleci. ..co się już zdarzyło, oni grają do końca i nie pozwolą na to żeby ktoś pokrzyzowal im plany, obym się mylił.

Portret użytkownika Sammy Jo

i tak wygra, bo taki jest

i tak wygra, bo taki jest plan.....Widzieliście okładkę  'economista'  z przepowiednią na ten rok? Nie ma Trumpa, a jest Bill. Czosnki już dawno postanowiły. Myślałam, że to ściema, ale okładka na 2015 mnie rozwaliła. - Zwłaszcza Cameron w towrzystwie uroczej świnki, a zapewne pamiętacie, o aferze z jego "inicjacją" w świńskim ryjku - te rewelacje ujrzały światło dzienne w zeszłym roku.

Portret użytkownika ben

 Nie a może na temat:ale

 Nie a może na temat:ale przydał by się bat na  władze

Dobrze  mówicie  lecz cóż z tego gdy młode pokolenie  tak po prawdzie nie zna czasów komunizmu nie znają nawet idei jaka przyświecała komunizmowi , prawdą jest że jest to utopia ,ale czym jest wielka demokracja +komunizm to dewiacja . Z ludzką mentalnością zachłannością  nie ma szans na stworzenie ustroju który zadowolił by wszystkich.Młodzi ludzie  nie interesują się polityką  dla nich ważne są  gadżety dobra impreza kopa szmalu . Oczywiście zdarzają się jednostki dla których  ojczyzna ma znaczenie a  nazywane są przez  nierząd jako nazistowskie itp...Dlatego by w Polsce mogło się coś zmienić należy  usunąć z władzy  wrogów naszego kraju to znaczy 90% ludzi którzy zasiadają  w sejmie. Usunąć  ludzi powiązanych- gloryfikujących Niemcy, Ukraine  USA oraz syjonistów  narodowościowo nie zwiazanych z naszą ojczyzną , ludzi dla których Polska stała się  prywatnym  folwarkiem . Ludzi dla których Polska nie jest ojczyzną a jedynie osłabiają nasz kraj od wewnątrz i niszcząc  nas w oczach całej Europy.Wychowałem się  jak to mówią  za komuny  czasy dzieciństwa minęły spokojnie nauka wojsko nie mam złych doświadczeń wspomnień . Za komuny  wyzysk szedł z jednej strony a dziś  zrobiono z nas prostytutkę rżną nas wszyscy angole żabojady gebelsy i syjoniści wszelkiej maści.Wspomnieć należy  Kodowców  i ich pomioty Nowoczesną  to dopiero nacja działająca na szkodę państwa Polskiego.Ich nikt nie rozlicza!!!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

Pieknie az Clinton mieknie a

Pieknie az Clinton mieknie a jak wyjdzie prawda z UPA to  za szatana prezydenta bedziemy mieli Trupa. 

A oni kochani mowia o kali i gradzie (Kaliningradzie) niebios, ze tam niebespiecznie bo moze sie rozlac woda. Tak tak jak Bog nie zcali to gradem przywali a potem Mazury przepraszam Mdziury po wodzie. A po Iskanderach M bedzie pieklo ja to wiem jak Libia. Archangielsk mym sercem obdarzony przez dzieci mego serca odnawia czas. Gdy bedzie niebespieczenstwo przed kali i gradem  obiecuje wam, ze pierwsze ostrzezenia z tego miasta wyplyna jak traby. To bedzie znak, ze nie zamieniliscie w programach + na 8. Jezeli nie bedziecie PANA wychwalac znakami i slowami a Pawlowi przypisywac chwale jego czeka was Ukraina czyli Ukarana kraina. Bog jest jeden. Nauczanie Pawla trzeba przyjmowac ale nie traktowac go jak Boga.Tata RA mi powiedzial ze tatrami zakopane bedzie przymierze RAJu tak jak bylo za czasow URALi. 

Jezus zyje,  nie oklamujcie ludzi i nie ukrywajcie pra wody. Pokazujcie swiatlo pro roku.  Niech ludzie wiedza, ze przepowiednia ulicy ozyla tu w Polsce. 

Polsko obudz sie bo jestes slepa na ma milosc. Obudz sie bo tam gdzie nie ma Boga nie  ma Milosci. Patrzcie i oczy przecierajcie bo Bog w slowie daje wam znaki, ze to czas poznania madrosci w waszych sercach. Czas nowego przymierza miedzy slowem i czynem miedzy Bogiem a czlowiekiem.  Blagam was przebiegunowujcie sie jak najszybciej. Odrzuccie sekty sztana, ktory obdarl Boga z szat i ukrzyzowal za to, ze umilowal czlowieka. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika yhy

Gościu przewertuj się i wróć

Gościu przewertuj się i wróć do Źródła Wszystkich Bytów, albo zastanów się nad sobą, gdyż coś ewidentnie Cię albo przejęło, albo Światło dopiero teraz pokazuje Twoje cienie. Obserwuje sobie jakieś półroku co piszesz w komentarzach i od niedawna wygląda to deko inaczej. Szkoda byś karmił sobą jakieś złośliwe coś. Wiem jak to jest, bo sam tego doświadczałem, niby płyniesz z prądem i jest super i w środku i dookoła, ale jednak jest to nie do końca prawa strona bytu, a potem tylko to boli, bo spokojny brzeg oddala się coraz dalej. Z Bogiem

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika bul

a po angielsku Ukraine "UK

a po angielsku Ukraine "UK rain e.." deszczowa kraina? no i Kalingrad "Kal in grad" Kal w miescie..

a moze zaszyfrowany przekaz jest tylko po polsku tak oczywisty? a moze po chinsku??!! Ukraina czyli Wūkèlán ..hmm to brzmi zlowieszczo moze ktos ma pomysl?

Strony

Skomentuj