WikiLeaks, ciało Osamy bin Ladena znajduje się w rękach Amerykanów

Kategorie: 

september11news.com

Nowe rewelacje opublikował słynny portal WikiLeaks. Według informacji Osama bin Laden nie został pochowany na morzu, jak podawano w mediach, ale został dostarczony samolotem z Pakistanu do Stanów Zjednoczonych .

 

Pokazano dokument potwierdzający to, jak wielu innych, WikiLeaks otrzymało je od grupy hakerskiej Anonymous, która włamała się na do systemów amerykańskiego wywiadu i centrum analitycznego Stratfor (Strategic Forecasting). Sekretny plik zawiera korespondencję szefa Stratfor, George Friedman i wiceprzewodniczącego Centrum, Freda Burtona. Zaprzecza to informacji o pochówku bin Ladena. 

"Według mojej wiedzy ciało Osamy bin Ladena jest już z nami, Dzięki Bogu" napisał Friedman w elektronicznej wiadomości do Burtona.

Na nią Burton odpowiedział: "Ciało jest na pokładzie samolotu zostanie dostarczone przez CIA do Wojskowego Instytutu Medycyny Sądowej". 

Wcześniej ogłoszono, że przywódca "Al-Kaidy" zginął 02 maja 2011 w swojej rezydencji w Abottobade. Potem, pakistańskie media opublikowały zdjęcia głowy zabitego bin Ladena, który uznano za fałszywe. Ciało terrorysty numerem 1, jak donoszono wcześniej, zostało pochowane w morzu. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Taki Jeden ;)

mi się wydaje,że takie

mi się wydaje,że takie "firmy" jak wikileaks,anonymous,alex jones są produkowane w celu takim: osoby posiadające jakąś wiedzę,bądź możliwości zgłaszają się do którejś z nich chcąc podzielić się tym co wiedzą lub możliwościami-zdolnościami którymi mogą ją uzyskać.   ..A TU CIACH! łeb ukręcą :( 

Strony

Skomentuj