Wielkie tureckie zamieszki w Rotterdamie dowodzą totalnej porażki polityki integracji imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamizacja w Europie Zachodniej wchodzi na nowy poziom. Widzieliśmy to niedawno w Paryżu, a teraz pokazała to właśnie liczna grupa Turków i innych zwolenników sunnickej wersji Islamu, mieszkających w Holandii, ale też w Belgii oraz w Niemczech. Ze wszystkich tych krajów na zamieszki do Rotterdamu, przyjechały dziesiątki tysięcy Turków i innych islamistów, któzy na miejscu chętnie wykrzykiwali Allah Akbar. Sprowokowało ich niewpuszczenie do Niemiec i Holandii, prowadzących kampanię wyborczą, ministrów tureckiego rządu. 

 

 

Poszło o niewpuszczenie do tureckiego konsulatu w Rotterdamie, tureckiej minister. Próbowała ona przechytrzyć system i po zakazie lądowania w Holandii poleciała do Duesseldorfu w Niemczech, skąd pojechała dalej samochodem. Władze holenderskie nie pozwoliły na obejście ich decyzji i  pani minister rodziny została zatrzymana przez służby specjalne oraz deportowana. W odpowiedzi Recep Erdogan nakazał zamknięcie holenderskich placówek dyplomatycznych. Ambasada w Ankarze i konsulat w Stambule zostały opasane dookoła policyjnymi wstęgami.

 

Zamieszki w Rotterdamie były właśnie odpowiedzią na zakaz agitacji wyborczej, którą zaczęli uprawiać ministrowie obecnego rządu. Ostatnio władze Niemiec i Holandii surowo tego zabraniają, bo zaczyna do nich docierać, że wielomilionowa mniejszość turecka rośnie w siłę,  a władze obcego kraju prowadzą na ich terytorium kampanię wyborczą. To jednak dość szokujące bo pokazuje, że całe multi-kulti to kłamstwo a stopień integracji nachodzców z tubylcami jest znikomy, gdyż tworzą własne, odrębne struktury władzy. Biorąc pod uwagę, że mówimy o islamistach można zakładać,  że również Turcy będą realizować plan podboju terytorium  niewiernych w ramach doktryny imitatio Mohhamad realizowanej przez dżihad. 

 

Integracja Turków ze społeczeństwem niemieckim czy holenderskim, jest obecnie czymś niezauważalnym. Za to są oni mocno zintegrowani ze sobą i dlatego na protesty w Rotterdamie zjeżdżają się oni z wszystkich okolicznych krajów. Demonstracje przebiegają bardzo gwałtownie, doszło do ataków na policję. Można się spodziewać, że dzisiaj będzie podobnie.

Rotterdam jest najbardziej zislamizowanym miastem w Holandii dlatego można być pewnym, że na ulicach znajdzie się wielu chętnych do wykrzykiwania Allah Akbar. Holandia, gdzie w przyszłą środę odbędą się wybory parlamentarne, zaczyna się powoli budzić i coraz więcej ludzi widzi jakim dramatem jest islamizacja ich kraju. 

 

Te nastroje, zwane "populistycznymi" prawie na pewno dadzą zwycięstwo antyimigranckiej partii Geerta Willdersa. Ten polityk nie przebiera w słowach odnośnie tureckich protestów. Na Twitterze napisał tureckiej minister,  aby wyjeżdżała i nie wracała oraz żeby zabrała ze sobą "wszystkich fanów z Holandii". Potem dodał jeszcze, że to co dzieje się w Rotterdamie to rezultat dekad otwartych granic, masowa imigracji utrzymywania własnej kultury, zero integracji, podwójne obywatelstwo i oto rezultat. 

 

Trudno się z nim nie zgodzić. Wilders stwierdził też, że Holendrzy mogą teraz zobaczyć, że to Turcy, a nie Holendrzy. "Oni mają nasz paszport, ale nie należą do nas"- stwierdził w jednym z wpisów. Trzeba przyznać, że wydarzenia w Rotterdamie to prezent dla Partii na rzecz Wolności Geerta Willdersa, która z pewnością zwycięży w środowych wyborach, nie wiadomo tylko jak wysoko.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ŚZWITT

1.03...Macie...IOwe koło!

1.03...Macie...IOwe koło! NieJA...KI: Prawda Absolutna 24.10.1987 r(rok W-Z:budzenia!) przekaz:AU:

                     Wszędzie jest TAK SAMO...ale nie TO SAMO: istnieje na INNYM POZIOMIE abstrakcji!

   Zapodał też tzw.4-ro zasadę po:ŚZe:RZ:Aniaa aa...ŚWI:ADO...mościnf.czy :TeLeK(?17 TU!)ALnEJ!:

   WSPÓLNOTA: CZASU MIEJSCA PODOBIEŃSTWO I RÓŻNICA...

=======================================================

 Wystarczy więc popatrzeć(!!!) ...na otaczający nas świat by ZOOBAczyć:

  OBCY...jest INNY !!!!!!!!!!!!!!!Więc jakakolwiek INTE:G RAC JA(?) jest po prostu...PROCESEM DŁUG O TR WAŁ YM!!! Oczywiście...wszystko...WSIO!!!...zależy od? 

SPRZĘG ŁA...piecie ALuzJU ŚZ?...mechaniki jakie np.znamy? Cierne(w sam!),olejowe,el-magne itd itp...

Doprowadzenie do ZJEDNOCZENIA wsi:EGO...TU 2 OBCYCH cywilizacji...wyMAGA SSSpRZee:GU...ły(? wciąRZ?) jaK...i/EGOO?

   SSS kuQ:TECZne!:EGO!!!

Np?

      KaRZdEGO..."isLAMA"...na BOK i...ROK?...PRANIA...MUzGUły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aż...zrozumie...na jaKIm ŚWIecie...RZyjee:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A TAK...macie 3-cią(RZ A aa aa...trWWWA-RR!-aa aa...) jak w bankuQ:

NOSSS:

              Zbliża się CZAS R AKA...wraz ze STRAŚZ:NOoooo...wojNOoooo!!!

Czy też TEN=10:

   Niech się naród BIG SŁOWIANINJA...ŚZykuje...

  Bo będzie PIERWSZY(!!!) cierPIAUuuuu(r.koguta!)

Kiedy KNUTY ISLAMSKIE zaczną...biczować jego ciało...

W całej AZJI...zapanuje DUCH WALKI...A,B:Y yy yy...ZEMŚCIĆ się na BIAŁYCH!

 PO.dniA aa aa /D.N.."O"!!!...???????????????

1.22...+ ADin!

Portret użytkownika 20latwNL

w Rotterdamie protestowalo

w Rotterdamie protestowalo 1000 osob w Amsterdamie 250 na 1mln turkow w holandii to nie duzo , poza tym to byli zwolennicy Erdogana , nederlandy to chyba jedyny kraj  gdzie muzulmanie nie sprawiaja klopotow nie ma tu  zakazanych dzielnic ulic itd. artykul mocno przesadzony. Zdecydowana wiekszosc turkow w holandii nie popiera Erdogana i powoli ale pewnie integruja sie z rodowitymi holendrami

Portret użytkownika sceptyyk

 Niemiec, Syryjczyk i

 Niemiec, Syryjczyk i Somalijczyk, spotyka się w celi przejściowej w drodze do niemieckiego więzienia. . Niemiec pyta dwóch pozostałych, za co idą siedzieć.
- Zgwałciłem i zamordowałem 15-latkę i dostałem 2 lata - mówi Syryjczyk.
- Ja zamordowałem cała rodzinę – dali mi za to aż 6 lat! - mówi Somalijczyk.
- A Ciebie niemiec za co posadzili? - pyta Syryjczyk.
- Za wykrzykiwanie na ulicy haseł przeciw dyskryminacji białych ludzi dali mi 25 lat więzienia - odpowiada Niemiec.
- Co ?! Aż 25 lat za wykrzykiwanie haseł ?! - dziwią się dwaj pozostali.
- I tak mam szczęście, bo prokurator domagał się dożywocia, ale sędzia jako okoliczność łagodzącą zaliczył fakt, że to nie ja krzyczałem...

Portret użytkownika witek

Tak naprawdę przez ostatnie

Tak naprawdę przez ostatnie 60 lat po wojnie nikt nie nienawidził islamu, problem uwidocznił się wraz z interwencją militarną pod przewodem amerykańskim w krajach arabskich, wyraźnie widać że chodzi o wykorzystanie religii do odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów, rozhuśtanie nastrojów przez sterowane akty terroryzmu oraz imigrację z krajów arabskich. Tam gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, więc dlatego nie należy się nakręcać tylko pomyśleć bo być może najlepszą opcją jest dogadanie się z elitami muzułmańskimi aby same zrobiły porządek w swoich szeregach bo czeka nas zapowiedziana przez A. Pike trzecia Apokalipsa, a po unicestwieniu religii i ateizmu uwidoczni się czysta doktryna lucyfera czyli w rezultacie ofiary z ludzi i kanibalizm. Tak więc nawet z rozsądku jeśli nie wiary idźmy za Jezusem i miłujmy się niż za podszeptem lucyfera aby się nienawidzieć i unicestwić nawzajem.

Portret użytkownika lipka

Trzeba wypić piwo którego się

Trzeba wypić piwo którego się nawarzyło, do tego obiecane miliony euro dla Turcji by nie wypuściła ze swego terytorium setek tysięcy przebywających w obozach uchodźców.

Polska jako zewnętrzny kraj unii został zobowiązany do zabezpieczenia granic, więc zamknięto mały ruch przygraniczny, uszczelniono granice z Rosją i Białorusią ale w tym czasie z Ukrainy płynął strumień uchodźców bo tam najpierw pomarańczowa rewolucja, potem wojna czyli konflikt zbrojny na wschodzie Ukrainy a reszta kraju nawet nie wie, że tam coś się dzieje. A mimo to "uciekają" podobno przed wojną tyle, że nie są zamykani w obozach uchodźców ale jako specjalni turyści bez wiz i zaproszeń przybywają tysiącami a jest ich już tyle co na zachodzie muzułmanów. A co robią takie kraje jak Włochy, Hiszpania, Portugalia, Grecja w sprawie szczelności granic unijnych? Kompletnie nic, wjeżdża (wpływa) każdy kto chce a przodują w tym Włosi. Turcja wypuszcza tych co przyjęła do siebie strasząc polityków europejskich, że jak się im nie zapłaci to otworzą obozy i pokażą kierunek migracji i zapewne obdarują na drogę tymi euro, które politycy ue wypłacą Turcji jako haracz.

Nawet gdy w Holandii i Francji zwyciężą przeciwnicy muzułmanów to trudno sobie wyobrazić by te setki tysięcy ludzi wywieźć na powrót do Afryki lub zamknąć w obozach, Niemcy kręcą się jak chorągiewka i nie wiadomo jak zareagują na działania nowych rządów u swoich sąsiadów. Czas zamknąć granicę z Niemcami bo dzicz wchodzi do naszego kraju każdym przejściem i rozłazi się jak robactwo a w mediach cicho-sza. Na ulicach Warszawy, szczególnie w okolicach ichnich kebabów, włóczą się całe tabuny kolorowych, młodych, znudzonych, patrzących z pogardą na białych, to nie są małe grupki ale wyglądają jak dobrze zorganizowane - bojówki? Czekają chyba tylko na sygnał by zacząć domagać się swoich praw, pieniędzy, opieki, mieszkań.

Czas zacząć kontrolować przejścia, wszystkie drogi z Niemcami i z Ukrainą bo politycy się zmieniają i późniejsze problemy zrzucą na poprzedników a my zostaniemy z tym "bigosem".

Portret użytkownika Kimbur

Merkelowcy z Tuskiem włącznie

Merkelowcy z Tuskiem włącznie i swoimi mocodawcami opanowali media głównego nurtu i ludzi rozsądnych wyzywają jak się tylko da: populiści, nacjonaliści, faszyści, skrajna prawica, rasiści itd.

Tymczasem prawda jest prosta: Merkel i liżąca jej łapy KE z Tuskiem włącznie to totalitarna faszystowska banda, narzucjąca samobójczą politykę krajom narodowym, dążąca do rozbicia Unii zamieszkami i wojnami domowymi za pomocą islamskich nachodźców! 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Ateista

Eva11 jaki sens mojej

@Eva11 jaki sens mojej wypowiedzi , skoro już zostałem osądzony przez was

ludzi bogobojnych i miłujących , przecież jest napisane że po owocach ich poznacie ,

a waszymi owocami jak widać jest nienawiść jeden do drugiego , i nie muszę dawać

przykładów wystarczy poczytać wasze posty , jaka religia tacy ludzie , jacy ludzie

taki Bóg , zresztą też jest napisane że o to człowiek stał się taki jak my poznał dobro

i zło , czyli coś w tym musi być , w jakiego Boga jest wiara to i skutek taki sam.,

tutaj kiedyś prowadziłem, dyskusję  na temat że nie wierzę w idee wyznań religijnych ,

i to dla nich jestem ateistą lecz wciąż się zastanawiam nad istnieniem , Stwórcy

nie boga , gdyż bogów jest wiele , osobiście nie wierze że wszechświat jest

dziełem przypadku , także wyróżniam się z pośród oryginalnych ateistów

którzy w nic nie wierzą , nie ma takich samych ateistów  każdy jest inny .

Portret użytkownika dziadek ze wsi

To oczywiste, że można

To oczywiste, że można stracić wiarę patrząc na podłe zagrywki ludzi tzw. ''religijnych'' i nie mam tu na myśli jakiejś jednej religii bo każda ma wiele paskudnych działań na swoim koncie. Zamiast zajmować się swoim bogiem i powiększać dobro to najczęściej zajmują się polityką czyli w praktyce oznacza to zwalczanie ''konkurencyjnych'' religii. W moim rozumieniu świata tzw ''ateiści'' są jeszcze gorszą i głupszą wersją człeka ''religijnego.''  Ateista to zmanipulowany przez masonów człeczyna który uważa, (zgodnie z doktryną zjednoczonej masonerii) że to ON JEST BOGIEM. Stąd biorą się całe stada świętych, oświeconych i cały zachodni elitaryzm, oni uważają że są bliżej Boga niż cała reszta społeczeństwa dlatego zwyczajnie srają z góry na dół (czyli na was ludzie). Podam prosty przykład elitaryzmu z mojego życia wzięty. Jak każdy brałem udział w wyścigu szczurów, nawet zdobyłem szczyt! I co? Jak już osiągnąłem to co pragnąłem w biznesie wlazłem na ten Mt. Everest i duma mnie rozpierała to co się okazało? Zgadnijcie? Okazało się że tam na moim szczycie stoi już wychodek Rothschildów a ''mój'' szczyt to jest tylko ich elegancki sracz z widokiem na okolice... Jakież było moje rozczarowanie ... Po co z siebie wypruwałem flaki tyle lat! Tylko po to by sztachnąć się gównem z sracza jakiegoś żyda. Tak samo jest z masońską pogonią za CZŁOWIEKIEM-BOGIEM. Na końcu kandydaci na bogów dowiadują się, że tkwią głęboko w dupie, a że zabrnęli w podłość już tak daleko to wstyd się przyznać i zawrócić z podłej lewej ścieżki.

PS

Do autora wpisu. Uczyń swego BOGA czymś Naturalnym. Takiego Boga bez opisu, jeszcze nieznanego, takiego bez naukowych i religijnych fiku-miku. Niech Twój Stwórca będzie jak oddech, jak skała, jak woda, jak ziemia. Niech sobie gdzieś tam będzie. To wystarczy. Nie ma potrzeby opisywania. Wystarczy wiara, że JEST, a reszta to tylko ludzkie działanie czyli czyny w świecie materii, nie ma żadnego powodu by do tego mieszać Boga. To nie ma znaczenia czy Bóg jest w Tobie czy nad Tobą. Nawet wy nowocześni LUDZIE-BOGOWIE jeśli coś robicie (cokolwiek w świecie materii) to zanim coś uczynicie pomyślcie tak: ''Czy Bóg by tak samo to zrobił na moim miejscu?"

Portret użytkownika Ateista

@dziadek ze wsi

@dziadek ze wsi

bardzo mądre słowa , dokładnie tak jak opisałeś tak właśnie

wyobrażam sobie Stwórcę , bez opisów religijnych i naukowych

uważnie przeczytałem twój post , i muszę przyznać że napewno

mówisz prawdę , ja nie należałem do żadnych grup społecznych

typu oświeconych lecz podobne są moje wnioski takie jak

przedstawiłeś

Portret użytkownika Ateista

@dziadek ze wsi

wiele ludzi ma podobne poglądy takie jak ja i nie nazywa

się ateistami , i to jest ciekawe że są mniej atakowani , nawet

na tym portalu , ciekawe czemu tak się dzieje  a przecież są

podobni mnie ty też zresztą i wiele innych osób , może sama

nazwa nika tak działa jak płachta na byka

Portret użytkownika Ateista

bynajmniej Ja się sam siebie

bynajmniej Ja się sam siebie nie oszukuje ,

tak jak to robią inni , że piszą coś innego a

za jakiś inny czas coś innego , hipokryzja

społeczna na całego , a jeśli już ty mi jedziesz

o manifestacji hipokryto to zważ że ty i inni

robią to samo , i nie pouczaj mnie panie mądraliński

Strony

Skomentuj