Wielkie fale uderzyły w brazylijską plażę. Plażowicze myśleli, że to tsunami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Turyści i miejscowi byli zszokowani, gdy wielkie fale uderzyły w brazylijską plażę. Woda unosiła ludzi i zamiatała wszystko co znalazło się na jej drodze.

 

Mieszkańcy i turyści byli bardzo zaskoczeni, kiedy 23 lutego 2020 r., podczas plażowania na wybrzeżu Atlantyku, nadciągnęły duże fale. Według doniesień niszczące fale docierały na plaże w brazylijskim regionie São Paulo. Wielu zdezorientowanych plażowiczów sądziło, że to tsunami.

 

Rzeczywiście można było dojść do takiego wniosku. Niebezpieczna sytuacja jaka powstała na skutek wdarcia się wody, skłoniła władze do wydania ostrzeżenia o falach dochodzących nawet do 3,5 metra, które mogą wystąpić zupełnie nieoczekiwanie.

 

Jak widać na poniższym nagraniu, nie wygląda to na typowy przypływ. Ludzie byli w szoku gdy fale zaczęły się wdzierać na ląd. Niektórzy popadli w panikę i próbowali rozpaczliwie uciekać z zalanej plaży. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Illuminat13

https://innemedium.pl

https://innemedium.pl/wiadomosc/janusz-zagorski-dotarl-do-informacji-o-przetrzymywaniu-w-polsce-w-prywatnym-pomieszczeniu  wlasnie przez takie bzdury osmieszacie ten bardzo powazny temat Jan pawel drugi tez totus tuus https://www.youtube.com/watch?v=UbRd5t9Z7ug&t=15s  sam Jezus łagodnie zganił kobietę, która powiedziała "Błogosławione łono, które cię nosiło, i piersi, które ssałeś" (Ew. Łukasza 11,27), odpowiadając jej, "Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go." Czyniąc tak, ograniczył jakąkolwiek tendencję aby wywyższać Marię jako obiekt kultu. Mógł po prostu powiedzieć "Tak, niech będzie błogosławiona Królowa Niebios!" Jednak tego nie uczynił. Potwierdzał tą samą prawdę jaką podaje Biblia - nie ma królowej niebios a jedyne biblijne odniesienia do "królowej niebios" odnoszą się do bogini z bałwochwalczej, fałszywej religii.  Sa to istoty demoniczne nie majace nawet nic wspolnego z upadlymi aniolami Upadle anioly chca wrocic do Ojca bo wiedza co stracily Demony duchy nefilimow nigdy nie widzialy Boga sa zlosliwe i klamia tych co z nimi spulkuja

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Skomentuj