Wielkie ćwiczenia wojsk rakietowych w południowej Rosji

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak informuje agencja prasowa Interfax, w obwodzie astrachańskim, na poligonie Kapustin Jar rozpoczęły się bardzo duże manewry wojsk rakietowych. Zaplanowano testy różnych typów uzbrojenia.

 

Rosjanie podali, że są to największe ćwiczenia tego typu, które zostały zorganizowane w Zachodnim Okręgu Wojskowym. W ćwiczeniach bierze udział ponad 3 tysiące żołnierzy i 1000 pojazdów specjalnych.

System przeciwlotniczy S-300

Planuje się przetestowanie wszystkich najważniejszych typów uzbrojenia. Kilka dni temu z tego samego poligonu wystrzelono rakietę balistyczną typu Topol. Jest to rakieta międzykontynentalna służąca do ataków nuklearnych.

System przeciwlotniczy BUK-M1

Oprócz tego odbędą się testy sprawności bojowej przeciwlotniczych systemów rakietowych S-300, BUK M1 oraz Strieła. Manewry wojsk rakietowych odbywają się zaraz po zakończeniu tak zwanego "sprawdzenia gotowości bojowej" jednostek Zachodniego Okręgu Wojskowego.

Rakieta balistyczna Topol

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

.. alteranin1 coś ci powiem i

.. alteranin1 coś ci powiem i tobie podobnym...
 Nie wiesz co zrobia wyzwoliciele z syjonistycznej osmiornicy. Ja tez nie wiem... Ale wiem, że takich zbrodni jakie dokonuje syjonistyczny Zachód na narodach afrykanskich, w Palestynie, czy Libanie, czy we własnym kraju (11-09) Zbrodnie jakie dokonywał w Wietnamie, czy Iraku , b. Jugosławi, mają się nijak do tego co robili Rosjanie w swoich wojnach w Czeczeni ( rebeliowanej przez syjonistów), Gruzji, czy obecnie na Ukrainie.
 To nie Rosjanie zadłużają inne narody, tylko syjonistyczny Zachód i Rosja się tylko broni, nie atakuje... To nie Rosjanie zajmują Kubę, czy Falklandy, czy inne regiony świata , Tylko je*any syjonistyczno-żydowski Zachód okala Rosję jak wściekłe kundle niedźwiedzia.
 Czy Rosjanie robia podchody po Meksyk, Argentyne?
 Historia nas rozjechała, ale teraźniejszość połączy.
 Bo to mniejsze zło
 STOP SYJONIZMOWI
 Serdecznie pozdrawiam Chińczyków...:)

Portret użytkownika Nostra Damus

Oto dlaczego gestapolandia

Oto dlaczego gestapolandia wspomaga nazistowski rząd w Kijowie - już zawsze się wspierali.
Stawiają pomniki największemu masowemu mordercy, którego organizacja wymordowała setki tysięcy Polaków...

Następny pomnik Stepana Bandery stanie w Buczaczu pod Tarnopolem. Bojownicy UPA dostaną dodatki do emerytur, w kinach filmy historyczne (może kilka akcji UPA, np. rozcinanie brzuchów ciężarnym kobietom, posypywanie otwartych ran solą, nabijanie niemowląt na płoty), uczniowie oczyszczą cmentarze członków UPA.
W kolebce UPA – w Łucku na Wołyniu – przejdzie „Marsz solidarności z UPA”. Radni wołyńscy zadecydują w jakich miastach, jakie ulice nazwać na cześć Bandery, Szuchewycza i ich współtowarzyszy.

Organizacje z pogrobowcami i ideą OUN-UPA, dziś popierają Wiktora Juszczenkę, który w znacznej części podziela te poglądy. Partia Juszczenki „Nasza Ukraina” (w skład w której wchodzi m.in. banderowski „Kongres Ukraińskich Nacjonalistów”) oraz „Blok Julii Tymoszenko” w sierpniu tego roku manifestowały pod polską ambasadą w Kijowie w ramach ich ogólnoukraińskiej akcji protestacyjnej „Wołyń ukraińska ziemia. OUN-UPA nasi bohaterowie” żądając od prezydenta Kuczmy aby nie przepraszał Polaków za zbrodnie rezunów.

Trochę faktów historycznych
Stefan Bandera wstępuje do OUN w 1929r. Od 1932 r. szefem Egzekutywy Krajowej OUN. Zorganizował zamach na ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego, za co został skazany w 1936 r. na karę śmierci, zamienioną na dożywocie. W 1938 r. przywódcą OUN zostaje Andrij Melnyk, jako szef zarządu zagranicznego OUN, opowiadający się za ścisłą współpracą z Niemcami. 13 września 1939 r. Stefan Bandera zostaje wypuszczony na wolność z Brześcia nad Bugiem. Dochodzi do rozłamu organizacji na OUN(M) (Andrij Melnyk, melnykowcy) oraz OUN (B) (m.in. Stefan Bandera, banderowcy). S. Bandera wraz z Romanem Szuchewyczem utworzył w porozumieniu z Abwehrą, batalion ukraiński „Nachtigall”. Wraz z batalionem „Roland” tworząc razem Drużyny Ukraińskie w ramach Wehrmachtu. Po próbie utworzenia przy pomocy Niemców niepodległego państwa Ukraińskiego, poddani represjom, przechodząc do konspiracji i tworząc UPA. Melnykowcy współuczestniczyli w organizacji w roku 1943, 14. Dywizji Grenadierów – SS-Galizien.

Szacuje się, iż UPA zamordowała w bestialski sposób ok. 100 tys Polaków na Wołyniu, Polesiu i Galicji Wschodniej. Jak twierdzi profesor Wiktor Poliszczuk, „około 60 tysięcy Ukraińców zginęło z rąk UPA, która nie wahała się masowo mordować również swoich rodaków, którzy nie chcieli wstępować do tej formacji”. „Doszło do tego, że ludzie (chłopi ukraińscy) cieszyli się, gdy gdzieś Niemcy gromili powstańców (UPA)” – jak mówi świadek - Mychajło Podwodnik.
Najgorsze jest to, że nikt w Polsce nie zainteresował się tym. Żadna opcja polityczna, żadna partia, ani rząd, nie podjęły tematu hołdowania zbrodniczej organizacji na Ukrainie. Nam każe się przepraszać za kilkadziesiąt ofiar zabitych przez AK, nawet już nie wspominając jakie były tego powody – odwet – to w ogóle przemilcza się ich zbrodnie, po stokroć na większą skalę. To nie Polacy mordowali, to był gest rozpaczy w obronie. Nie my napadliśmy na naród ukraiński. A stawia się nas w świetle morderców, którzy muszą przeprosić. A dzisiaj, hołduje się tych, którzy rozpętali to piekło. Doprowadzając do rzezi na ludności Polskiej.
Ciekawym jest fakt, iż pogrobowcy OUN popierali Juszczenkę, w jego sztabie były plakaty tej organizacji. Nasi politycy zamartwiali się, byle Juszczenka wygrał, byle im pomóc. Zastanowili się, a komu on pomaga? Kogo chce wynieść do rangi bohaterów? Nam nie można było otworzyć Cmentarza Orląt Lwowskich, z naszymi inskrypcjami i pomnikami, a Związek Ukraińców w Polsce, stawia pomniki Romana Szuchewycza.
Zrobiono nagonkę na budowę pomnika Pomordowanych na Wołyniu z rąk UPA, jako „zbyt drastyczny” – przedstawiający przywiązane martwe dzieci drutem kolczastym do pnia drzewa. Czy to nasza wina, że do takich barbarzyństw dochodziło? Teraz dopiero zauważyli, że to „zbyt drastyczne”? Czemu wtedy tego nie pamiętano, gdy prześcigali się w pomysłowości tortur?
Obóz Wielkiej Polski, wyraża swe oburzenie nie tylko z powodu hołdowaniu mordercom na Ukrainie, ale także braku stanowczej reakcji ze strony Polski, zwłaszcza sceny politycznej. Mówienie o ochronie interesu narodowego, dbaniu o dobre imię Polski i jej godność, traci wszelką wartość, gdy przemilcza się wyniesienie na salony organizacji, która wymordowała w bestialski sposób ok. 100 tys Polaków.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika maniek

...dorzuce - do tych

...dorzuce - do tych historycznych FAKTÓW - których mowisz nowe - aktualne...
Znany ukraiński nacjonalista na liście poszukiwanych - międzynarodowym listem za zabójstwa w Czeczenii
 
...gogle tłumacz... jest oskarżony o torturowanie i zamordowanie co najmniej 20 żołnierzy rosyjskich zrobione jak on walczył obok bojowników czeczeńskich.
Znany także jako Sashko Bilyi, człowiek wziął czynny udział w pierwszej wojnie czeczeńskiej w latach 1994-1995, kiedy na czele grupy ukraińskich nacjonalistów walczących z wojskami rosyjskimi.
"Dziś sąd w mieście Essentuki, regionie Stawropol, wydał dekret na oskarżenia Aleksandr Muzychko jako pozwanego, a międzynarodowy nakaz aresztowania został wydany również", powiedział Władimir Markin, rzecznik Komitetu Śledczego Rosji.
Muzychko jest pobierana z tworzenia i nadzorowania uzbrojonego gangu zorganizowanego w celu atakowania obywateli rosyjskich, Markin powiedział.
"Muzychko torturowany uwięzione serwisantów rosyjskich sił federalnych, zabijając je później. Powyżej podano okres (1994-1995) Muzychko osobiście torturował i zabił co najmniej 20 więźniów serwisantów, domagając się informacji, że potrzebne, "Markin powiedział.
Podczas przesłuchań zwykł łamać oficerów palce, wsadził ich oczy się za pomocą różnych instrumentów, używane szczypce wyrwać Ludów zęby i paznokcie, cięte gardła niektóre z ofiar, zastrzelenie innych.
"Poprzez swoje działania wyraził nienawiść do rosyjskich żołnierzy," ...
 
http://rt.com/news/ukrainian-nationalist-mass-murder-394/
 
zwie sie Muzychko...
 
...w "rozmowie" z prokuratorem legalnych władz - zobacz co robi ten banderowsko -pedalski - jewbandyta...za ktorym stoją ..bandyci...rozmaitych... frydom-koszer-gwjazd!!..
http://www.youtube.com/watch?v=q8JC-ZjqFb4
 
Pełne przemówienie - syjonisty -Jarosława Kaczyńskiego vel Kalkstain - ksywa "kurdupel" w Ukrainie na Majdanie 1.12.2013
http://www.youtube.com/watch?v=FiXKu_YiwKM
 
taka to hołota dorwała sie do władzy - nalezy tę zgraje - jak najszybciej eliminować - FIZYCZNIE - o ile chcemy PRZEŻYĆ!!....
cyt......skazanie wszystkich okupantów i ich kolaborantów na karę śmierci za dokonanie podstępnego zamachu stanu - nielegalne sprawowanie władzy - ignorowanie władzy zwierzchniej - mn.in.jej wezwan do ustąpienia z pełnionych funkcji - i działanie na szkode Narodu Polskiego oraz w celu powstrzymania destrukcji Polski...
http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

Portret użytkownika polakk

„Gazeta Polska" blokuje tekst

„Gazeta Polska" blokuje tekst o banderowcach
w nowym ukraińskim rządzie

Redakcja "Gazety Polskiej" zablokowała felieton ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego (członka ZG KSD) o banderowcach w nowym ukraińskim rządzie. Za zgodą ks. Isakowicza-Zaleskiego na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy opublikowaliśmy tekst, co do którego "Gazeta Polska" dopuściła się haniebnej cenzury:
ZOBACZ: http://ksd.media.pl/aktualnosci/1933-publikujemy-tekst-ks-isakowicza-zaleskiego-zablokowany-przez-redakcje-gazety-polskiej
--
Biuro Prasowe
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

Ks. Taeusz Isakowicz-Zaleski (członek ZG KSD): Redakcja Gazety Polskiej zablokowała mój felieton o banderowcach

Siedem lat temu redaktor naczelny "Gazety Polskiej", p. Tomasz Sakiewicz zadzwonił do mnie, usilnie prosząc, abym zaczął pisać felietony do jego tygodnika. Zaproponował mi wówczas miejsce na ostatniej stronie, czyli dokładnie tam gdzie swoje teksty zamieszczał Waldemar Łysiak, który w tym czasie zrezygnował z dalszej współpracy z redakcją. Propozycję przyjąłem i od tej pory tydzień w tydzień przesyłałem swoje felietony. Łącznie ponad 320 tekstów. Nigdy nie zawaliłem żadnego terminu, nawet wtedy, gdy byłem w szpitalu czy zagranicą. Zawsze też byłem lojalny wobec redakcji, zwłaszcza wtedy, gdy przeżywała ona swoje zewnętrzne i wewnętrzne problemy.
W ostatni piątek przesłałem też felieton na najnowszego wydania (mam na to potwierdzenie), w którym opisałem powiązania niektórych członków nowego rządu w Kijowie z ruchem banderowskim. Dzisiaj rano otwierając nowy numer "GP" zauważyłem, że cały mój felieton został zdjęty przez redakcję. Zastąpiono go tekstem pt. "Widziałem Majdan", autorstwa innego duchownego, ks. Wiesława Gryniewicza SAC.
O tej decyzji redakcji nie byłem wcześniej powiadomiony. Nikt do mnie nie napisał, ani nikt nie zadzwonił. Zero wyjaśnień, choć moja umowa z "GP" jest nadal ważna. Obowiązuje ona tak mnie, jak i redakcję.
Jak mówi prawo rzymskie: "Pacta sunt servanda" (Umów należy dotrzymywać). Kto jak kto, ale tygodnik odwołujący się do wartości prawicowych powinien do tej zasady stosować się. Poza tym, dobre obyczaje nakazują, że jeżeli podejmuje się decyzję o odrzuceniu czyjegoś wysiłku, to trzeba to zainteresowanemu powiedzieć prosto w oczy, bez uciekanie się do różnych trików.

Zdaję sobie sprawę, że redakcji "GP" od dłuższego czasu nie jest po drodze z moją skromną osobą. Niech więc ma odwagę tę sprawę rozwiązać po ludzku i z zachowaniem obowiązującego prawa. Czekam na to. Trzeba też mieć odwagę wyjaśnić to Czytelnikom i Klubom "Gazety Polskiej", od których w 2008 r. otrzymałem tytuł Człowieka Roku, a wcześniej od redakcji za odwagę pisania prawdy o działaniach SB wobec Kościoła także Nagrodę im. św. Grzegorza I Wielkiego.
Za: http://isakowicz.pl/index.php?page=news&;kid=14&nid=9090

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ależ oczywiście wiadomym

Ależ oczywiście wiadomym jest, dlaczego polski syjonistyczny rząd i jego niby "prawicowe" ( czytaj pejsate) media stosują tę cenzurę...
 Koniec Polski ma się zacząć od uznania "słusznych" roszczeń banderowskiej, rewizjonistycznej Ukrainy do Przemyśla i okolic, boć to ziemie dające przedpole do ekspansji syjonistyycznego Izraela dla stworzenia Judeopoloni...
 I w dodatku słuszne roszczenia banderowskiej ( czytaj pejsatej) Ukrainy będzie uzyskanie "ustawowych odsetek" w postaci lubelskiego, rzeszowskiego jak i części warszawskiego i krakowskiego...
 Nooo nazbierało sie tych odsetek...
 i wszystko jasne,,, syjonistyczny rząd polski popiera syjonistyczną Ukrainę by rękami  głupawych banderowskich zbirów uwić nowe pejsate gniazdo w "Nowej Ziemi Obiecanej"
 
" daj mi tylko kosę a znajdę już gardło polskie do poderżnięcia"...

Strony

Skomentuj