Wielki Zderzacz Hadronów może wkrótce potwierdzić istnienie wszechświatów równoległych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Największy akcelerator cząstek zwany Wielkim Zderzaczem Hadronów (LHC) został niedawno udoskonalony tak, że obecnie działa z jeszcze większą energią niż wtedy gdy szukano bozonu cechującego Higgsa. Teraz jednym z celów pracy urządzenia ma być potwierdzenie istnienia wszechświatów równoległych.

 

Niektórzy fizycy od dawna sugerują, że to co dzieje się w CERN w Genewie, gdzie zlokalizowano LHC, może być niebezpieczne dla Ziemi, a nawet całego Wszechświata. Jest tak ponieważ konsekwencje prowadzonych tam eksperymentów mogą być trudne do przewidzenia i potencjalnie katastrofalne.

 

Obecnie urządzenie usiłuje stworzyć miniaturowe czarne dziury. Jeśli to się powiedzie, może uda się też potwierdzić istnienie innych wszechświatów. Ten eksperyment szczególnie niepokoi krytyków LHC, z których wielu od dawna ostrzega, że stworzenie czarnej dziury w LHC spowoduje zniszczenie naszego Wszechświata.

Naukowcy pracujący w CERN uspokajają, że nic takiego nam nie grozi, a celem badań prowadzonych w największym akceleratorze cząstek na świecie jest właśnie pogłębienie naszej wiedzy o fundamentach istnienia. Fizycy spodziewają się, że grawitacja może "wyciekać" do światów równoległych, a jeśli tak to miniaturowe czarne dziury mogą powstać również w LHC.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kardynał

Uważaj bo ten ciemnogród

Uważaj bo ten ciemnogród jescze Cie posądzi o obraze religi za 2 lata pod rządami dzisiejszego lidera nie zdziwie się jak będą wsadzać do więzienia ludzi co mają odmienne zdanie na temat religi, jak bliżej się przyjżec to niczym się nie różni od islamu, dowody są w postaci palenia na stosach i mordowania milionów innowierców i innych niewinnych ludzi a to było zaledwie pare dekad temu gdyby nie prawa człowieka do dzisaj by to z piana w pysku to robili, a najśmieszniejsze jest to że islam jest tą złą nie dobrą szatańśka religią HIPOKRYZJA... aż żygać się chce ....

Portret użytkownika U_P_Adlina

z niektórymi rzeczami

z niektórymi rzeczami kardynale, o których wspominasz, można się zgodzić, ale nie zapominaj że dzisiejsze rządzące w Europie lewactwo wtrąca ludzi do więzienia za krytykę homoseksualizmu, imigrantów , czy żydów, więc nie są wcale lepsi od tych których krytykujesz

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika 777

Widać, że już peowska grupa

Widać, że już peowska grupa do hejtowania się pojawila i hejtują razem z lewicą od pederastów bredząc coś o religiach i wsadzaniu do więzienia ! Niejaki "kardynał" i "taj"' już zatrówa ludziom glowy swoją nienawiścią do chrześcijan ! Co może chcecie naprzyjmować islamistów żeby wam gwałcili Polki albo żony Polaków ?!

Portret użytkownika taj

Nie mam nic wspólnego z żadną

Nie mam nic wspólnego z żadną partią, po prostu brzydzę się religią jako instytucją, ponieważ została stworzona tylko i wyłącznie do kontrolowania ludzi i dzielenia ich. Aczkolwiek nie da się ukryć, że najwięcej ludzi na Ziemi zginęło z powodów religijnych...

Portret użytkownika Kardynał

A co ta wasza psuedo

A co ta wasza psuedo "religia" jest taka święta ??? Nie macie w kościołach pedofili ?? Nie mordowaliście ludzi co mieli inne myślenie??Ostatnio jeden z waszych ludzi w czarnych sukniach się ujawnił że jest gejem i bardzo dobrze niech pokażą co kryje śie w tym  kościele katolickim jaka obłuda i fałsz steruję motłochem, a kwesti islamistów nie potrzebujemy waszej religi żeby przeciwstawić się im, nie potrzeba nam kśięży w kieckach żeby walczyć z islamem dzieco gwałciciele jedne... Mam jescze przypomnieć wam czasy 2 wojny światowej? jak Kościół katolicki pisał listy do jednego z największych zbrodniarzy wojennych wszechczasów hitlera? jak z uśmiechem na twarzy popierali jego działania ludobójstwa milony niewinnych ludzi???? I jescze jedno, według waszego katolickiego toku rozumowania ktoś kto myśli racjonalnie i jest przeciwny waszej ideologi fanatyzmu religijnego to nazywacie peowcem albo lewakiem ??? Kiedyś  jak byłem wierzący i ktoś mówił na katolików że są psychicznie chorzy to zastanawiałem się dlaczego tak ich nazywają, dzisaj kiedy to zrozumiałem prawdziwe oblicza różnych religi w tym katolickiej już wiem dlaczego tyle psychicznych fanatyków jest i dobrze że wyrwałem się z tego piekła i nie jestem kolejna owieczką.

Portret użytkownika Jendrykow

Głupszego kontrargumentu

Głupszego kontrargumentu niewidziałem na tej stronie, przecież Kardynał mówi wyraźnie że jest przeciwny przeciw waszej i tej islamskiej religi, proponuje Tobie się nauczyć czytać panie 777 a nie odwracać kota ogonem, ale co się spodziewać po katolu z wypranym mózgiem ....

Portret użytkownika Funky Koval

Kardynał ale żadnych

Kardynał ale żadnych przesłanek merytorycznych nie podajesz tylko emocjonalne, wszystkie te niby argumenty nie maja związku z ludzmi sprawiedliwymi i świętymi w chrześcijaństwie, w przeciwieństwie do homoseksualnych satanistów obecnych cały czas w rządach i w Polsce ,niszczących nas moralnie i gospodarczo ! Zresztą chrześcijaństwo jest ostoją Polski a nie islami i lewaki, co widać i czuć na każdym kroku !

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują. Albert Einstein

Portret użytkownika Jendrykow

Ty też jakoś nie podałeś

Ty też jakoś nie podałeś żadnych przesłanek, a mówisz o ludziach sprawiedliwych??? to mogę to samo powiedzieć o homosiach czy też o satanistach których znam osobiście i nie robią nikomu krzywdy, widać że chcielibyście tylko i wyłacznie wszystko kręciło się wokół tej wiary żeby każdy człowiek na świecie oddawał się kościołowi jak to bylo kilkaset lat temu całe sczęście że kazdy człowiek jest inny... i się wszystko zmienia bo bym klęczał dzisaj z przymusu w kościele... a żady w Polsce to co innego tam sa zdrajcy a nie innowiercy ..

Portret użytkownika inzynier magister

Oglądałem bardzo dobry film o

Oglądałem bardzo dobry film o cern i o ich skrytych celach jakie tam prowadzą, zgadza się wszystko z tem co napisał 777 i tak jak pokazal ich szatański znak, oni chcą wywoływać duchy z innych wymiarów za pomocą tego ich ustrojstwa, i chcą otworzyć drogę do jakichś istot strasznych dlatego w Polsce musimy się bronić duchowo przed nimi, należy powołać instytucję która będzie nadzorowala czy w Polsce wprowadza się szatańskie szaleństwo genderowe i inne zboczenia do systemu edukacji żebyśmy nie mieli w polsce opętanych mlodych ludzi tak jak na zachodzie ! Oni zresztą ci sataniści ukryci w instytucjjach mordują dzieci nienarodzone przez te ustawy aborcyjne bo w ten sposób żywią te isoty !
C E R N the Opening of the Abyss?
https://www.youtube.com/watch?v=e62z5zJjp2I
 
To jest nieprawdopodobne ,że zawsze wyniki wyborów na drugi i kolejny dzień są korygowane w dół dla PIS , a teraz i Kukiz!%. Rosną natomiast innym partiom mętnego nurtu . Tak dzieje się po każdych wyborach. Proszę sobie przeanalizować . Tak jest zawsze. To jakieś charakterystyczne , że choć raz żeby spadło PO , albo lewicy ?Może to ktoś wyjaśni ten fenomen . w końcu członkowie komisji też maja telefony, na których zobaczyli wynik. Wtedy wszystko zgadza się pięknie i różnica wynikach ma swoje uzasadnienie - spada PiSowi i Kukizowi. Już teraz należałoby dążyć do skontrolowania głosów nieważnych, zwłaszcza w miejscach gdzie ankiety exit pool odbiegały wyraźnie od wyników wpisanych w protokołach. Mogłoby być ciekawie. Teraz cala prawica powinna skoncentrowac sie na sprawdzaniu glosow i ponownie liczyc podejrzane glosy.Zachowywac kopie list wyborczych, teraz bede falszerstwa zeby slugusy zlego mialy wiekszosc w Sejmie Polski i nadal kontrolowaly Polski Sejm.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj