Wielki sukces Marszu Niepodległości w Warszawie. W sumie świętowało niemal 250 tysięcy Polaków!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Marsz Niepodległości w 2018 roku okazał się wielkim sukcesem i był największą demonstracją polityczną od 1945 roku! Setną rocznicę niepodległości Polski świętowało wspólnie nawet 250 tysięcy ludzi!

 

Zamieszanie związane z Marszem Niepodległości przysporzyło mu frekwencji co widzieliśmy dzisiaj. Budujący jest fakt, że w Warszawie udało się wprowadzić zasadę, że w stulecie odzyskania niepodległości Polski powinniśmy świętować z biało-czerwonymi flagami, a inne symbole, z którymi się utożsamiamy powinny zostać zepchnęte na margines.

W samym Marszu Niepodległości rozpowszechniano ulotki wzywające do tego, aby nie dać się sprowokować i koncentrować się na eksponowaniu barw narodowych. Wygląda na to, że to się udało. 

Dwa marsze, rządowy i Marsz Niepodległości, poszły wspólnie, ale jeden za drugim. Oba dysponowały imponującą frekwencją, która niewątpliwie jest swego rodzaju rekordem. Oznacza to też, że Polacy chcieli godnie obchodzić to święto i nawet środowiska bardzo na prawo, zdołały wprowadzić dyscyplinę i zrezygnowały z eksponowania symboliki, która wzbudza pianę na ustach u lewackich przeciwników wolności słowa i poglądów.

 

W Warszawie dzisiejsze dwa marsze z okazji 100 rocznicy niepodległości wyglądały imponująco. Nie udało się ich też zablokować żadnym faszystowskim lewakom wierzącym, że są antyfaszystami.

We Wrocławiu, gdzie również lewicowe władze usiłowały uniemożliwić przemarsz patriotów, próbowano prowokować uczestników Marszu Niepodległości, który został zorganizowany przez tamtejsze środowiska narodowe. Skończyło się na tym, że marsz został zatrzymany przez policję po kilkunastu minutach, gdy zapalono race. 

 

Ostatecznie marsz ruszył dalej, ale zgromadzonym oświadczono, że nawet odpalenie jednej racy może skutkować rozwiązaniem nielubianego przez wrocławski magistrat zgromadzenia. Oczywiste było, że przedstawiciele miasta czekają tylko na pretekst. 

Na trasie wrocławskiego Marszu Niepodległości nie zabrakło również przeciwników wolności słowa i zgromadzeń osób o poglądach innych niż dozwolone, lewicowe. 

Stali oni smętnie ze swoimi dyskryminującymi innych ludzi transparentami, wypatrując czegokolwiek w marszu wrocławskich patriotów, co pozwoliłoby im udowodnić swoją tezę, że patriotyzm jest jak rasizm i należy go zwalczać gdyż jest faszyzmem i mową nienawiści. Ostatecznie ustępujący prezydent miasta Wrocławia rozwiązał wrocławski Marsz Niepodległości, ale stało się to wtedy gdy i tak dotarł do rynku, który był miejscem docelowym. 

 

Zresztą zagraniczne media jeszcze przed samym marszem, rozkręciły kampanię fałszywych wiadomości oskarżających Polaków uczestniczących w tych obchodach. Dla nich nie ma znaczenia to, że nie było żadnych kontrowersyjnych treści na marszach, to i twk domyślnie buli faszyści, a jeśli fakty świadczą inaczej to tym gorzej dla faktów. 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

No i "ODPADŁA ŻYDOWSKA GŁOWA

No i "ODPADŁA ŻYDOWSKA GŁOWA NAŁOŻONA NA POLSKI TUŁÓW"

jak to się w latach powojennych

o OKUPACYJNYM RZĄDZIE KONDOMINIUM BOLSZEWICKO-NAZISTOWSKIM zwanym PRL (ZSRR 70% władzy w PRL, GB 30%, Polacy 0%)

wyraził wtedy jeden żydowski partyjny zwyrodnialec

i się JUŻ NIE ZROŚNIE

mimo, iż kfaczystowski reżim wespół ze wszelakimi volksdeutschami, czy klerem rabinicznymi robił wszystko by się

PONOWNIE jak JEMIOŁA czy KLESZCZ w NIEGO WCZEPIĆ...... ze swoimi mac(k)ami...
WCZEPIĆ ze swoim RASISTOWSKIM, LUDOBÓJCZYM (udającym wiarę) judaizmem

WCZEPIĆ w TRYSKAJĄCĄ z Polski "ENERGIĘ ZMIANY"....
w ową PRZEPOWIEDZIANĄ SŁOWEM BOŻYM "ISKRĘ"...

A KYSZ, PLUGAWI UPADLI....
A KYSZ, SIŁY NIECZYSTE....

WYNOCHA PRECZ SPOŚRÓD DZIECI BOŻYCH....
WYNOCHA PRECZ NA PUSTYNIĘ....

GDZIE JEST WASZE, UPADLAKI, MIEJSCE
JAK TEGO NAUCZAŁ CHRYSTUS

Portret użytkownika Jerry

Pierdolisz jak potłuczony,

Pier**lisz jak potłuczony, gdyby nie ta twoja "przybudówka" to albo byś wcale nie maszerował, albo by trzeba już dzisiaj siłą wyrzucać z kraju przydupasów UE. Ale domyślam się, że w takiej sytuacji byś nadal trollował w necie zamiast postawić kosę na sztorc.... taki NET HERO,hmm?
Tak ciężko przełknąć i przyjąć że szli  POLACY, PATRIOCI? A nie znowu WY, MY i ONI.
I nie piszcie takich bzdur, że marszu nie powinno być, bo Polska nie jest wolna itp. To każde dziecko wie.
Ważna jest idea, idea by pokazać że jesteśmy silnym i dumnym NARODEM. Narodem, który jak będzie trzeba, to ponownie sam sięgnie po niepodległość... może już wkrótce.  
 

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Robaczkowa

   Wiele osób pisze tutaj, że

   Wiele osób pisze tutaj, że marsz nie miał sensu, bo Polska nie jest wolna. Jasne, że nie jest. Wiele różnonarodowych grup wpływu przekupuje naszych polityków. Unia Europejska ogranicza możliwość podejmowania ważniejszych decyzji u nas w Polsce.

Ale ten pokaz przywiazania Polaków do polskości, polskiej flagi i własnego państwa był bardzo potrzebny. Bo unijni skurwiele dążą do likwidacji państw narodowych i stworzenia czegoś na wzór Stanów Zjednoczonych. Dobrze jak ci ludzie zobaczą, że nie ma na to przyzwolenia, że ten numer nigdy z nami nie przejdzie. Dobrze, że nasi politycy uświadomili sobie, że nie można w sposób jawny przyłączyć się do tego nurtu, bo ... ludzie jak się wkurzą to wyjdą na ulicę i zrobią rozpierduchę.

   Mogli sobie podpisać Traktat Wersalski bez uświadomienia ludziom konsekwencji. Ale jak ludzie skapną się o co chodzi to ... w Polsce ten numer nie przejdzie. Szybciej wyjdziemy z UE niż zgodzimy się być traktowani bezpaństwowo. Takie demonstracje polskości są bardzo potrzebne.

   Myślę, że wszyscy ci którzy ,,tam gdzieś " w Brukseli knują - planują likwidację ,,Europy narodów" i teraz mieszają narody i rasy, niszczą i ośmieszają lokalne tradycje trochę się zastanowią. Uświadomią sobie, że z nami to jest niewykonalne. Polska to nie Szwecja gdzie poddaje się pod dyskusję  rezygnację z istnienia lokalnego parlamentu i przekazanie pełnionych przez niego funkcji parlamentowi europejskiemu, likwidację państwowości. Ale ta nieszczęsna Szwecja to tylko ,,poligon doświadczalny" i pokazuje kierunek planowanych przez szaleńców zmian. Polacy pokazali, że nie poddadzą się łatwo tym sugerowanym odgórnie trendom.

   Bardzo przepraszam, że piszę tak chaotycznie ale zmęczona jestem.

Portret użytkownika Jerry

Zmęczona ale bardzo rozsądnie

Zmęczona ale bardzo rozsądnie Smile POPIERAM
Najgorsze jest, że zamiast docenić ideę tego marszu, to ledwo się skończył, a już coś komuś nie pasuje. Już zaczęło się opluwanie, że Ci tacy, a Tamci tacy. 
Powoli ludzie, niech każdy robi swoje. Niech politycy politykują, a ludzie mają patrzeć im na ręce. W tej materii nie ma PSTRYK i już. Nigdy wszystkim się nie dogodzi. A mam wrażenie, że Ci którzy tak na wszystko i wszystkich narzekają, gdyby mieli się określić, to sami nie wiedzą czego chcą. Nie da się zjeść cistka i mieć ciastko.
Jedni krzyczą, że PiS ze wszsytkimi nas skłóca, inni krzyczą że nic nie robią. Jak zaczynają coś robić i walczyć, to znowu Tamci krzyczą, żeśmy skłóceni z tymi, bo im te interesy nie odpowiadają. No ludzie, bądźcie poważni.

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika vagabondo

na farmie ludzkiej zwanej

na farmie ludzkiej zwanej Polin preżydent Juda wraz z Kalksteinem podpisali uklad z ONR i innymi frakcjami narodowo-patriotycznymi potem przemaszerowali razem przez judejska warszolime i wszyscy maja sie dobrze,wylizali sobie rowy i beda zyli dlugo i szczesliwie w Polin i to by bylo tyle w sprawie niepodleglosci!!!!!!!! tfu na pohybel!!!!!!!

Portret użytkownika czesio i muchy

zgadzam się z tobą ale dodał

zgadzam się z tobą ale dodał bym jeszcze udział hgw i to że w kilka godzin były gotowe spoty w tv. to była ustawka przygotowana dużo wcześniej. lud jest głupi i to kupi. no i kupił! marsz zrobił wrażenie ale gdyby nie było w nim komuchów różowych i czarnych to by był sukces.

Portret użytkownika lipka

We Wrocławiu chcieli

We Wrocławiu chcieli rozwiązać marsz, nawet go policja zablokowała gdy uczestnicy rozpalili race a w Warszawie nawet prezydenta momentami nie było widać tyle bylo ognia. I dobrze bo Słowiańskie żywioły to ogień woda ziemia i powietrze dane nam przez Bogów. Jeśli komuś nie podobają się nasze żywioły niech się wyprowadzi na pustynię i pasie kozy.

Portret użytkownika Lee

Uczcie się warszawiacy jak

Uczcie się warszawiacy jak sięświętujue prawdziwy patriotyzm tak jak w Poznaniu, Łodzi czy innych miastach i miasteczkach w Polsce.Co to za patrioci w kominiarkacj i  z racami, zakrywają facjaty jak tchórze, jak nie masz nic do ukrycia do pokaż się światu, żal mi tej Warszawy z tym co niby rządząnaszym krajem................Odnosze wrażenie że te ruchy narodowców, neofaszystów nie są przypadkiem kierowane z Niemiec i Włoch, zastanócie się co robicie mając na uwadze tych co walczyli o wolonoiść z niemieckim faszyzmem i nazizmem. Idźcie się pomodlić do kościoła o dar rozróżniania

Portret użytkownika koniecpolski

A niech i przeszło 1 000 000

A niech i przeszło 1 000 000 osób. I co z tego? Zmieniło się coś? Od jutra do tej samej gownianej roboty, zarabiać pieniądze żeby oddać je obcym osobom na bliżej nieokreślone cele. Dodał wiarygodności tylko szkodnikom polaków. 

Czy ten marsz komuś pomógł i czym? Tylko i wyłącznie obecnemu zarządcy Polin - PiSowi. Rozegrali narodowców jak małe dzieci, trzeba im to przyznać. Większość ludzi nawet nie zainteresuje się tym że od 9 lat marsz organizowali narodowcy, będą słyszeć w tv i czytać w mediach głównego ścieku że "dobry duda uratował".

Efektem marszu będzie zwiększenie ludzi popierających PiS, a co robi PiS każdy wie - sprowadzanie imigrantów, dociskanie przedsiębiorców (i pracowników - PPK), ściąganie nowego okupanta na tereny nadwiślańskie, spłata roszczeń żydowskich.

Czy jest się z czego cieszyć? Moim zdaniem nie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czytam Wasze wpisy i

Czytam Wasze wpisy i niewatpliwie ci, z Was, co krytykują uczestników marszu jako stado baranów, w kontekście "Wolności" maja rację, ale sądzę, że ten patriotyczny zryw własnie dlatego miał miejsce, że tyle było przepychanek i gierek władzy i opozycji, by do owego marszu nie doszło. Sądzę, że w sercach większości uczestników ten marsz był pokazem siły i manifestacji oporu wobec tych wszyskich zjebanych czynników politycznych. "Uważajcie, bo my Polacy jesteśmy na was wkurwieni"... I jestem przekonany...: Obozy polityczne srają w gacie po tej manifestacji...

  Mnie osobiście ten widok mas z naszymi flagami bardzo podbudował... Obym się nie mylił...

Portret użytkownika NacjonalistaNicZlego

Bylem na tym marszu jadac

Bylem na tym marszu jadac kilkaset kilometrow samochodem, by zademonstrowac szacunek dla naszych Przodkow i prawdziwych, prawych ludzi oraz takze z powodu, o ktorym piszesz - pokazac sile i niezadowolenie. Miarka sie przebrala i para z uszu mi poszla po wydarzeniach od ogloszenia przez HwdGW rozwiazania marszu. Rzad jest kiepski jak usmiech Tuska. Motania i oszustwa nie nawidze. Ustawa o IPN, wasalstwo u nosaczy oraz klamstwa mediow byly podstawa w ostatnim czasie do upustu cisnienia w Marszu. Chwala Polsce. Powrocimy jeszcze do zlotych lat najjasniejszej RP.

Strony

Skomentuj