Wielki skandal w Hollywood. Czołowy producent, Harvey Weinstein, od lat molestował seksualnie aktorki

Kategorie: 

Harvey Weinstein z żoną - Źródło: kadr z YouTube

Jeden z najpotężniejszych producentów filmowych w Hollywood, Harvey Weinstein, mający na swoim koncie takie filmy jak "Władca Pierścieni", "Kill Bill", "Pulp Fiction" i 300 innych tytułów, został oskarżony o molestowanie seksualne i gwałty. Lista poszkodowanych aktorek jest bardzo długa i codziennie pojawiają się na niej znane nazwiska.

 

Według wyliczeń dziennika Daily Mail, podczas ostatniej ceremonii rozdania Oscarów, Weinsteinowi dziękowano więcej razy niż Bogu. Trudno zatem dziwić się, że wydawało mu się, że może wszystko. I mógł, a w razie wpadek uciszał kobiety płacąc im za milczenie. Ostatecznie jednak ktoś postanowił dać kres jego pasji do obmacywania i zmuszania do czynności seksualnych, wbrew woli molestowanych w ten sposób kobiet. Lista ofiar Weinsteina jest bardzo długa. Do nieprzyjemnego epizodu z nim przyznaje się Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Ashley Judd i wiele innych kobiet.

Angelina Jolie - Źródło: 123rf.com

Harvey Weinstein z dnia na dzień stał się wrogiem publicznym. Z tego powodu musiał złożyć samokrytykę. Ten amerykański producent żydowskiego pochodzenia, został ostatecznie pogrążony po opublikowaniu nagrania jego rozmowy z jedną z ofiar. W wyniku tego został demonstracyjnie usunięty z fir y The Weinstein Company, którą prowadził razem z bratem. Weinsteina krytykuje obecnie rytualnie całe środowisko Hollywood. Wszyscy udają, że o niczym nie wiedzieli i sa strasznie zaskoczeni i tylko Lindsey Lohan wzięła go w obronę, ale zastanówmy się któż z nas chciałby być bronionym przez Lindsey Lohan.

Hillary Clinton - Źródło: 123rf.com

W kłopocie znalazła się też Hillary Clinton, której ostatnia kampania wyborcza była współfinansowana między innymi przez Weinsteina. Jest on zresztą stałym sponsorem amerykańskich socjalistów z Partii Demokratycznej więc zamieszanie wokół producenta jest dla nich sporym ciosem wizerunkowym. DO państwa Clinton wróciła karma po tym gdy wykorzystywali w kampanii wyborczej rubaszne żarty Trumpa, nagranego w rozmowie ze znajomym gdy komentował atrakcyjną kobietę. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Człowiek Wolny

Wszystkie celebrytki to

Wszystkie celebrytki to kurwiszony i tyle. Wystarczy się przyjżeć czym robią kariery - dupami cycami, ci..., ogólnie golizną którą wywalają przed publicznością. Puste lale dla których liczy się tylko kasa i do której nie dochodzą intelektem tylko sprzedażą swoich ciał.

Portret użytkownika Dr Piotr

Kolejny doskonały temat

Kolejny doskonały temat zastępczy dla mas w USA i nie tylko. A to tylko marionetka od produkcji filmowych, więc nikt ważny dla systemu, on tylko produkował filmidełka w Hollywood. Ot zmieni się go na kogoś innego, bo zrobił złe wrażenie i tyle. A przy okazji to dobry PR dla żydków, bo pokażą jacy oni dobrzy i wszystkich swoich złych ziomków karają.

A Weinstein pojdzie w odstawkę... i będzie sobie gdzieś w jednej ze swoich luksusowych posiadłości gwałcił na spokojnie na uboczu dalej. Jego prawnicy zajmą się, żeby nic mu się nie stało albo w razie czego przeciągną procesy i pozwy do usranej śmierci.

Portret użytkownika semperparatus

Cała prawda...niektóre

Cała prawda...niektóre donoszą np.10 albo 20 lat po fakcie...a sądy takie skargi przyjmują....i często skazują podejrzanych...szczególnie tych którzy mają dużo pieniędzy.....Dotyczy to nie tylko tego szemranego typa...i nie tylko USA...W starożytnej Grecji tacy ludzie byli nazywani "sykofantami"i cieszyli się fatalną opinią...Co często kończyło się dla nich nagłą śmiercią...

Skomentuj