Wielki skandal pedofilski może zachwiać amerykańską sceną polityczną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Stanach Zjednoczonych wybuch potężny skandal pedofilski. W jego centrum znalazł się miliarder żydowskiego pochodzenia Jeffrey Epstein, który został aresztowany w zeszłą sobotę pod zarzutami stręczycielstwa i pedofilii. Może to oznaczać wielki kłopot dla amerykańskiej sceny politycznej. 

 

Jeffrey Epstein został już wcześniej skazany za przestępstwa pedofilskie. W kuriozalnym procesie w 2008 roku, w którym udowodniono mu seksualne wykorzystanie 15 latki najpierw zrobiono z niej nieletnią prostytutkę, jego skazano na 13 miesięcy częściowego więzienia (tylko tam spał) za stręczycielstwo i nawet nie stwierdzono gwałtu, bo jak twierdził pan Epstein zabawiał się z nią za pomocą gadżetów seksualnych więc sąd zastosował moralność Billa Clintona i nie uznał tego za seks.

 

Zresztą sprawa jest znacznie poważniejsza i jak się okazuje, jest w nią zamieszany Bill Clinton, który latał 26 razy prywatnym odrzutowcem Epsteina, zwanego Lolita Express. Samolot był wyposażony w pokój z łóżkiem do seksu z nieletnimi. Jeffrey Epstein został ponownie oskarżony o zorganizowaną prostytucję dziecięcą i to uruchomiło lawinę spekulacji.

Jeffrey Epstein - źródło: wikipedia

Wiadomo że utrzymywał kontakty z wieloma możnymi tego świata. Wśród nich na przykład z Donaldem Trumpem wspomnianym Billem Clintonem, Kevinem Spacey czy brytyjskim księciem Andrzejem. Nazwisk jest jednak dużo więcej, w tym znany amerykański adwokat Alan Dershowitz, Woody Allen czy izraelski polityk Echud Barak . 

 

Miliarder posiada własną wyspę St. James na Karaibach, na której znajdowały się luksusowe posiadłości. To między innymi tam miało dochodzić do przestępstw z wykorzystaniem seksualnym dzieci. Podobne rzeczy działy się również Tak się składa, że na wyspie w styczniu tego roku wybuch podejrzany pożar. Prawdopodobnie była to reakcja na prowadzone już śledztwo i próba zniszczenia jakichś dowodów.

Wyspa Little St. James Island

Niektórzy twierdzą, że na prywatnej wyspie Epsteina nie tylko dochodziło do orgii z udziałem małych dzieci, ale niekiedy były też tam zabijane w okrutnych rytuałach. Z tego powodu rozległy pożar ze stycznia bieżącego roku, który strawił tam większość zabudowań, wydaje się być jeszcze bardzo podejrzany.  Możliwe, że nigdy nie dowiemy się to odbywało się na tej wyspie, ale wiele poszlak prowadzi do konkluzji, że mogła to być działalność kryminalna.

 

Wszystko wskazuje na to, że przez lata utrzymywał coś w rodzaju prywatnego haremu składającego się z 12 - 13 letnich dziewczynek, które potem użyczał gościom swojego samolotu i rezydencji.  W amerykańskich mediach nagle pojawia się szereg zeznań kobiet, które jako dziewczynki uczestniczyły w procederze Ebsteina. Zatrudniał nawet osoby do wyszukiwania nowych dziewczynek do swojego haremu. Po publikacji o nim w Miami Herald Tribune został aresztowany i wtrącony do tego samego więzienia w którym siedzi słynny meksykański baron narkotykowy El Chapo. 

 

Wygląda na to, że jego los jest już przesądzony. Pytanie tylko kogo pociągnie za sobą na dno. Na pewno obawiać powinien się Bill Clinton, któremu będzie bardzo trudno wytłumaczyć się tak wielu lotów na pokładzie Lolita Express. Problemy ma również Donald Trump, który wcześniej wypowiadał się o Epsteinie w superlatywach. Po jego aresztowaniu stwierdził tylko, że nie utrzymywał z nim kontaktu od 10 lat. Jednak lewicowe amerykańskie media robią co mogą, żeby jakopś przykleić prezydenta do tego pedofilskiego skandalu i jednocześnie odkleić oczywiste skojarzenia między Epsteinem i amerykańską lewicą.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika FM

Problem pedofili a w

Problem pedofili a w szczególności ludzi prominentnych jest najbardziej po aborcji wołającą o pomste Bożą  już tu na ziemi.Paskudny gość i paskudni ci ludzie .niegodni miana człówieka ale miana demonów.

Portret użytkownika Dd

Samo się to nie dzieje.

Samo się to nie dzieje. Jeżeli jest taki dziany i ma takie kontakty i układy to jest jakaś grubsza sprawa. Ktoś się nie sprawdził i jest straszony bo nie realizuje zadań albo kto inny ma dojść do władzy.

Portret użytkownika Kwazar

 "Polaku, sprawdź czy będzie

 "Polaku, sprawdź czy będzie Cię stać na samochód!?" Prawdę powiedziawszy to raczej NIGDY.To jednak trzeba procesu koejność umieć umiejętnie prześledzić nie będąc Polakiem i wyjdzie.Prawda zawsze WYJDZIE ! a raczej wstrętna logika.

Portret użytkownika Kwazar

"Wielki skandal pedofilski

"Wielki skandal pedofilski może zachwiać amerykańską sceną polityczną" W życiu ! No, bo to jest tak jakbym miał sobie we właśną du...już ...pośla...D.tki strzelić. Myslisz sobie kierdziołku żeś bagno z góry osuszył to już jest dobrze a nie wiesz, że trochę głębiej nadal brniesz w nim po same uszy 

Portret użytkownika Lisek

Pytanie jak wiele jest

Pytanie jak wiele jest pedofili z naszych elit i na co sobie pozwalaja?  Myśle że gdybyśmy się dowiedzieli ilu polityków, milionerów, wysokich urzędników i artystów w tym siedzi to mogło by nas to baaaardzo zaszokować. A zgodnie z badaniami 3% społeczeństwa to pedofile!!! 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Dobrze, by było jakby prawda

Dobrze, by było jakby prawda o "znanych i lubianych" wyszła na jaw. I to nie tylko w kwestii tego, kto kogo wykorzystywał seksualnie. Nie od dziś wiadomo, że politycy i celebryci są mocno upaprani w tym bagnie. Dobrze, że w niektórych przypadkach przestaje działać strategia płacenia ofierze i że same ofiary od razu zdobywają się na odwagę, by ujawnić niecne poczynania ich katów.

 

Z innej beczki. Kilka tygodni temu Paulina Młynarska (córka Wojciecha i siostra Agaty) ujawniła, że podczas kręcenia zdjęć do filmu "Kronika wypadków miłosnych", ujawniła, że Andrzej Wajda zmuszał ją do kontaktów seksualnych ze starszym od niej mężczyzną. W tym czasie była pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Dziwne, że czekała z wyznaniem tego przez ponad 30 lat:

 

https://nczas.com/2019/05/14/burza-po-filmie-sekielskiego-tylko-nie-mow-nikomu-paulina-mlynarska-przypomina-do-czego-zmusil-ja-andrzej-wajda/

 

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika sceptyyk

Znalazłem już nie drogą dość

Znalazłem już nie drogą dość dużą wyspę 137 ha Lataroa (Pilotin) Island.

Powitka  :)   Groot, szukałeś, wyszukałeś  i co? Blukałem tego islanda, a tam już jakieś mendy zakotwiczyły...                                                                                                                                                     Podobny obraz   Groot , wygląda na to, że musisz szukać dalej  :(   Ps: jakieś ćwoki nie zatrybiły szydery   :(                                                                                                                    

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj