Wielki Reset. Finałowe odliczanie

Kategorie: 

Źródło: Internet

W dniach 25-29 stycznia dojdzie do pierwszego od wybuchu pandemii spotkania elity w ramach Światowego Forum Ekonomicznego. To właśnie wtedy z dużą dozą pewności zostanie proklamowany „Nowy Porządek Świata”, zwany obecnie „Wielkim Resetem”. Podsumujmy co na ten moment wiemy o potencjalnych planach dla świata i ludzkości.

Ujmując rzeczy chronologicznie, pierwszym elementem strategii wdrażania „Wielkiego Resetu”, może być rzekomy plan rozwoju nowej odmiany wirusa, zwanej COVID-21.

Informowały o tym alternatywne media kanadyjskie, francuskie i polskie. Główne serwisy informacyjne sklasyfikowały ten temat jako fake news.

Warto jednak przypomnieć jak miałby wyglądać proces implementacji COVID-21 w społeczeństwie.

Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) ma prowadzić do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Wiemy już o istnieniu kilku bardziej zaraźliwych mutacji COVID-19. To między innymi odmiana brytyjska, nigeryjska, południowoafrykańska (RPA) oraz amazońska.

Mamy już do czynienia z budową obiektów izolacyjnych dla chorych, ale i niepokornych łamiących koronarestrykcje. Takie „obozy koncentracyjne” powstały już między innymi w Niemczech i w Chinach.

W związku z tymi mutacjami, które składać się będą na COVID-21, ma dojść do jeszcze bardziej drastycznych ograniczeń gospodarczych i społecznych. Już teraz wiadomo, że lockdowny w wielu państwach potrwają co najmniej do kwietnia. Wielka Brytania rozważa ograniczenie wyjść obywateli z ich domów do jednego w ciągu tygodnia oraz zakaz rozmów na ulicy i w miejscach publicznych.

Może dojść do zablokowania podróżowania pomiędzy miastami.

Przypadki zakażeń i zgonów mutacją/mutacjami wirusa, mają przekroczyć możliwości placówek medycznych.

W związku z tym ma dojść do reformy i rozszerzenia programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego. 

Przewidywana jest awaria łańcuchów dostaw i niedobory zapasów podstawowych produktów.

Kontrolą nad granicami miast oraz głównymi drogami, ma zająć się wojsko.

Wszystko to ma dziać się w pierwszych miesiącach 2021 roku.

Przecieki z „Banku Światowego” pokazują, że elity zaplanowały, że pandemia potrwa do 31 marca 2025 roku:

 

Jednak cele „Wielkiego Resetu” są bardziej długofalowe i pokrywają się z programem Agenda 2030. Firma konsultingowa McKinsey & Co przedstawiła prognozy dotyczące skali automatyzacji zawodów wykonywanych przez ludzi do 2030 roku:

Poniższe punkty mają być realizowane sukcesywnie w latach 2021-2030:

 • ustanowienie jednego rządu światowego
 • bezgotówkowa wspólna waluta światowa
 • bank centralny / zjednoczony bank światowy
 • zjednoczona armia światowa
 • zniesienie suwerenności narodowej
 • anulowanie własności prywatnej
 • zniesienie instytucji rodziny
 • redukcja światowej populacji
 • kontrola wzrostu i gęstości zaludnienia
 • obowiązkowe szczepienia wielokrotne
 • uniwersalny dochód podstawowy
 • anulowanie wynagrodzeń
 • wszczepienie mikroczipa do organizmu człowieka w celu umożliwienia robienia zakupów, płacenia, podróżowania i kontrolowania ruchu osoby
 • wprowadzenie systemu oceny społecznej (jak w Chinach)
 • niezliczone urządzenia elektroniczne zostaną podłączone do systemów 5G
 • rząd przejmie prawo do wychowywania dzieci
 • prywatne szkoły, uniwersytety i inne instytucje akademickie przejdą do Państwa
 • zniesienie prywatnego transportu samochodowego
 • zniesienie wszystkich prywatnych przedsiębiorstw
 • w transporcie lotniczym liczba pasażerów zostanie ograniczona do minimum
 • koncentracja ludzi w strefach specjalnych (przedmieścia)
 • anulowanie systemów nawadniających
 • zniesienie prywatnych przedsiębiorstw w sektorze rolnym, w tym zakaz posiadania zwierząt
 • anulowanie mieszkań prywatnych
 • ograniczenie użytkowania gruntów
 • zakaz wszystkich naturalnych (niesyntetycznych) zabiegów
 • zakaz wszelkich nietradycyjnych metod leczenia (naturopatia)
 • zakaz dla wszystkich rodzajów paliw kopalnych

Z kolei główni architekci ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowali raport pt: „The Global Risks Report 2021”.

Na 85 stronie tego raportu przedstawione są predykcje wydarzeń, które mogą mieć miejsce w ciągu kolejnych 10 lat:

1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię „czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowania przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

Światowe Forum Ekonomiczne dzieli prognozy na 3 etapy.

Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

– krótkoterminowy (0-2 lata): „pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

– średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

– długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

Widać więc wyraźnie, że nadciąga potężna zmiana. Zmiana, która jest oficjalnie zapowiadana przez najważniejsze postaci światowej polityki i biznesu.

Jak będzie wyglądało życie każdego z nas w tym nowym świecie?

Dopóki za proces wdrażania „Wielkiego Resetu” będą odpowiadać ci sami ludzie, których podejrzewa się chociażby o kradzież wyborów prezydenckich w USA czy o skandale pedofilskie oraz zdradę stanu, dopóty nie możemy czuć się bezpieczni.

Dlatego tak istotne było „osuszenie bagna”.

Wiele wskazuje na to, że plan jest już ustalony i będzie z premedytacją realizowany.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

Tak! Zdecydowanie nie w

Tak! Zdecydowanie nie w Polsce. W Polsce to pani prezes ZUS informuje, że aby przejść na emeryturę to będziemy musieli mieć 50 lat PRACY. Czyli jak bardzo dobrze pójdzie to będziemy pracowali do 70-siątki albo do 80-siątki, a większość ludzi (ci co studiowali albo przez jakiś okres pracowali np. na śmieciówkach) ,,będą pracowali do usranej śmierci". Ja też - ,,do usranej ... To nie jest żart. Kobieta mówiła to na poważnie. Inaczej ZUS padnie.

A tu dzisiaj coś interesującego wypłynęło o przekrętach covidowych w Polsce ...  To bardzo interesująca analiza wykresów zachorowalności na covid w Polsce i śmiertelności na covid w Polsce. Wykresy te się nie pokrywają po czasie więc wskazuje to na sztuczne ( od jakiegoś czasu - w ostatnich miesiącach) zawyżanie danych o śmiertelności na covid.  https://www.youtube.com/watch?v=BR-NP3Rbg9s

Analiza bardzo interesująca. Warto zobaczyć! Miłej niedzieli! 

Portret użytkownika rh3www

chiny wpisały swoja

chiny wpisały swoja niemedyczną medycyne jako normalne zabiegi medyczne wiec już się nie zgadza, co do obiektów o wyglądzie więzień to niestety to jest prawda. Ale zobaczcie na opisy tych więzień. tam opisy sa łacińskimi literami. To są obozy dla szpiegów. W czasie 2 wojny swiatowej usa internowało wszystkich japończyków ot tak bo mogli być szpiegiem (zazwyczaj na stadionach). poważne kraje przygotowują się do tego samego.

wiekszość z tych lęków to bajania niemające poparcia w jakichkolwiek dokumentach. Wy chcecie sie bać i po prostu z jakiegoś jednego zdania rozdmuchujecie to do rozmiarów podręcznika historii Wink

do 2025 wojska chinskie beda mocniejsze na morzu poludniowo chinskim od wojsk amerykanskich, ale nie sprzymierzonych kilku marynarek. zatem wojna bedzie 25-30 roku. I wszyscy do tego sie przygotowują. 

Strony

Skomentuj