Wielki pożar w Rostowie nad Donem - ogień zajął 30 domów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Wczoraj w Rostowie nad Donem ratownicy ewakuowali mieszkańców i ugasili wielki pożar. Według wstępnych danych, ogień w Rostowie nad Donem rozpoczął się w pustostanie przy ulicy Niżny Nowogród. Z powodu podmuchów wiatru, pożar przeniósł się na pobliskie obiekty i sąsiednie bloki, podaje Interfax.ru.

 

Do szpitali odwieziono w sumie 7 ciężko rannych, lecz pomocy medycznej potrzebowało w sumie 36 osób. Około 650 ludzi zostało ewakuowanych ze swoich domów. Przygotowano cztery noclegownie na ponad 700 miejsc.

Ogień otrzymał czwartą rangę niebezpieczeństwa w pięciostopniowej skali. Dziesiątki strażaków, w tym śmigłowiec Mi-8 i 21 pojazdów specjalnych zapanowało nad pożarem około godziny 18:50 czasu moskiewskiego. Walkę z żywiołem utrudniał silny wiatr wiejący z prędkością 15 m/s. Po eksplozji butli z gazem policja zablokowała kilka ulic i poprosiła mieszkańców, aby trzymali się jak najdalej od miejsca pożaru.

Ogień odnotowano na obszarze 10 tysięcy metrów kwadratowych na terenie miasta. Tamtejsze domy zostały poważnie uszkodzone w wyniku pożaru. Ponad 1200 osób utraciło dostęp do elektryczności.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Cień

Hahahaha nie no Zmiany na

Hahahaha nie no Zmiany na Ziemi takimi artykułami znowu dowodzą że są stroną założoną przez Rosyjskie służby lub Rosyjskich trolli tak jak Sputnik opłacanych przez Rosje. Zazwyczaj jak przeglądam tą stronę to cały czas tylko nasycenie tematów o "Putinie", roSSyjskich naukowcach, roSSyjskiej armii, albo o czołgu który uderzył w latarnie miejską w "RoSSji/Białorusi", albo o katastrofie naturalnej w "roSSji" rzadko kiedy temat o Polsce mimo że to strona Polskojęzyczna.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika U_P_Adlina

Hehehehe! Pośmiać to my się

Hehehehe! Pośmiać to my się możemy z was [....]. Wy raczej nie macie z czego się smiać. Wasza fiksacja putino-ruso-fobiczna doprowadziła was do szaleństwa. Ten twój wpis jest na to kolejnym dowodem. Boli was to, co obecnie dzieje sie na świecie i szlag was trafia, że o tym sie mówi. To nie dziwne. Banderowskie środowiska czerpiące swoją "wiedzę" z takich ścieków jak tvn24 są na wolnych polskich portalach zszokowane. Wszedzie widzicie agentów Kremla. Portale są kremlowskie. Trump to agent Putina. Ukraińskie fundacje sponsorowane przez sorosa to też agentury Putina. PISuar jest także jego agenturą. Nawet wasz pierdoszenko-waltzman niedawno został agentem Kremla. W swojej fiksacji i niezmiernej tępocie nie dostrzegacie, że robicie z siebie pośmiewisko swoimi absurdalnymi oskarżeniami. Czy nie czas na wizytę u psychiatry?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika mikqus

A możesz mi powiedzieć co

A możesz mi powiedzieć co mnie Polaka interesuje pożar w Rostowie ? Bez jaj, chyba się komuś coś pomyliło! Albo się nie pomyliło, sporo ludzi u was uważa Polskę jako chwilowo wasz stan w innych rękach. I co to ma wspólnego ze zmianami na ziemi ?!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika John Moll

A to ciekawe. Zrobiłem na

A to ciekawe. Zrobiłem na szybko listę artykułów, które zostały tu zamieszczone między 20 a 22 sierpnia. Sam zobacz:

Spośród 33 artykułów:

6 tematów dotyczy nauki i technologii

5 nawiązuje do islamizacji Europy

5 nawiązuje do USA

3 nawiązujące do Polski

3 nawiązujące do Rosji

Portret użytkownika U_P_Adlina

Johnie Mollu. Nie możesz

Johnie Mollu. Nie możesz pozwalać na zbyt wiele artykułów o tematyce rosyjskiej, bo trolle od tymy dostają apopleksji. Trzy w przeciągu trzech dni to za dużo. W temacie "nauki" czy "islamizacji" też może być jakaś wzmianka o Rosji, więc musisz chyba cenzurować artykuły. Banderowskie trolle przyzwyczajone do tvn24, gdzie cenzura jest taka jak za żydo-komuny nie są w stanie zachować równowagi na portalach niezależnych. Jeżeli tego nie zrobisz ich fiksacja będzie się pogłębiać. Choć czasami zastanawiam się, czy to jeszcze możliwe, jeżeli już nawet Trump i patroszenko-walzman zostali agentami Putina.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika John Moll

Komentarz "Cienia" jest tylko

Komentarz "Cienia" jest tylko komentarzem. Krytyka jest dopuszczalna. Na ZnZ staramy się utrzymać równowagę jeśli chodzi o pojawiające się tematy. Każdy może to sprawdzić. Ja czasem celowo odpuszczam niektóre tematy, żeby nie powtarzały się zbyt często. Przykładowo zamiast napisać 3 artykuły o Korei Północnej wolę poczekać i zrobić jeden większy.

Tak jak pokazałem na powyższym przykładzie, komentarz "Cienia" jest kłamstwem. Na ZnZ piszą różne osoby o różnych poglądach i jak widzisz da się to pogodzić. Z tego co zaobserwowałem to jeden z autorów może mieć poglądy antyrosyjskie. Jest wiele tematów i bez względu na to czy komuś się to podoba czy nie, wśród nich będzie Rosja, tak samo jak Chiny, Niemcy, Polska czy USA. Po prostu będzie wszystko i nic się w tej kwestii nie zmieni Smile

Strony

Skomentuj