Wielki Plan: Moskwa przesiedli więcej ludzi niż mieszka w Estonii

Kategorie: 

Źródło: tg

W Dumie Państwowej przygotowywana jest ustawa dotycząca remontów mieszkań w Moskwie, co wiąże się z przeniesieniem około 1,6 miliona mieszkańców stolicy Rosji.

 

 

W nocie wyjaśniającej do dokumentu stwierdzono, że władze w Moskwie są obecnie na ukończeniu programu realizacji kompleksowej odbudowy obszarów z pięciopiętrowymi budynkami z pierwszego okresu uprzemysławiania miasta, podaje Kommiersant.

 

Od początku realizacji podobnego programu od 1999 roku rozebrano ponad 1600 domów wielorodzinnych i przesiedlono ponad 160 000 rodzin. Autorzy ustawy podkreślają, że w chwili obecnej całkowita powierzchnia przestarzałych mieszkań w Moskwie zajmuje obszar ponad 25 milionów metrów kwadratowych. Żyje tam około 1,6 miliona ludzi.

 

W dokumencie napisano, że mieszkańcy Centralnego, Zelenogradzkiego, Nowomoskowska i Troickiego zostaną przeniesieni ze zniszczonych pięciopiętrowców do innych budynków w tych samych dzielnicach. Mer Siergiej Sobianin powiedział, że Moskwa sfinansuje nowe inwestycji z rozbiórki i sprzedaży starych obiektów. Szacuje się, że będzie to kwota około sześć miliardów rubli.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ANGELUS

Achillesie, dla obiektywizmu

Achillesie, dla obiektywizmu pokaż (a pewnie masz dostęp) życie prostych Rosjan na peryferiach z dala od centrów cywilizacyjnych, ale tych co pracują i chca pracować. W Moskwie wiadomo - Stolica Rosji - tam jest wręcz luksus.

Portret użytkownika ACHILES

sam pokaż, ja nie spotykam

sam pokaż, ja nie spotykam takich filmów w necie, ALE OCZYWIŚCIE I TAM JEST TEŻ BIEDA, ALE biedy nie ma chyba tylko w MONAKO, na całym świecie. 

Lecz Rosyjska bieda, nie tak bije w oczy, jak szatańska, bo w Rosji żyją LUDZIE, którzy chętniej pomagają sobie wzajemnie i INNYM, jak Ludności na Donbasie i Syryjczykom, a nie ZOOMBI CHCIWE I PAZERNE, jak w szatanach zjednoczonych.

Portret użytkownika Cień

Kogo obchodzi to, że w

Kogo obchodzi to, że w Moskwie przesiedlają ludzi, albo że gdzieś woda przybrała zielony, czy czerwony kolor? Kto pisze te durne artykuły? Czemu Administracja nie kasuję takich durnot? Czy ten artykuł napisał jakiś Rusofil, który nie ma o czym pisać? Dziwię się także, że ta strona prubuje przedstawiac Geerta Willdersa w dobrym świetle poprzez użycie kryzysu imigracyjnego. Pan Wilders jest przeciwko emigrantom, ale nie tylko tym muzłumańskim, ale także Polskim których kilkukrotnie już atakował, jak wiadomo sporo Polaków wyjeżdża pracowac do Holandii i jego wygrana nie jest pracującym tam Polakom na ręke, mimo to nie zauważyłem by Zmiany na Ziemi o tym wspominały.

Portret użytkownika U_P_Adlina

jeżeli jełop mówi, że coś

jeżeli jełop mówi, że coś jest debilowate, to z góry można założyć, że jest na odwrót !!..........Dzisiejsze mafijne biznesy w Rosji mendak są niczym do tych z czasów jelcyna i geszefciarzy typu Gusiński, Chodorkowski, Niemcow czy Bierezowski, którzy działali z błogosławieństwem sorosa !!...........Putin zrobił porządek i z nimi i z sorosem i chwała mu za to !!............Nie pieprz więc farmazonów mendak !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ogo Pogo

Dla ciebie upadlina Putin to

Dla ciebie upadlina Putin to geniusz.Niech tak tobie zostanie.Jednakże nie wciskaj nam kitu o raju w Rosji.O powszechnych obowiązkowych szczepieniach,o biedzie,fałszowanej żywności,o bezdomnych w tym dzieciach,o planowanym podatku od płatności gotowkowych.O pałacu Putina w poblizu Soczi za kwotę około 3 mld dolarów.O żydowskich fortunach.O tolerowaniu misji dyplomatycznych upadlińskich mimo pozornej wojny z tą że.O biznesach Poroszenki w Rosji.O zakupie przez kreml broni na upadlinie w ostatnim roku za kwotę 160 mln dollarów co oznacza wzrost do poprzedniego roku o 72 %.Upadlina i kreml to dzicz azjatycka zarządem chazarskim robiona.Nie trzeba specjalnie się wysilać żeby to potwierdzić.Eksterminacja Rosjan w pełni.W 1917 roku było 170 mln Rosjan obecnie ok.160 mln Rosjan.Dla porównania w 1962 roku Polska miała populację większą od Turcji o dwa miliony obecnie Turcja zbliża się do 80 mln a Polska?Trwa depopulacja Słowian pod kierunkiem wybitnych w tych diełach chazarskich specjalistów.Wyrzucanie z mieszkań to element depopulacji.Preteskt do odebrania mieszkania ?Jaki problem?Dziki nie uznaje praw .Dziki nie działa w prawie.Dziki jest prawem.Ot co w większości na obszarach na wschód od Bugu.

Portret użytkownika U_P_Adlina

nie gadaj Ogo Pogo, że ja

nie gadaj Ogo Pogo, że ja wciskam kity o raju w Rosji !!..........Nigdzie na Ziemi nie ma raju !!..........Chyba już to zdążyłes zauważyć??......Ja mówie tylko, że dzisiejsza Rosja putinowska jest czymś o wiele bardziej pozytywnym od tej jelcynowskiej !!.....Całe zło, które tu wymieniłeś jest obecne w każdym zakątku świata, jednak nie mozna nie zauważyć, że Putin robi także wiele dobrych rzeczy dla Rosji i jednym z nich jest chociażby zrobienie porządku z działalnością sorosa w Rosji !!..........To, że dzieją się wszędzie wokół nas sprawy, których nie do końca rozumiemy (wojna na upadlinie i jednoczesne biznesy waltzmana w Rosji) to już inna historia !!...........My widzimy tylko to, co na powierzchni wody, a to co głębiej jest dla nas nieznane !!..........Dzikość??..........Tylko na wschód od Bugu??..............A  zachód to co??.........Nie dzikość??..........Nikt przez wieki nie popełnił takich zbrodni i na taką skalę jak tzw. zachodnia cywilizacja, czy to pośrednio, czy to bezpośrednio !!...........Chyba o tym wiesz??

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj