Wielki Mufti Międzynarodowej Misji Islamskiej stwierdził, że legalizacja poligamii w Rosji jest nieunikniona

Kategorie: 

youtube.com

Mufti Szafig Pszihaczew, szef Międzynarodowej Misji Islamskiej, uważa, że Rosja wkrótce zalegalizuje poligamię, podaje Interfax.

 

Z podobną propozycją wystąpił ostatnio szef administracji Kadyrowa.

„To będzie legalizowane ślubem cywilnym. Oficjalnych rejestracji poligamii w każdym przypadku nie da się uniknąć. Pracuję w Rosji od 28 lat. To jest rzeczywistość, która przychodzi do nas "- powiedział mufti Szafig Pszihaczew.

Według Pszihaczewa, poligamia nie jest „widzimisię, ale obiektywną rzeczywistością.

„Islam zezwala na wielożeństwo nie tylko dlatego, że mężczyzna ma się czuć, jak sułtan. Zawsze w społeczeństwie musi być zachowana równowaga. Wiemy, że dziś liczba męskiej populacji maleje, a kobiet jest coraz więcej i każda chce spróbować szczęścia” - powiedział Pszihaczew.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

"Mężczyzna musi czuć się jak

"Mężczyzna musi czuć się jak sułtan". Kobieta za to ma być uprzedmiotowioną dzi.ką, by to cudo z jądrami poczuło się lepiej i wzrosła jego pewność siebie. Kurcze, chłop to jednak biedne stworzenie, skoro "nie zaliczenie" może doprowadzić nawet do samobójstwa (przesadzam oczywiście, chociaż, kto wie Biggrin ).
PS: Chyba nie jestem mężczyzną, bo takiego podejścia nie rozumiem.
PS2: Jak tak dalej pójdzie, zacznę być przerażony faktem, że jestem facetem Biggrin .
PS3: Mężczyźni coraz niżej upadają w tym swoim uwielbieniu tych klejnotów Biggrin :D.
PS4: To co powyżej razy pięć Biggrin
PS5: Zrezygnować z wojen, zamachów terrorystycznych i innych form zabijania. Mężczyzn powinno być wtedy trochę więcej Język Biggrin .

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Zadzak

No cuż mężczyzną może jesteś.

No cuż mężczyzną może jesteś. Ale znajdą się pewnie większe samce. Może taki z Ciebie romantyk albo jesteś zakochany a może po prostu nie odkryłeś zalet posiadania kilku partnerek w tym samym czasie. Uważam że mało, który mężczyzna pogardziłby opcją posiadania kilku żon, tylko kto wytrzyma z nimi w jednym domu?

Portret użytkownika student

Specjalne miejscówki w

Specjalne miejscówki w łagrach czekają Smile Stosunek do kozo**bców i p**alstwa to nieliczne sprawy, w których Ruscy mają 100% racji! Przydałby się ktoś w Europie, coby porządek z nimi zrobił...

Portret użytkownika Medium

Jesteś za modelem żona w

Jesteś za modelem żona w domu, kochanka na zewnątrz?
Problem jest daleko szerszy i czyni wiele ciekawych implikacji.
Dawniej byli tacy mężczyźni, za którymi niejedna kobieta szła, zaś za innymi żadna. W istocie poligamia nie jurność mężczyzn testuje, a ich bardziej niedoceniane dziś cechy, jak szczerą miłość, zdolność zorganizowania życia i zabezpieczenia bytu wspólnego i potomków.
Monogamia włącza element w miłości toksyczny - próby zawłaszczenia partnera. Zapytaj kogoś, kto ma i żonę i kochankę, czy przypadkiem nie kocha obydwu z nich? 

Strony

Skomentuj