Wielki marsz Brytyjczyków przeciwko islamizacji pozostał niezauważony przez lewicowe media

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W sobotę w Londynie odbył się wielki marsz przeciwko islamizacji. Nikt o tym jednak nie usłyszał, ponieważ niemal wszystkie media zgodnie postanowiły przemilczeć marsz 70 tysięcy Brytyjczyków. Zastosowano zatem starą propagandową sztuczkę, że skoro o czymś się nie mówi to tego nie ma.

Co innego gdyby był to przemarsz homoseksualistów, wtedy lewicowe media rozpływałyby się w zachwytach, a w przekazach wideo moglibyśmy chcąc nie chcąc oglądać liczne obsceniczne scenki. W przypadku protestu "London against Islam", zorganizowanego przez patriotyczne środowiska kibicowskie z Wielkiej Brytanii, postanowiono udawać, że to wydarzenie nie miało miejsca. 

Źródło: Twitter

Brytyjskie BBC tego samego dnia wolało się skupiać na modlitwach katolików w Polsce, nazywając je kontrowersyjnymi. Trudno jednak o większą kontrowersję niż pominięcie tak znaczącego wydarzenia jak zorganizowany przez środowiska kibicowskie marsz sprzeciwu wobec islamizacji. Zgodne milczenie mediów na temat tego wydarzenia wskazuje na to, że islamizacja jest czymś narzucanym odgórnie i pilnuje się po prostu, aby linia propagandowa w mediach była odpowiednia dla kontynuacji tego procesu.

Zupełnie niekontrowersyjne dla BBC publiczne modły w Londynie 4 października - Źródło: Twitter

Trzy dni przed protestem Brytyjczyków, również w Londynie, przemaszerowali muzułmanie, którzy podobno nie popierają Państwa Islamskiego. Oczywiście ten marsz spotkał się z dużym zainteresowaniem mediów, które szeroko się o tym rozpisywały usiłując ocieplić wizerunek Islamistów. Rozpisywały się o tym wszystkie portale i pokazywały to wszystkie telewizje. Skoro o antyislamskim proteście trzy dni później nie napisał nikt, można na własne oczy zobaczyć czym stało się lewicowe dziennikarstwo, czyli jego parodią, której nie powstydziłby się ich prekursor Joseph Goebbels.

 

Można zaryzykować twierdzenie, że lewica to stan umysłu, dlatego wyznające te zasady media nie informując o gwałtach w Kolonii podczas zabawy Sylwestrowej czy nie informując o marszu przeciwko islamizacji, dbają po prostu o wyhodowane przez siebie lewicowe umysły, aby nie znalazły się w dysonansie poznawczym. Dlatego pewne informacje są dla nich usuwane, a inne uwypuklane jako ważniejsze. Czynią to stale światowe sieci społecznościowe, aktywnie wspierające ekspansję Islamu na świecie.

Źródło: Twitter

Mimo to dzięki Internetowi nie da się już zamilczeć wszystkiego, a ludzie powoli zaczynają myśleć i zadawać pytania, zwłaszcza widząc skalę manipulacji medialnej. Im bardziej władza będzie próbowała narzucać ludziom co mają myśleć i o czym wolno im mówić tym większy sprzeciw społeczny to wzbudzi. Brytyjczycy po prostu widzą, że kolejne fale zamachów islamskich radykałów nie kończą się i ich życie zmieniło się na gorsze, dlatego choćby nie wiem jak zachwalano Islamizację, fakty wskazują, że to jest samobójstwo dla obecnych mieszkańców Europy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

p { margin-bottom: 0.25cm;

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

 

Te podziały lewica, prawica możecie wsadzić sobie w d.... wszyscy i tak są zakulisowo rozgrywani  przez NWO. W myśl zasady dziel i rządź gdzie dwóch się bije trzeci korzysta. Nastawiają ludzi przeciwko sobie, a później wspierają stronę, która w danej chwili im bardziej odpowiada... działają na każdej płaszczyźnie i robią to mega elastycznie.

Co do manifestacji.... jak nic o niej nie było to znaczy że cenzor nie przepuścił Biggrin Tak właśnie się kreuje rzeczywistość.

Internet jest bronią obosieczną... możesz wyrazić swoje zdanie, ale Echelon to przeanalizuje, a że w myśl oficjalnej polityki siejesz fakenews jesteś niebezpiecznym dla systemu wichrzycielem... a oni mają pliczek z twoim IP, Nazwiskiem itp i tylko dogrywają do niego dane o obserwowanym obiekcie... big data znacznie to ułatwi.... zwłaszcza tzw. korelacja różnych danych... walnijcie jakiś art o tym bo nikt nie mówi jakie to niesie zagrożenia, pomijam internet rzeczy.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Moim zdaniem czas przestać

Moim zdaniem czas przestać się cyrtolić z lewactwem... Nie tylko tam ale i u nas... Czasami trzeba być bezwzględnym do maksimum - przynajmniej mamy wtedy czystą i przejrzystą sytuacje a nie tu gmo tam szczepionki a w gazetach i tv jakieś popieprzone brednie wyrwane z kontekstu nikomu nie potrzebne bzdury i kłamstwa... 

Portret użytkownika Odważniak

Od 24 lat nie mam telewizora

Od 24 lat nie mam telewizora i żyję. Polecam wszystkim bojkot mediów korporacyjnych, nie nabijać wejść onetówkom, przestać kupować reklamy w czasopisemkach, bo treści tam nie ma i papier się marnuje, postępować rozsądnie, bo głosujemy swoim portfelem i czasem. Zamiast oglądać pranie mózgu w tv, lepiej pozbierać śmieci w okolicy, pozamiatać, bo tylko dzięki dobrze wykonanej pracy strachy przestają być straszne.

Portret użytkownika Akamai

Na naukę nigdy nie jest za

Na naukę nigdy nie jest za późno.

Na podjęcie działań w celu zmiany naszego życia na lepsze też nigdy nie jest za późno. Jeśli nawet nie dla siebie, to warto to zrobić dla przyszłych pokoleń.

Bo ci, którzy przyjdą na świat w tej nowej, chorej rzeczywistości niczego nie będą już w stanie zmienić.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj