„Wielki człowiek” – ukraińska deputowana pozdrowiła Hitlera w dniu jego urodzin

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Deputowana Lwowskiej Rady Miejskiej Mariana Batjuk opublikowała na swojej stronie w sieci społecznej gratulacje z okazji 128. rocznicy urodzin lidera nazistowskich Niemiec Adolfa Hitlera. Jej życzenia zaczynały się od słów, że ideolog narodowy socjalizmu i dyktator „był wielkim człowiekiem, cokolwiek można by o nim powiedzieć". Profil został szybko zablokowany przez Facebook.

 

Ponadto, kobieta w swoim wpisie cytowała książkę Adolfa Hitlera „Mein Kampf" i opublikowała fotografię przywódcy nazistowskich Niemiec. Po nagłośnieniu sprawy Batjuk wydała oświadczenie:

„Jestem w szoku, co się teraz dzieje. Nic nie napisałam i nie zrobiłam. Najwyraźniej ktoś włamał się na moją stronę. Wiem jak i kto zabija mój naród. Ja, jako historyk wiem, że nazizm i komunizm to dwa reżimy – dwa ognie, między którymi walczyli Ukraińcy. Hitler-Przestępca! To moja opinia!”

Warto zwrócić uwagę, że po zwycięstwie zwolenników EuroMajdanu w Kijowie w 2014 roku na Ukrainie rośnie popularność neonazistowskich środowisk. Zwolennicy ideologii Adolfa Hitlera i ukraińskich nacjonalistów są obecni nie tylko w polityce, ale także stali się uczestnikami operacji wojskowych w Donbasie.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

– Na razie Polskę sprzedali,

– Na razie Polskę sprzedali, więc nie wiem czym jeszcze zamierzają handlować ze Stanami Zjednoczonymi. Bo jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 miliardów dolarów. Bo ta suma pojawiła się w liście Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Jorku do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie. To jest dla Polski katastrofa, to jest po prostu okupacja – powiedział w Radiu Wnet Stanisław Michalkiewicz. Jak zauważył, mówimy o kwocie zbliżonej do równowartości trzech rocznych budżetów Rzeczypospolitej.– Milczenie pana prezydenta Dudy, milczenie naczelnika państwa Jarosława Kaczyńskiego i milczenie premiera Morawieckiego w tej sprawie wróży jak najgorzej – zauważył. Na pytanie redaktora Gadowskie, czy można mówić o „milczeniu strzyżonych owiec” odpowiedział:– Należałoby tu użyć gorszego określenia, mianowicie: zdrada stanu! (…) Polska opinia publiczna nie wie jakie zobowiązania władze państwa polskiego podjęły, a jakieś musiały podjąć, skoro teraz w obliczu takiego niebezpieczeństwa udają, że nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że to kiedyś zostanie wyjaśnione i że winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności – powiedział Stanisław Michalkiewicz zauważając wraz z Witoldem Gadowskim, że rzadko w historii Polski karano zdrajców. http://www.pch24.pl/czeka-nas-okupacja--stanislaw-michalkiewicz-o-glosowaniu-w-usa-w-sprawie-zydowskich-roszczen,59795,i.html#ixzz5Db6lpxWC

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Czyli wszelkie TURBOKATOLE,

Czyli wszelkie TURBOKATOLE, wszelkie niedoskrobki po janie pedofilu katzie powinny być szczęśliwe iż wkrótce ich starci bracia w "sodomiźmie i hitleryźmie" (wiarach objawionych przez 3 żydowskich PEDERASTÓW znanych jako IHS (jafed, cham, sem) czy jezus ) będą nimi i ich dziećmi jak to drzewiej bywało handlowali na targach niewolników Sudanie... , nie ?

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Na forum tej niezależnej

Na forum tej niezależnej gazetki banderowców polskojęzyczni ukraińcy piszą już wprost bez owijania w bawełnę, że należy jak najszybciej aresztować G. Brauna i S. Michalkiewicza za szpiegostwo na rzecz Rosji. Żądają wsadzenia ich do ciupy razem z M. Piskorskim. Jaka to kuriozalna sytuacja. Lepper jako jedyny odważył się bronić Polski w parlamencie UE został za to samobójcą. Piskorski gnije w więzieniu za szpiegostwo na rzecz Chin i Rosji. 

Portret użytkownika Angelus

A to zło zaczęło się od

A to zło zaczęło się od Esterki, żydowskiej kochanki Króla Kazimierza, chorowitego niedojdy. Sprowadzony na dwór żydowski finansista Lewko  podpuścił tego niedojdę do sprowdzenia nie tylko żydów, ale i niemców i osadzenia ich na południu Polski. - póxniej zwanych Głuchoniemcami, co czkawką odbija sie nam do dzisiaj. To nie Kazimierz rządził Polską, tylko Lewko z Esterką, co skutkowało nadaniem żydom wielkich przywilejów, przewyższających przywileje szlachty polskiej.. To Kazimierzowi Wielkiemu zawdzięczamy obecne roszczenia żydowskie...

Śmierć jego pamięci!!

Strony

Skomentuj