Wielka tajemnica z Amazonii, w tropikalnym lesie znaleziono wieloryba!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu 23 lutego br. lokalne władze ochrony środowiska z wyspy Marajo poinformowały, że w lesie znaleziono zwłoki wieloryba. Długość ciała zwierzęcia wynosiła 11 metrów. Dlaczego ssak znajdował się tak daleko od wody?

 

Eksperci wysuwają kilka teorii na temat tego, co się stało. Pierwsza mówi, że ktoś zdecydował się poczynić żart, a druga, że to kosmici zaangażowali się w sprawę transportu truchła. Zgodnie z oficjalnym wyjaśnieniem, wieloryb znalazł się w bagnistym obszarze z powodu silnego przypływu.

 

Śmierć wieloryba jest także tajemnicą. Nie ma obrażeń na ciele, więc eksperci chcą przeprowadzić autopsję w najbliższej przyszłości. Humbak jest największym ssakiem na świecie, który może osiągnąć długość 17 metrów. Waga jednego stworzenia wynosi średnio 30 ton.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

 Najbardziej niezwykłą teorię

 Najbardziej niezwykłą teorię wyjaśniającą to zjawisko ma kilku amerykańskich ufologów sugerujących, że dziwne deszcze to po prostu wyrzucanie odpadków z ładowni UFO. Wedle ich teorii, ludzie widzą tylko spadające z nieba ryby a nie pojazdy UFO bowiem te, jak tłumaczą, są ukryte przed naszym wzrokiem maskującym polem magnetycznym. Jednak ludzie uduchowieni, którzy mają w sobie Ducha Świętego mogą wyczuć ufonautów ! Tego typu incydenty nie były nie znane nawet w roku 1877. Charles Hoy Fort w swojej książce LO! (której okładka przedstawia deszcz żab i ryb) pisał, że zebrał 294 przypadki, kiedy to żyjące stworzenia spadały z nieba. W większości były to jednak żaby, ryby, ropuchy i inne tego pokroju stworzenia. Tylko cztery opisy dotyczyły węży.

Na żywych stworzeniach się nie kończy. W 1971 roku mieszkańcy Los Angeles oddali do banku ponad pół miliona dolarów w banknotach, które spadły nie wiadomo skąd, zaś w 1990 roku Nowy Jork nawiedził deszcz starych monet z lat 50. W 1690 roku na jednej z farm w Wielkiej Brytanii znaleziono "masło"-cuchnącą oleistą ciecz jasnobrązowego koloru, a pod koniec XIX wieku podczas ćwiczeń na poligonie w Nowym Jorku wojska amerykańskie nawiedził deszcz wołowiny... Wszystko to jest robione przez istoty z pojazdów UFO, które porywają nie tylko ludzi ale i inne rzeczy, czy zwierzęta ! Na pokładzie UFO z Emilcina 1976 ufonauci porwali kilkanaście kruków, wszystkie były sparaliżowane ! Aby uniknąć porwania przez UFO badacze sugerują silną więź z Jezusem Chrystusem !

http://argonauta.pl/cudowne-mozliwosci-ufo-istot-raport-karli-turner/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Łukasz_Inny

Jak daleko ?

Jak daleko ?

Weźcie wleźcie w google maps i zobaczcie gdzie leży Soure na tej wyspie to miasteczko na skraju oceanu i delty amazonki - co wiele wyjaśnia - to nie jest wieloryb w środku dżungli tylko na wybrzeżu w lesie ....

inną sprawą jest że być może widzimy nieudaną przejściową formę ewolucji wieloryba Smile jeszcze 2 mld lat i wyrosną mu nogiiiiiiiii .... jak nie zgnije, będzie miał problem bo leży na plecach 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Żart ? .- owszem . Nawet

Żart ? .- owszem . Nawet szyderstwo z tych , którzy usypiają ludzi wtedy , gdy z nieba spadają ryby , żaby i etc - ale  jednego gatunku , twierdząc żę to trąba powietrzna je porwała , przenisoła i zrzuciła . A  żartownicy do tego dowcipu użyli jak przy tych zrzutach tej samej machiny do inicjacji lub introdukcji gatunków .. Pisałem o tym ale niewielu w to wierzy .

Portret użytkownika osa

Biedni kosmici. Przelatują

Biedni kosmici. Przelatują całe lata świetlne byle tylko na centralnej planecie wszechświata, którą tak podziwiają za rozwój, móc wykreślić jakieś podobizny zwierząt widziane z lotu ptaka, koła w zbożu czy nawet przenieść wieloryba.

Cóż, to właśnie robi każda zaawansowana cywilizacja, zdolna do podboju kosmosu i skutecznego ukrywania się.

 

Skomentuj