Wielka powódź w Indiach spowodowała już 17 ofiar

Kategorie: 

http://www.saidaonline.com/en/newsgfx/india%20flood-saidaonline.jpg

Powodzie wywołane przez ulewne deszcze w ciągu ostatnich dwóch tygodni zabiły 17 osób, w indyjskim stanie Bengal Zachodni na wschodzie kraju. Klęska, jak piszą dzienniki  hinduskie, dotknęła 900 tysięcy osób.

 

"Woda zmyła ponad 25 000 domów, ponad 900 tysięcy osób jest dotkniętych powodziami" powiedział w Ministra Sytuacji Nadzwyczajnych Javed Khan.

 

Powódź na obszarze dziewięciu z 19 regionów w kraju dotyczy populacji 90 milionów ludzi.

 

Rząd stanu Bengal Zachodni, zorganizował dostawy żywności i innej pomocy humanitarnej dla mieszkańców obszarów dotkniętych kataklizmem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika normalny?!

Czyzby kolejna wyolbrzymiona

Czyzby kolejna wyolbrzymiona wiadomosc,ktora ma na celu straszenie tepej masy ?! Czy My naprawde chcemy wywolac ten jakze modny ostatnio "koniec swiata" ?! Powodzie byly,sa i beda - naruszona struktura ziemi+wieksze aglomeracje ludzi+lepszy przeplyw informacji,wiec PROSZE(!!!) nie wkrecajmy sobie niestworzonych scenariuszy ! Pozdrawiam myslacych logicznie !!!
 

Portret użytkownika Mpm

Patrząc na mapę świata, nie

Patrząc na mapę świata, nie trudno stwierdzić że większą część naszej planety pokrywa woda, której poziom z roku na rok niestety wzrasta. A gdyby tak wszystkie miasta zostały na zawsze zalane na wysokość 4-5 metrów, to mielibyśmy drugą globalną Wenecję i samochody zamienilibyśmy na łódki i motorówki. Problem autostrad w Polsce sam by się rozwiązał...:)

Portret użytkownika czaber

jestem pewny ze bedzie tylko

jestem pewny ze bedzie tylko gorzej z powodziami. Na calym globie gwaltownie zmienia sie klimat. W zeszłym roku w wielu miastach Polski zatapione były dzielnice przez kilkunastominutowe oberwania chmury. Pewnie czesc z tych anomalii to normalne rzeczy, ktore co kilkadziesiat lat powtarzaja sie, kiedys nie bylo tylu osiedli itd. Mimo to mam wrażenie że powodzie są gwałtowniejsze i częstsze.

to smoke or not to be

Skomentuj