Wielka demonstracja przeciwników przymusu szczepień została zignorowana przez wszystkie media

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Stara zasada twórców propagandy mówi, że jeśli media o czymś nie wspominają, to znaczy, że tego nie ma. W taki właśnie sposób przemilczano celowo wielką manifestację zwolenników wolności wyboru w zakresie poddawania się eksperymentom medycznym zwanych szczepieniami,  która odbyła się w zeszłą sobotę w Warszawie.

 

Manifestacja organizowana przez stowarzyszenie STOP NOP, zgromadziła kilkanaście tysięcy osób, które protestowały przeciwko przymusowi szczepień, który obowiązuje w Polsce. Podobne demonstracje zorganizowali również aktywiści z wielu innych krajów świata. Argumentowano, że skoro istnieje ryzyko uszkodzeń neurologicznych, to musi być wybór, a nie przymus ich stosowania. Co warto podkreślić, protestujący wcale nie domagają się zakazu szczepień w ogóle i nie widzą problemu jeśli ktoś świadomie decyduje na poddawanie siebie lub swojego dziecka takim procedurom medycznym. 

Nie można powiedzieć tego samego o zwolennikach szczepień. Tacy ludzie przeważnie nie mają żadnej wiedzy na temat tego co wstrzykuje się podczas szczepienia. Przeważnie jednak agresywnie domagają się przymusowego szczepienia dla wszystkich, wierząc w to, że jakieś niezaszczepione dzieci zarażą ich zaszczepione. Logika nie ma tu zastosowania i tacy hejterzy nie rozumieją, że takie obawy oznaczają, że preparaty te musiałyby nie działać. 

Ludzie świadomi zagrożeń związanych z aplikacją szczepień, są często obrażani w przestrzeni publicznej. Proces ten jest wspierany przez spory hejt medialny wspomagany propagandą proszczepionkową skoncentrowaną na straszeniu ludzi konsekwencjami. 

Nie wspomina się jednak, że bezrefleksyjne przyjmowanie preparatów zwanych szcsepionkami może wywołać nieodwracalne uszkodzenia neurologiczne. Pod tym względem przymus szczepień to de facto fabryka niepełnosprawnych, która pełną parą działa tylko w Polsce i w Bułgarii, jedynych z krajów unijnych zmuszających do wstrzykiwania tych preparatów i to nawet noworodkom.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika euklides

" tylko ty żądasz, żeby to ta

" tylko ty żądasz, żeby to ta olbrzymia większość opuściła miasta i przeniosła się na odludzie. "

Lol chyba strollowałeś sam siebie. Przecież to jest właśnie to czego ty rządasz!!! Ja mówię, że "większość" (czyli państwowi wyzyskiwacze) może sobie zostać w swoich miastach, utrzymywać państwo i robić co jej się żywnie podoba, ale NIE MOŻE TERRORYZOWAĆ INNYCH. Społeczeństwo powinno funkcjonować na cywilizowanych zasadach, a nie brutalnym, jednostronnym forsowaniu swoich widzi mi się oraz nieograniczonym rabunku i kradzieży. Cywilizacja oparta na prymitywnych zasadach musi ustąpić miejsca wyższej cywilizacji.

 

Portret użytkownika UPAdlina

O czym ty znowu śnisz?

O czym ty znowu śnisz? Przecież niejednokrotnie nawijałeś, że to nie twoja mniejszość ma przenieść się na odludzie, ale właśnie ta olbrzymia większość. Już zapomniałeś? 

Nie manipuluj facet. Nikt niczego od ciebie nie rząda. To ty chcesz, żeby nie podlegać PRAWU w PAŃSTWIE, ale jednocześnie chcesz korzystać z jego ochrony. Nic z tego. Jeżeli PAŃSTWO ci się nie podoba to opuść tereny, które są pod jego jurysdykcją i żyj bez niego na odludziu. Jeżeli jesteś zdeterminowany, to możesz to zrobić. Ale wiemy, że tego nie zrobisz, bo na odludziu nie pożyjesz za długo, hehehehe! 
Cywilizowane zasady? Mówisz o zastąpieniu PAŃSTWA totalną ANARCHIĄ i BEZPRAWIEM? To są dla ciebie te "cywilizowane" zasady?
Rabunek i kradzież? A co ty proponujesz w zamian? Totalną ANARCHIĘ i BEZPRAWIE? I wtedy nie będzie kradzieży i rabunku ani terroryzmu? Ta totalna ANARCHIA ma być "wyższą cywilizacją"? Naprawdę powinieneś występować w kabarecie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Czy nie wyrażam się

Czy nie wyrażam się dostatecznie jasno, iż ja właśnie NIE CHCĘ korzystać z "ochrony"? Smile Czy nie wyrażam się dostatecznie jasno, że jak ktoś chce przynależeć do struktur państwowych, płacić podatki i podlegać "ochronie" to ja nic to tego nie mam? Rabunek i bezprawie to stosuje właśnie państwo czego ty niestety nie dostrzegasz Smile To naprawdę zabawne, kiedy piszesz, że największy złodziej chroni nas od kradzieży, a to co sobie umyśli na SWOJĄ korzyść, to staje się "prawem", które nas "chroni" Smile

Portret użytkownika UPAdlina

Ależ ty chcesz korzystać z

Ależ ty chcesz korzystać z ochrony, bo gdybyś nie chciał, to wyjechałbyś na tereny odludne, gdzie byłbyś poza kontrolą PAŃSTWA. Jednak wiesz, że długo byś tam nie pożył, więc siedzisz tu i płacisz podatki, hehehehe!
Rozumiem, że ty łaskawie pozwalasz innym należeć do PAŃSTWA, ale sam chciałbyś nie płacić podatków, ale jednocześnie pozostać na terenie PAŃSTWA automatycznie pod jego ochroną. Nic z tego. Jeżeli pozostajesz na terenie PAŃSTWA, to musisz respektować PRAWA tam panujące.
Oczywiście, że ludzie rządzący PAŃSTWEM to złodzieje, ale jaką ty masz alternatywę? BEZPRAWIE i ANARCHIĘ ! Dziękujemy, ale wolimy niedoskonałe PAŃSTWO niż twoje "zbawienie" w postaci totalnej anarchii.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Ale dlaczego ludzie, którzy

Ale dlaczego ludzie, którzy nie chcą należeć do struktur państwa mają wyjeżdżać w bezludne miejsca? Państwo to organizacja, uzurpująca sobie prawo do posiadania człowieka na własność, więc miejsce pobytu człowieka nie ma żadnego znaczenia! Tu nie chodzi o miejsce, tylko o przynależność do struktur państwowych. Dlaczego nie można zrezygnować z "ochrony" bez zmiany miejsca pobytu? Jeśli ta "ochrona" jest taka fajna to dlaczego nie daje się ludziom wyboru? Żeby mówić o alternatywie to najpierw musi zaistnieć WYBÓR. Po co mamy rozważać alternatywy, skoro państwo żadnego wyboru nie daje?

Portret użytkownika UPAdlina

Dlatego, że nie można żyć na

Dlatego, że nie można żyć na koszt innych. Ludzie płacą podatki za które mają w miarę stabilne i bezpieczne otoczenie, a ty chciałbyś nie płacić i korzystać z tego. Jeżeli mieszkasz na terenach będących pod jurysdykcją PAŃSTWA to musisz stosować się do praw tam panujących. A jak ci nie pasują, to jedyne co możesz zrobić to wyjechać na tereny odludne, gdzie jurysdykcja PAŃSTW nie sięga.
Miejsce pobytu ma znaczenie, ponieważ są tereny, gdzie jurysdykcja PAŃSTW nie sięga. Przykładem Indianie z dżungli amazońskiej, którzy podatków nie płacą, prawda? 
Tak więc masz wybór i dokonujesz tego wyboru pozostając w PAŃSTWIE i płacąc podatki, bo wiesz, że na odludziu byś nie przeżył zbyt długo.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Ludzie są ZMUSZANI do

Ludzie są ZMUSZANI do płacenia podatków. Na koszt innych żyje właśnie państwo Smile Państwo zajęło tereny przemocą, więc to tak jakby mówić, że kiedy bandyci napadają na bank i każą ci wyrzucić kosztowności i położyć się na ziemi to musisz dostosować się do ich "jurysdykcji" i grzecznie zapłacić za "ochronę", którą zapewniają. "Ochrona" polega na tym, że kiedy będziesz bandytom posłuszny to nie zostaniesz zastrzelony Smile

Portret użytkownika UPAdlina

Część podatków jest używana

Część podatków jest używana do złych celów przez polityków, ale część jest użyta na cele, które są zbieżne z oczekiwaniami społeczeństwa. Na przykład PRAWO i służby je egzekwujące. Nikt się przeciw temu nie burzy, więc nie opowiadaj bzdur o zmuszaniu.
Jak PAŃSTWO zajęło tereny przemocą? Przecież to ludzie godzą się na istnienie PAŃSTWA (chodzą na wybory), więc co ty znowu tworzysz za bzdety? 
Ochrona PRAWA jest potrzebna, bo inaczej to gangi rządziłyby bezkarnie na ulicach, co tobie może odpowiada, ale olbrzymiej większości ludziom nie odpowiada i musisz się z tym pogodzić. 

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Kpisz sobie? Oczywiście, że

Kpisz sobie? Oczywiście, że ludzie, którzy są wyzyskiwani przez państwo nie chcą płacić podatków i są do tego zmuszani. Najlepszy dowód to, że po prostu unikają ich płacenia za co są karani przez złodziei ze skarbówki. Co to jest jak nie zmuszanie?

Czy ja mogę zabrać twój portfel, a następnie przeznaczyć pieniądze, które sobie w mniej lub bardziej legalny sposób uzbierałeś, na "dobre" cele? Na przykład na moje "prawo" i moje służby, które pomogą mi zabrać ci portfel Smile

Portret użytkownika UPAdlina

Nikt nie chce płacić podatków

Nikt nie chce płacić podatków, tak jak nikt nie chce chodzić do dentysty, ale trzeba to robić, bo nie ma innej alternatywy. Dociera?
Nie ma na świecie protestów, które byłyby przeciw podatkom jako takim, a tylko przeciw ich wysokości i takim podatkom, które są bezpodstawne, bo i takie są. Ogólnie więc ludzie rozumieją, że dzięki podatkom nie ma wokół nich anarchii. Dotarło?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Czy urzędnik państwowy grozi

Czy urzędnik państwowy grozi komuś, że jak nie pójdzie do dentysty to wasdzi się go do więzienia? Do dentysty idzie się z własnej woli. Podatki są przymusowe, więc dlaczego próbujesz kłamać, że nie są. Wiele osób przeciwko nim protestuje, ale musi je płacić, gdyż państwo stosuje przemoc i terror, a nie dlatego, że chce.

Portret użytkownika UPAdlina

Nikt nie musi ci grozić, bo

Nikt nie musi ci grozić, bo konsekwencje nie pójscia do dentysty są znane, więc musisz to zrobić. Nikt tam nie chce chodzić, ale MUSISZ, bo konsekwencje nie pójścia są zbyt nieprzyjemne. Tak samo podatki musisz płacić, bo inaczej wokół byłaby anarchia. Olbrzymia większość to rozumie i nie ma z tym problemu. Podatki są przymusowe dopóki jesteś na terenach pod jurysdykcją PAŃSTWA, a poza nimi nie płacisz podatków i jesteś zdany tylko na siebie. Dlatego więc tu siedzisz i płacisz podatki i dalej będziesz je płacić. Nie kłam więc, że nie możesz zrezygnowac z płacenia podatków, bo możesz, tylko że boisz się życia poza PAŃSTWEM, hehehehe!
Terror? A co byłoby, gdyby nie istniało PAŃSTWO i PRAWO? Wtedy byłby TERROR, ale ten jakoś ci by nie przeszkadzał, tak? Pogadaj sobie a muzom.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Typie, zrozum, że dla osób

Typie, zrozum, że dla osób wyzyskiwanych to konsekwencje pozostawania w strukturach państwowych są nieprzyjemne. Do pójścia do dentysty nikt nikogo nie zmusza. Do płacenia podatków ludzie są zmuszani. Widzisz różnicę czy nie?

Portret użytkownika UPAdlina

To raczej ty zrozum typie, że

To raczej ty zrozum typie, że dopóki żyjesz w strukturach PAŃSTWA i korzystasz z jego ochrony, to tak jak inni masz za to płacić. Nie będziesz korzystał z tej ochrony za darmo. A jak ci nie pasuje, to dupa w troki i do dżungli amazońskiej, gdzie podatków płacić nie będziesz.
Ciekawe, że te podatki tak cię bolą, ale nie chcesz wyjechać na tereny, gdzie ich płacić nie będziesz, tylko siedzisz w PAŃSTWIE.
Olbrzymia większość LUDZI nie widzi problemu w płaceniu podatków, choć nie są one doskonałe, ale wolą to, niż totalną anarchię, która ty tu lansujesz. Rozumiesz typie, czy nie dociera?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

"To raczej ty zrozum typie,

"To raczej ty zrozum typie, że dopóki żyjesz w strukturach PAŃSTWA"

Do "ochrony" państwowej jestem zmuszany. To państwo żyje za darmo kosztem podatników. Jak złodziej komuś wyciągnę pieniądze z portfela to kto żyje za darmo - okradany czy złodziej? Państwo to organizacja, a nie miejsce, więc pytam po raz kolejny dlaczego to ludzie mają opuszczać swoje tereny jeśli nie chcą przynależeć do struktur państwowej organizacji. Państwo zajęło ich włości i wcieliło ich w te struktury tyranią i przemocą, więc dlaczego ma to być legalne?

Olbrzymia większość ludzi nie płaciła by podatków gdyby nie była do tego zmuszana. Ludzie są zmuszani do płacenia podatków właśnie dlatego, że normalnie by ich nie płacili, bo państwowa "ochrona" polega na ciemiężeniu i zniewoleniu.

Strony

Skomentuj