Wielka Brytania znowu "zgubiła" dziesiątki tysięcy nielegalnych imigrantów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kiedy wydaje się, że sytuacja w związku z narastającym islamskim terroryzmem jest fatalna okazuje się, iż może być jeszcze gorzej. Wielka Brytania powiadomiła o kolejnym "zniknięciu" kilkudziesięciu tysięcy imigrantów. Wśród nich są ludzie, którzy przybyli do kraju nielegalnie, ale także kryminaliści. Ci tzw. uchodźcy mieli być deportowani, ale teraz nikt nie wie gdzie oni przebywają.

 

Około 80 tysięcy imigrantów musi regularnie zgłaszać się na posterunek policji lub do centrum migracyjnego, a w tym czasie władze przygotowują się do ich deportacji. Jednak pod koniec 2016 roku niemal 56 tysięcy obcokrajowców tak po prostu zaginęło bez śladu. Nie wiadomo gdzie teraz przebywają i co więcej - rząd prawdopodobnie nawet nie wszczął poszukiwań.

Jest to bardzo dziwne, że tak wielka grupa ludzi zdołała ukryć się przed Wielkim Bratem i pozostaje niewykryta. Wśród nich jest również setki osób skazanych za różne przestępstwa. Możemy tylko przypuszczać jak wielu zbiegłych "uchodźców" to potencjalni zamachowcy.

Podobne sytuacje miały już miejsce niejednokrotnie w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Niemczech. Setki tysięcy muzułmańskich imigrantów znika bez śladu, ale rządy nie są tym faktem zbytnio zaniepokojone. Pamiętajmy, że to władze poszczególnych państw odpowiadają za wzrost zagrożenia wynikającego z islamskiego terroryzmu, ponieważ to one sprowadziły tzw. uchodźców, wśród których byli również dżihadyści.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Polaczek z anglii

Wystarczy ze się taki

Wystarczy ze się taki Iranczyk schowa i będzie pracował nieleganie w kebab shopie, prowadzą je  tu glownie islamisci,a zamieszka nad sklepem, właściciele takich kebabow zwykle mają cały budynek wraz z mieszkaniami,żeby nikt nie mógł ich szpiegowac.Po 10 latach pobytu taki nielegalny mieszkaniec idzie na policje i rząd brytyjski wydaje mu paszport. Znam takich paru,sąsiadami byli,pozenili się z białymi kobietami mają dzieci,dobre stanowiska  , normalne życie jakiego chcieli.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Zapotrzebowanie na uchodźców

Zapotrzebowanie na uchodźców jest w UE ogromne. Dużo idzie dla pedfilów na zabicie, potem eksperymenty medyczne i trupy na dawców organów, do burdeli, do mafii na dilerów. Do tego stałym ''numerem'' jest rejestrowanie bachorów w 3 miastach jednocześnie i pobieranie na nie 3 krotnego zasiłku. Zobaczycie jak poszybuje w Polsce przyrost naturalny jak PIS da doliczy ukraińskie bachory. Zostanie ogłoszony sukces, a kaczka frunie jak ten biały łabędź ... nad tym bagnem i szambem. https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/07/michnik9-15.jpg

Strony

Skomentuj