Wielka Brytania zarejestrowała rekordowo gorący dzień w zimie, ponad 20 stopni Celsjusza!

Kategorie: 

Źródło: WXCharts.com

W sumie aż trzy stacje meteorologiczne znajdujące się w Wielkiej Brytanii zanotowały 25 lutego bieżącego roku rekordowo wysoką temperaturę powietrza w trakcie zimy. Słupek rtęci osiągnął tam zaskakującą wartość 20 stopni Celsjusza i więcej!

 

Meteorolodzy brytyjscy potwierdzili, że zarejestrowano nowy rekord najcieplejszego dnia w trakcie kalendarzowej zimy na terenie wysp. Najcieplejsza temperatura została zarejestrowana w Walii gdzie słupek rtęci doszedł do 20,6 stopni Celsjusza.

 

Poprzedni rekord został zarejestrowany w Greenwich w 1988 roku i wynosił 19,7 stopni Celsjusza. W związku z tym 25 lutego stał się oficjalnie pierwszym dniem w historii Wielkiej Brytanii podczas zimy, gdy zarejestrowana temperaturę typową dla wiosny lub lata.

 

Centrum układu barycznego, który przyniósł nad Wielką Brytanię anomalne ciepło znajduje się nad Morzem Północnym. Modele pogodowe wskazują na to, że w nastepnych dniach mieszkańcy Wysp Brytyjskich mogą się spodziewac kolejnych kilku dni ciepła. Być może padną następne rekordy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Leszek

Wlasnie obserwujemy na ziemi

Wlasnie obserwujemy na ziemi o czym ten portal milczy, zmiane nachylenia osi ziemi, os wraca do polozenia pierwotnego, co skutkuje wyrownaniem pol magnetycznych wszelkich istot przebywajacych na ziemi. Cieszy sie ziemia, cieszy sie przyroda, a dla czlowieka oznacza to poprostu koniec jego zywota, chyba, ze sie dostroi do tych wibracji.
Serduszka drga w rytmie cza-cza

Portret użytkownika wombad

A wiec pytanie:

A wiec pytanie:

1. Gdzie znalazłeś takie informacje (jakiś link?)

2. Skąd wiesz że oś wraca do położenia pierwotnego, a nie odwrotnie Smile

3. I co to jest to położenie pierwotne? 

Portret użytkownika Leszek

Informacje o kataklizmie na

Informacje o kataklizmie na Atlantydzie i wielkim wybuchu reaktora-generatora plazmy tzw Serca matki na wskutek uderzenia strzaly smierci jest dostepna w pamiecie komorkowej Atlantydow, ktorzy nie znaja jakiegos upadlaka Jezusza i innych Muchametow.
Polozenie pierwotne mowi o osi przechodzacej przez centrum plaskiego dysku w 4 wymiarze zwanego Atlantyda, ziemia to jest twor powstaly ze szczatkow Atlantydy i innych odpadow pod rzadami smoka Jehowy...
Os jest tak naprawde strumieniem energii, pradem zycia, ktore zasilalo Atlantyde w odzywcza energie poprzez wielki krysztal generator.
W bibli o tym nie przyczytasz ani Ci tego dewiant w sukience nie powie.
Zamrozone bieguny sie odmrazaja tak jak swiadomosc Bogini Atlantydy.
Serce juz powoli drga, ale pelnie odzyska 1 maja, wowczas odzyje Wschodzace Slonce.
 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Widziałem wczoraj dziwne

Widziałem wczoraj dziwne zjawisko na niebie. Chmurki układały się w cienkie pasemka w równych odstępach jak paski na zebrze. Bez wyjątku paski te były zorientowane wschód zachód, a wiał wtedy bardzo silny wiatr zachodni. Obszar ich występowania to całe widoczne niebo, zaczynały się daleko na południu i znikały na północy. Zjawisko trwało bardzo krótko.

Portret użytkownika awalter

Pff, to bardzo rzadko

Pff, to bardzo rzadko patrzysz w niebo. U mnie na wsi nawet sa (60 km od miasta) i o dziwo poprzecznie do kierunku wiania wiatru.
Poczytaj sobie o "nowych typach chmur" co to pojawily sie na niebie rok temu i w klasyfikacji WH0. Przez tysiace lat ludzie patrzyli w niebo i ich nie widzieli, niesamowite nieprawdaz ? Smile

Jak mi k-y dadza spokoj, to dam i im.

Strony

Skomentuj