Wielka Brytania wspiera Arabię Saudyjską w wojnie z Jemenem

Kategorie: 

Źródło: Defense Visual Information Center
Arabia Saudyjska ma wielu sojuszników na całym świecie. Do najpotężniejszych z nich warto wymienić Izrael, Stany Zjednoczone i niektóre kraje europejskie. Choć ich udział w obecnej wojnie saudyjsko-jemeńskiej jest dość prawdopodobny, Wielka Brytania przyznała właśnie że udziela pewnego wsparcia dla państwa Saudów.

 

Rzecznik brytyjskiego Ministerstwa Obrony powiedział dla Russia Today, że Wielka Brytania nie bierze bezpośredniego udziału w wojnie ale dostarczała Arabii Saudyjskiej broń precyzyjnego rażenia dla tamtejszych sił lotniczych. Wywołało to pewne oburzenie, ponieważ działania zbrojne w Jemenie doprowadziły do katastrofy humanitarnej i okazuje się, że Wielka Brytania ma w tym swój udział.

 

Z dotychczasowych informacji wynika, że Izrael oraz Stany Zjednoczone biorą udział w wojnie w Jemenie. Amerykanie dostarczają Arabii Saudyjskiej uzbrojenie i uczestniczą w atakach na szyicką rebelię. Irańska Press TV podawała wcześniej, że jemeńscy bojownicy zatrzymali w kraju saudyjskich i izraelskich agentów.

 

 

Na podstawie: http://rt.com/uk/268324-uk-arming-saudi-yemen/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Anuradha

Teraz pokolei będą się

Teraz pokolei będą się ujawniać takie "kwiatki". Absolutnie nie jestem zdziwiona takim działaniem WB. Przecież światowe elity cały czas wspierają państwo islamskie i dążą do wybuchu III wojny światowej, żeby mogli wprowadzić swoje NWO. U nas też mieszają i podsycaja nienawiść do Rosjan i Ukraińców, i odwrotnie też. Masmedia nie powiedzą prawdy, bo stracą pracę i to świetnie opłacaną.

Portret użytkownika odważniak

Cała monarchia angielska i

Cała monarchia angielska i ichniejsze władze to ta sama banda w maleńkich czapeczkach. Saudowie też są od nich, czapeczki mają schowane pod prześcieradłami i udają tylko muzułmanów. Był gdzieś artykuł o tym, że 500 lat temu 'wybrani' przejęli władzę i przechrzcili się na Saudów. Wyjaśniałoby to tę wielką miłość z szeryfami świata. Monarchia angielska też jest ciekawą odmianą mini czapeczek, są bardzo ciekawe filmy na yt do obejrzenia, wpiszcie satanizm i elżbieta..

Portret użytkownika Mojeimię44

Ja to nie wiem skąd w nas

Ja to nie wiem skąd w nas tyle nienawiści do słowian. Sami nimi jesteśmy a ciągle burzymy struktury słowiańskie. Może to nie słowianie a żydzi nas tak kierują żebyśmy się nie pojednali? Przecież tyle jest państw słowiańskich i jeden za drugiego powinien rękę dać sobie opierdzielić jak brat za brata a tu? Zobaczcie germani. Ci ze sobą się nie kłócą a wręcz szybko się zawsze jednają. Jest ich dużo miej niż słowian a zobaczcie jacy są przez to bogaci? A my? Bieda że aż piszczy. Na dodatek co chwila jak nie Czechom, Słowakom to Ukrainie to Rosji nóż w plecy wsadzamy. Jesteśmy zdrajcami słowian. Mówie tu o Polsce.

Portret użytkownika Medium

Mojeimię44 napisał: Może to

Mojeimię44 wrote:

Może to nie słowianie a żydzi nas tak kierują żebyśmy się nie pojednali? 
A myślisz kto inny? No i jest jeszcze inna dodatkowa rzecz. 
Jak w każdym społeczeństwo i wśród Słowian zdarzały się "męty" przestępcy, których miast karać srodze wyganiano "is konnych" ziem. Pokolenia ich potomków, to pokolenia rodowitych mścicieli.
Myślałeś kiedyś nad nazwiskiem Piłsudski albo Mickiewicz? To może być bardzo pouczające, rozszyfrowanie tych nazwisk.
W razie potrzeby pomogę.

Skomentuj