Wielka Brytania prawdopodobnie opuści Unię Europejską

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnie sondaże na temat możliwego rozstrzygnięcia referendum w sprawie wyjścia z UE Wielkiej Brytanii wskazują na koniec członkowstwa w Unii Europejskiej. Od kilku tygodni szala przeważyła się na korzyść zwolenników wyjścia z biurokratycznego, lewackiego molocha, którym stała się UE. Jeśli nie dojdzie do spektakularnego fałszerstwa jak to dokonane niedawno w Austrii, to wkrótce Wielka Brytania nie będzie już krajem członkowskim.

 

Brytyjczycy wstępowali do UE dość dawno, bo w 1973 roku, ale od początku byli bardzo sceptyczni jeśli chodzi o zapędy masonów dążących do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. W rezultacie w 1984 roku Wielka Brytania wynegocjowała tak zwany "rabat", który pozwolił temu państwu na uniknięcie losu Polski, która stałą się już płatnikiem netto, czyli więcej wpłaca do budżetu UE niż z niego otrzymuje.

 

Poza tym Wielka Brytania nie jest członkiem strefy Schengen, ani unii walutowej Euro. Oznacza to, że wyjście tego okraju z lewackiej UE jest realne i nie nastręcza gigantycznych problemów jak w przypadków państw z południa Europy.Brytyjczycy zadecydują 23 czerwca na temat przyszłości swojego kraju w strukturach unijnych i wszystko wskazuje na to, że zwyciężą zwolennicy wyjścia z UE.

 

Część brytyjskich polityków przekonuje, że należy pozostać w Unii  Europejskiej i straszą obywateli Wielkiej Brytanii rzekomymi negatywnymi konsekwencjami opuszczenia socjalistycznego molocha z siedzibą w Brukseli. Trudno się im dziwić, bo UE to cały mechanizm przekupywania polityków krajów członkowskich za pomocą wielkich apanaży. Jednak ostatnie wydarzenia na kontynencie powodują, że społeczeństwa zaczynają się budzić i zaczynają pytać co tu się dzieje?

 

Jeszcze rok temu Brexit nie był prawdopodobny i referendum traktowano jako brytyjski straszak. Teraz okazuje się, że sytuacja uległa diametralnej zmianie. Pani Kanclerz Merkel zaprosiła na zasiłki miliony islamistów, którzy szturmują Unię Europejską. Na dodatek polskie perypetie z ostatnich miesięcy dobitnie pokazały, że Komisja Europejska staje się instytucją dybiącą na suwerenność państw członkowskich, a decydenci z UE zdają się zachowywać jak fanatycy.

 

W tych okolicznościach trudno się dziwić, że Brexit popiera coraz więcej osób w tym znany magnat prasowy Rupert Murdoch, którego media, takie jak dziennik The Sun, otwarcie wsparły zwolenników wyjścia z Unii Europejskiej.

 

Najnowsze sondaże dają im 7 punktów procentowych przewagi nad zwolennikami pozostania w UE. Teraz wszystko zależy od niezdecydowanych wyborców, którzy są obecnie straszeni rzekomo dramatycznymi skutkami Brexitu dla brytyjskiej gospodarki a w tym dla obywateli Zjednoczonego Królestwa. Już 23 czerwca przekonamy się czy to zmasowane propagandowe straszenie było skuteczne.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tomaso

Slyszelisci co stalo sie w

Slyszelisci co stalo sie w Anglii na tydzien przed referendum? Zabito na oczach ludzi Jo Cox polityka, zwolenniczke pozostania w EU.

Zawieszono na tydzien przed kampanie o Brexit, ponoc byl to jeden z partii Britain First, ktory zabil. Partia ta zaprzecza i potepia ten akt. PisA media ze JoCox walczyla o wolbosc, o przyszlosc UK w EU, ze pomagala charytatywnie , ze wspierala pomoc dla Syrii itd.  Fajan kobieta. Ale takie zdarzenie przed referendum, ktos chce wywolac emocjonalne glosy. Poszedl sygnal w UK czy naprawde chcecie takiej Wielkiej Brytanii. EU wam zapewni bezpieczenstwo.

Widac ze to bylo zaplanowane a teraz mowi sie ze aresztowany mial jakies problemy.

Ppzdrawiam

Portret użytkownika danielov

a ja się właśnie glęboko

 Ja się właśnie glęboko zastanawiam jak zagłosować. Mam podwójne obywatelstwo i zamierzam uczestniczyc w tym referendum. Jeszcze  miesiąc temu byłem pewny , że zagłosuje za wystapieniem z Unii a teraz mysle nad tym zeby zagłosować przeciwnie. Aspekty ekonomiczne odkladam na bok bo Anglia umie zadbać o swoj własny interes i koncentruje się na ważniejszych sprawach , dlaczego miałbym zagłosować za wystapieniem Anglii z EU ???? bo EU toczy rak w postaci islamizacji europy na szczęście jest jeszcze kilka krajów które są zdrowe w tym Polska. Ponadto Turca zamierza wstąpic do EU w przyszlym roku a  w UK jest   za duzo ludzi. 

Dlaczego miałbym zagłosować za pozostaniem w UE? Bo na chwile obecna to byloby bardziej niekorzystne dla Polski , ponadto teraz w dobie kryzysu emigracyjnego gdzie wojna domowa w Europie wisi na włosku uważam ze EU powinna się trzymać razem i tego typu drastyczne posunięcia nie przyniosłyby na chwile obecną nic dobrego dla Poski. Ponadto taki jest plan żydo masonerii aby rozwalić Europe aby kolejnym krokiem było wprowadzenie NWO. 

Uważam ze takie kraje jak Polska , Słowacja, Czechy , Węgry powinny wystapić z tego kurews...ego układu jakim jest UE i zawiązać swoja własną Unię . Wystąpienie UK z UE spowoduje ze zostaniemy osamotnieni z Niemcami w których Merkelowa straciła rozum i zatraciła swoja dusze. 

 

Tak i tak zle....UE rozpadnie się prędzej czy duzo prędzej a im rozpadnie się szybciej tym wojna domowa w Europie nastanie natychmiast....... i jak tu zagłosować???

Portret użytkownika danielov

Angole widzą jaki syf

Angole widzą jaki syf nadciąga do Europy i teraz chcą szybko się wycofać z tego burdelu. Im zrobią to szybciej tym wyjda z mniejszymi stratami, ale nie koniecznie to musi być korzystne dla Polski, a ze mam dwa obywatelstwa to nigdy nie wyrzekne się swoich polskich korzeni i staram sie kierowac dobrem naszego kraju. Ale jak napisałem, sam się jeszcze zastanawiam nad tym jak zagłosować, bo moze szybki rozpad UE uchroni nas od dalszej islamizacji....ale i tak czy siak dojdzie do wojny. 

Portret użytkownika Ja anonimowy

Polska już nie istnieje.

Polska już nie istnieje. Wyzbyliśmy się suwerenności wraz z traktatem lizbońskim a tymbardziej wejściem do unii. Zostało tylko przewalutowanie... bo niedługo pięćsetkami będziemy płacić w sklepach... Było źle, jest gorzej a będzie jeszcze gorzej. Już Jezuici się o to postarają...

 

Strony

Skomentuj