Wielka Brytania: muzułmański nauczyciel przygotowywał "armię dżihadu" do zamachów terrorystycznych

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W Londynie wybuchł skandal. Okazało się bowiem, że w jednej ze szkół, którą agencja rządowa Ofsted uznawała za jedną z najlepszych w całym kraju, muzułmański nauczyciel religii utworzył tzw. armię dżihadu. Mężczyzna rekrutował, radykalizował dzieci i wychowywał je na zamachowców "męczenników".

 

25-letni Umar Haque pracował w latach 2015-2016 w prywatnej płatnej szkole średniej Lantern of Knowledge w Leyton we wschodnim Londynie jako nauczyciel ds. edukacji religijnej, a także w meczecie Ripple Road w Barking. Muzułmanin miał dostęp do 250 dzieci w wieku 11-14 lat. Policja szacuje, że Haque próbował zradykalizować ponad 100 uczniów.

 

Islamista pokazywał swojej "armii" między innymi filmy z egzekucji. Nauczał dzieci, że za walkę w imię Allaha zostaną wynagrodzeni. Haque zastraszał uczniów, aby nikomu nie mówili o jego planach. Mimo wszystko sprawa wyszła na światło dzienne, lecz policja ma ogromne trudności z pozyskaniem dowodów, gdyż przeważająca większość dzieci jest przerażona i nie chce zeznawać.

Plan Umara Haque był długoterminowy - zakładał całkowite zradykalizowanie grupy młodych uczniów i przygotowanie ich do przyszłych zamachów terrorystycznych. Pod przykrywką nauki religii szerzył propagandę Państwa Islamskiego. Udało się również zatrzymać jego dwóch wspólników. Oczywiście nikt nie wie jak potężna może być siatka islamskich terrorystów w Wielkiej Brytanii. Przypadek Umara Haque może być jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Witek

jest wierzchołkiem góry

jest wierzchołkiem góry lodowej a całą górą lodową jest rząd W. Brytani i UE które chcą doprowadzić do radykalizacji islamu i konfliktu islamu z chrześcijaństwem po to aby ideologia lweicowa zatryumfowała, czyli inaczej dziel i rządź ...

Portret użytkownika Negan

Intelektem aż bije po oczach

Intelektem aż bije po oczach od tego typa. Nadaje się co najwyżej na pasterza kóz zgodnie z profesją jego przodków a nie na nauczyciela. Już sam jego wygląd, nie mam tu nawet na myśli koloru skóry lecz niedbałej brody charakterystycznej dla tego środkowiska powinien dać do myślenia dyrekcji tej szkoły w jakiej nauczał.

Portret użytkownika alojzy

Nie wiem po co, ale polecam

Nie wiem po co, ale polecam spojrzeć na pewną rzecz: szczególnie stare pierdoły mają świra na punkcie rządzenia młodymi (młodszymi od siebie) ludźmi. Na myśl o możliwości rządzenia grupą dzieci, to z roskoszy puszczają im wszelkie zwieracze.
Wszystkie wojny opierają się na tym, że stare chuje, używając swojego obrzydliwego "doświadczenia życiowego" łamią psychikę, gwałcą psychicznie (a nawet fizycznie) i okłamują miliony dzieci (11, 12, 13, 14, 15, 16 17, 18 letnie, zależnie od kraju) - żeby zawładnąć ich wolą dla samej przyjemności rządzenia (nie zwracając uwagi na to, że sami są wykorzystywani przez innych chujów, np. polityków ). Nazywają to "robieniem twardzieli z mięczaków".
Co ciekawe: te stare świnie na codzień mogą być najsłodszymi dziadkami i babciami, ale gdy przyjdzie jakiś wyzwalacz (karabin w ręku, ton wojskowej tresury) - wychodzi z nich skurwysyństwo.
Drugą rzeczą jest to, że ludzie muszą okłamywać samych siebie, żeby poczuć się lepiej. Przykład: jeżeli jakiś dziad został jako dziecko zmuszony np. w wojsku do przeczołgania się przez tunel w którym jakiś idiota postawił kloca, to ten dziad nie jest w stanie przyjąć do świadomości tego, że jest gościem umazanym gównem którego jakiś trep złamał psychicznie. O nie! On nie może się do tego przyznać przed samym sobą! On musi nazwać siebie "twardzielem któremu niestraszne są przeszkody", żeby zamaskować upokorzenie! Ale że gdzieś głęboko w podświadomości tkwi świadomość, że to jednak upokorzenie i umazanie gównem a nie "twardzielstwo" - to jak ma on przekonać samego siebie, jak odzyskać pozory godności?! A prosto! - trzeba wymazać gównem wszystkich wokoło!
A jakimi metodami jest w stanie posłużyć się złamany osobnik ukrywający przed samym sobą umazanie gównem? - a wszystkimi najbrutalniejszymi, bo te kulturalne metody zostawił w tunelu, umazane w klocku. I fala się rozchodzi, bo lawinowo przybywa "umazanych gównem" którzy przed sobą chcą to nazwać "twardzielstwem", a jak zmusić innych żeby widząc umazanego gównem gościa nazywali go "twardzielem"? - tylko maksymalną brutalnością wycinającą wszelki rozsądek.
Często widać takich "złamanych, wymazanych" i  można ich łatwo rozpoznać po specyficznej manierze mówienia charakterystycznym tonem na wydechu pewnych fraz, np": "co jest żołnierzu?!" czy  "posłać rurkowców do wojska to wojsko zrobi z nich twardzieli".
Pytanie jest jedno: co obchodzi takiego "złamanego, wymazanego" jakiś rurkowiec?I skąd taka przemożna potrzeba, żeby z jakiegoś obcego człowieka/dziecka robić kogoś, kto "będzie się podobał" jakiemuś staremu, złamanemu, za młodu wymazanego klocem? Skąd taka presja żeby zmieniać innych ludzi zamiast siebie samego?
 

Portret użytkownika MINOTAUR

Moje kochane dzieci. Dzieci

Moje kochane dzieci. Dzieci sa juz maltretowane psychicznie i ich mlodziutkie sprane ideologicznie mozgi beda rozrywac na kawaki produkujac tym samym armie zmutowanych dzihadistow. To o czym pisza ja juz zaobserwowalem w Luton w 2008 roku. I wiedzialem, ze scierwo pierze mozgi bachorom i robi to dalej. Odkryli szczyt nastepne gory lodowej ktory dla angoli jest niepojeta i zadaja sobie pytanie dlaczego? A ja im odpowiadalem kiedys dlaczego. Teraz juz milcze. Wam napisze odpowiedz. Dlatego, ze polacy ktorzy przyjechali do UK to nie po to zeby robic dzieci i tworzyc nowy kraj odmienny kulturowo tylko po to zeby wspolnie cos robic i unikac zamordyzmu po PRL=owskiej zydo-komuny ktora doskonale wie jak ponizac ludzi. I kochane dzieci powoli trace kontrole nad zmyslami od tego smiechu wiec bede sie ograniczal w czytaniu was. Pozdrawiam z dalekiej polnocy.

Portret użytkownika inzynier magister

w większości pastw

w większości pastw eurokołchozu mówi się o polskich obozach zagłady, a zmiana tego na obozy niemieckie powoduje u niektórych strach !!! lucyferianie spod znaku sorosa wpadli w panikę ! "Przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer opublikowała na stronie internetowej izraelskiej gazety „The Times of Israel” list, w którym przekonuje, że „rząd Prawa i Sprawiedliwości niemiłosiernie niszczy owoce starań całych pokoleń o to, by współegzystować z innymi narodami, bazując na zasadach otwartości, prawdy historycznej i politycznej współpracy”.Szefowa partii założonej przez Ryszarda Petru podkreśliła w przesłanym piśmie, iż „konserwatywny rząd Mateusza Morawieckiego nie jest jedynym głosem na politycznej scenie kraju”. Dodała, że wielu Polaków nie zgadza się z polityczno-historyczną wizją przedstawicieli obozu rządzącego.Zdaniem Lubnauer należy dołożyć wszelkich starań, powstrzymać otwieranie przez polski starych rząd ran, jakie na stosunkach polsko-żydowskich wniosła II Wojna Światowa. „Musimy stawić czoła prawdzie i odrzucić strach o naszą historię. Musimy mieć gotowość do zrozumienia i przebaczenia, albowiem tylko prawdziwie wielkie narody są zdolne do przebaczenia i mogą otrzymać przebaczenie”, zaznaczyła. W jej ocenie brak działań w tej kwestii będzie okazał przykrycie prawdy „membraną goryczy i przygnębienia”. http://www.pch24.pl/list-nowoczesnej-do-izraelskich-mediow--polski-rzad-prowadzi-nas-do-moralnego-samozatracenia,58671,i.html#ixzz58lh4s4J4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Robaczkowa

A czy tu się można dziwić, 

A czy tu się można dziwić!  Winni są ci co dopuścili do istnienia w programie nauczania jakichś dziwnych  nieokreślonych ,,edukacji religijnych". Jak ma być religia to niech to będzie dowolna ale jedna konkretna religia wybrana przez rodziców dziecka. Religioznawstwo to może być wykładane na studiach nie dzieciaczkom w szkółce, nawet prywatnej i na topie.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Jaro

to dopiero początek. włochy

to dopiero początek. włochy wybory-muzułnanie nawołuja żeby głosowac na partie popierające imigrantów (w tej chwili jest to muzułnamom potrzebne potem wypną się na te partie). niemcy- imigranci mieli uzupełnić brakującą siłę roboczą efekt nie pracują i nie chcą się integrować tworząc własne enklawy. francja to samo chociaż ostatnio zaczeli działać to raczej już im to nie pomoże dlaczego bo zbyt dużo jest już struktur muzułmańskich na ich terenie. szwecja ze swoimi pomysłami rozdawania mieszkań byłym bojownikom isis to już jakies kuriozum europejskie. jak myslicie czy to nie jest zorganizowana akcja na skale europejską. za długo panował pokój za dużo jest bankrutów finansowych wśród banków koncernów miedzynarodowych i rzadów. dlatego wszyscy tak opowiadają że będzie konflikt zwłaszcza usa,niemcy izrael bo jest im to na rękę. 

 

Strony

Skomentuj