Wielka Brytania chce Brexitu, ale poprze członkostwo Turcji w Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Masowa migracja do Europy oraz możliwość przyłączenia się Turcji do UE to dwa najważniejsze powody, dla których zagłosowano za Brexitem. Boris Johnson, zwolennik wystąpienia ze struktur Unii, tuż przed referendum wyraźnie ostrzegał, że tej wielonarodowej organizacji grozi upadek. Teraz jako Minister Spraw Zagranicznych w rządzie Theresy May zapowiada, że pomoże Erdoganowi przyłączyć się do UE.

 

Oświadczenie Johnsona jest zaskakujące, gdyż z jednej strony sam zajmował się krytyką tureckiego prezydenta i napisał nawet bardzo obraźliwy wiersz na jego temat. Kwestia masowej, niekontrolowanej migracji do Wielkiej Brytanii była wykorzystywana podczas kampanii informacyjnej, która miała przekonać mieszkańców, że po wyjściu z UE życie w Zjednoczonym Królestwie będzie o niebo lepsze.

Z drugiej strony, Wielka Brytania wyraziła poparcie dla Erdogana po nieudanym zamachu stanu i wstrzymała się z krytyką, choć Turcja poważnie narusza prawa człowieka, wspiera organizacje terrorystyczne oraz zajmuje się zwalczaniem opozycji i niezależnych mediów.

 

Wygląda na to, że Wielkiej Brytanii tak jakby zależy na upadku Unii Europejskiej i ma zamiar tego dokonać właśnie poprzez wsparcie Turcji na drodze do dalszych negocjacji akcesyjnych. Najbliższe lata w tej kwestii mogą okazać się kluczowe. Przystąpienie tego islamskiego państwa do UE sprawi, że migranci, oczywiście wraz z terrorystami, będą mogli swobodnie podróżować do Europy, bez jakichkolwiek ograniczeń.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Jest bardzo niebezpiecznie w

Jest bardzo niebezpiecznie w UE i USA ! Coś knują eNWOwcy, jakąś wojnę albo morderstwo na Trumpie ! Nie mogą znieść że chrześcijańska cywilizacja się broni ! Już nawet w parlamencie będzie atak na Polskęza to że nie pozwala mordować nienarodzonych ! Jednak to prawda co mówił doktor Krajski, że lucyferianie najbardziej cenią jak ktoś morduje dla ich istoty nadprzyrodzonej, dla Molocha ! "Parlament Europejski znów chce przekonać Polaków, że jest instytucją niepoważną. Po niezdarnych próbach wmieszania się w nasz wewnętrzny spór o Trybunał Konstytucyjny, przyszła kolej na komentowanie przepisów leżących w kompetencjach suwerennych państw narodowych. W tym celu w najbliższą środę odbędzie się debata poświęcona „sytuacji kobiet w Polsce”.Zorganizowania publicznego lżenia na Polskę chcieli eurokomuniści, marksiści i nawiedzeni ekolodzy z frakcji Zjednoczona Lewica Europejska – Nordycka Zielona Lewica oraz nie mniej „postępowa” formacja Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów, z której wywodzi się znany wróg Polski i Polaków Martin Schulz.Wszystko za sprawą projektu „Stop Aborcji”, który ma na celu przerwanie trwającego w Polsce ludobójstwa dzieci poczętych. Nikt nie spodziewa się, że w trakcie debaty postępacka euro-lewica pochwali Polaków chcących chronić życie. Zamiast tego najpewniej oberwie się rządowi i większości parlamentarnej, która w pierwszym czytaniu poparła projekt zatrzymujący krwawy proceder. http://www.pch24.pl/kolejna-brukselska-debata-o-polsce--europarlament-stanie-w-obronie-aborcyjnego-ludobojstwa-polakow-,46320,i.html#ixzz4Lesoh1JU

Trzeba wzmocnić obronę duchową poprzez modlitwę do Jezusa Miłosiernego i Maryi Dziewicy !!!

BOMBA! Trump słucha Idź Pod Prąd! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 29.09.2016

https://www.youtube.com/watch?v=cM1qGd7MOvo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Może i przykre, może z

Może i przykre, może z poziomu szamba,ale dla mnie szambem jest nachalne nawoływanie do oddawania czci tym, o kórych wiem,że są nikim... To bezsilność... Prosiłem inżyniera, aby zamkną mordę z tą Maryją i Jezusem! On nie słucha a ja sobie nie życzę religijnego ekshibinicjonizmu, bo to mnie obraża i Boga o którym wiem.

Strony

Skomentuj