Wielka Brytania będzie traktować niechęć do muzułmanów na równi z antysemityzmem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Kraje Europy sprowadziły do siebie niezliczoną ilość muzułmanów, którzy teraz otrzymują specjalne prawa. Premier Wielkiej Brytanii David Cameron ogłosił, że niechęć do muzułmanów będzie teraz traktowana szczególnie i karana równie ostro co antysemityzm.

 

Należy przypomnieć, że tzw. islamofobia nie wzięła się przecież z powietrza. Podczas gdy w Wielkiej Brytanii przybywało muzułmanów, wzrosła również liczba gwałtów i przestępstw. Nie od dziś wiemy, że muzułmanie nie chcą się integrować, nie chcą pracować, przestrzegać tamtejszych praw ale za to domagają się wprowadzenia prawa szariatu. Brytyjczycy stali się bardzo niezadowoleni, lecz władze nie zwracały na to szczególnej uwagi.

 

Właśnie to niezadowolenie społeczne powoduje, że z czasem dochodzi do ataków na muzułmanów, podpalane są meczety a w sieci można znaleźć wiele nieprzychylnych, często wulgarnych wypowiedzi. Ludzie po prostu nie mogą mieć swojego zdania i muszą myśleć tak jak każą im władze a swój punkt widzenia najczęściej narzucają siłą.

 

Obecnie dochodzi do sytuacji, w której muzułmanów pod żadnym pozorem nie wolno krytykować. Premier David Cameron zapowiedział właśnie, że wszelkie przestępstwa na tle nienawiści wobec muzułmanów będą zaliczane do osobnej kategorii, niczym antysemityzm. Tylko dlaczego władze nie potraktują w podobny sposób nienawiści do wyznawców chrześcijaństwa?

 

 

Źródło: http://www.ibtimes.com/anti-muslim-hate-crimes-be-recorded-uk-separate-category-bringing-islamophobia-line-2138663

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Dobrze, że chociaż

Dobrze, że chociaż antypolonizm nie jest nagradzany.
Jasnowidze stwierdzili, że Polacy powrócą do Polski. I chyba tak będzie, bo dzieje się źle na Zachodzie - na Zachodzie zmian wiele, i to złych.

Portret użytkownika Edek

Proste. Cameron jest wyznawcą

Proste. Cameron jest wyznawcą Szatana. Spisek sięga wielu krajów Europy. Widać to w nielogicznym postepowaniu, które jest przeciwne do oczekiwań ludzi - Europejczyków. Słowianie trzymają się mocno. Kilka tygodni temu pisałem na jakimś forum, że tylko przy Prawosławiu jeszcze jest szansa na przeciwstawienie się Islamowi. I dowiaduję się, że Cerkiew nawołuje do tworzenia prawosławnej krucjaty. Słowianie ze swoją bogobojnością mogą przetrzymać nalot. Słudzy Szatana już działają na najwyższych szczeblach w krajach mających dezydujący głos w sprawie Islamu. Już sam fakt, że Cameron zabrania odczuwania w zwykłej ludzkiej formie "lubię" , "nie lubię" jast znakiem, że to Satanista. POLAKU! BĄDŹ CZUJNY ! Malujcie takie banery i umieszczajcie na swoich blogach, portalach. Tylko czujność może dać nam bezpieczeństwo. My, Polacy nie możemy oddać naszej prawstarej historii. Łokietek, Jagiełło, August Poniatowski, Kościuszko, Puławski...ilu ludzi oddało życie za nasz kraj? Obrona Częstochowy, Lwowa...zawsze broniliśmy swego. Faktem jest, że teraz trudno powiedzieć, abyśmy prócz Lasów Państwowych i strumyków oraz rzek, coś mieli. Być może dlatego naród nie jest skory do walki o co?  O majatek Anglika, Francuza, Brazylijczyka, Szweda, Japończyka etc, którzy wykupili nasze fabryki? Zrobiona z nas dziadów specjalnie, żebyśmy się czuli jak bezdomy pies. Udało im się to. Polska widnieje na papierze. Niech ktoś wymieni cokolwiek, co jest włsnością państwa, a tym samym własnoscią narodu? Złoża złota w Zagłębiu Miedziowym? Największe w Europie !  My nie potrafimy złota wydobyć, ale Kanadyjska spółka, której prezesem jest byly wiceprezes KGHM potrafi i dostaje od rządu koncesję na wydobycie. Podobnie było z łupkami...Kradną ogałacaja naród pod groźbą pały policyjnej, którą sami opłacamy !  To nie jest kraj, w którym mieszkają Polacy, to jakaś psychodeliczna groteska !  Piszcie "POLAKU! BĄDŹ CZUJNY !"

Strony

Skomentuj