Wielka asteroida leci w kierunku Ziemi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ogromne asteroidy zbliżają się do Ziemi również we wrześniu. Według NASA średnica jednej z nich wynosi aż 300 metrów.

Asteroida o nazwie 2021 NY1 ma przelecieć obok naszej planety 22 września br. Jej średnicę szacuje się na 130-300 metrów. Nieco wcześniej 9 września br. obok planety przeleci asteroida nazwana 2010 RJ53 o średnicy około 774 metrów, czyli około dwa razy większej od 102-piętrowego Empire State Building w Nowym Jorku. Pomimo imponujących rozmiarów tych asteroid jest mało prawdopodobne, aby którakolwiek z nich zbliżyła się do Ziemi na tyle, aby zderzyła się z planetą.

Według wyliczeń amerykańskiej agencji kosmicznej w ciągu najbliższych sto lat na Ziemię w ogóle nie spadnie nic wielkiego. Naukowcy uważają jednak, że sytuacja może się zmienić, gdy zmieni się trajektoria niektórych obiektów kosmicznych. Niebezpieczeństwo zderzenia z asteroidą pozostaje jedną z najgorszych możliwych klęsk żywiołowych, jakie mogą przydarzyć się planecie, ponieważ ludzkość nie jest jeszcze w stanie sobie z nimi poradzić.

 

Z tego powodu astronomowie na całym świecie, w tym Biuro Koordynacji Obrony Planetarnej NASA, obserwują wszystkie pobliskie asteroidy i obliczają ich trajektorię, aby zrozumieć, czy którakolwiek z nich stanowi zagrożenie dla planety.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

Czy wy AłłłłTORO-AKTORZY już

Czy wy AłłłłTORO-AKTORZY już zdychacie z głodu??!!

Te wypociny zwane „artykułami” które służą wam do ogłupiania i zastraszania stada mają na celu produkcję Energii STRACHU, czyli LUSZU… i tym właśnie się żywicie oraz dokarmiacie waszych MOCOdawcóff… czyli NASZYCH OKUPANTÓW parszywych !!! Pajace nadające sobie samym tytuły LEGEnDAŁNYCH ŁEDAKTOŁÓFF… co dzień straszycie bojaźliwe baraaanki asteroidami, wojnami, resetami, zarazami, szczypionkami itd. itp… - Do jasnej cholery jeśli macie zdechnąć od potrójnej szprycy… to będąc zdechniętym i zakopanym… jakim zagrożeniem może być dla was „inwazja Zowietóff”… wojna, atom, armagedon, trzęsienie ziemi, potop, reset, zaraza… i wszystkie plagi egipskie i inwazja parchów i zmartwychpowstanie papcia kremówkarza  i ustanowienie pustynnego oberezańca na qynura polin… i jeszcze bardziej qynurewski i parchaty nierząd /jeśli to możliwe/od tego co jest obecnie… ??!!!!

Przecież raz zdechnięty nieszczęśnik nie ma możliwości nadal się bać… co to jeszcze mogło by go zabić gdyby nadal żył…!!!

Ale NIEEEEEE !!! – Bo to nie oto chodzi by kogoś raz zabić i otrzymać jedną porcyjkę LUSZU, czyli strachu i cierpienia… bo chodzi oto by ciągle barany trzymać w strachu i doprowadzać do szaleństwa… by one cały czas jako te „bateryjki”… jak cudowne perpetuum mobile zasilały parchaty system swą energią !!!

I wy myślicie że ociekające krywią niewinnych szekle otrzymywane za to perfidne zastraszanie i ogłupianie baranków przyniosą wam szczęście ?!!! – Niedługo się przekonacie… jak nastąpi zwrot karmy… i całe ZŁO… i nędzne MANYpulacje… i zastraszanie… i podjudzanie... i całe naprodukowane góNWO wróci do was !!!

PS. Producencie tych proroctw… Zamiast ciągle straszyć astrozenkami i sterydoidami których nikt nigdy nie widział… połóż koło chałupy swój słynny i cudowny koszerny materac… a astrazenoida bezpiecznie na nim wyląduje… i zostaniesz słynnym na cały parchaty świat legenDAŁNYM łapaczem ASTROzwidóff !!!  

 

Portret użytkownika 3plabc

"Według wyliczeń

"Według wyliczeń amerykańskiej agencji kosmicznej w ciągu najbliższych sto lat na Ziemię w ogóle nie spadnie nic wielkiego" Zakład o skrzynkę piwa, że są w błędzie... hehehe.

Skomentuj