Wiele ofiar burzy śnieżnej w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Mieszkańcy Ameryki Północnej zapamiętają tę zimę na długo. Niestety atak śnieżyc i mrozu kosztował życie dwudziestu pięciu mieszkańców USA i nie jest to jeszcze ostateczny bilans.

 

Dla Amerykanów z pewnością będzie to jedna z najbardziej mroźnych zim w ciągu ostatnich dekad. Ofiary to w większości uczestnicy zdarzeń drogowych wynikających z trudnych warunków, ale też ludzie nieostrożnie odśnieżający swoją okolicę.

 

Kolejna burza śnieżna w tym roku trwa nieprzerwanie od kilku dni i spowodowała zasypanie północnego wschodu grubą warstwą białego puchu. Przy padającym śniegu służby drogowe nie są w stanie utrzymać szos w odpowiednim standardzie.

 

Meteorolodzy nie pozostawiają złudzeń, mieszkańcy USA muszą się przygotować na kolejne dawki śnieżnej aury. Trzeb być zatem przygotowanym na przerwy w dostawach energii. W pewnym momencie prądu nie miało tam już prawie milion odbiorców.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika stanlej

Wszystko "fajnie" ale jak to

Wszystko "fajnie" ale jak to sie ma do tego statystycznie?? W POlsce żyje około 36mln ludzi a w USA ponad 250mln ,wiec ilu umiera z wyziebienia statystycznie na jednego mieszkanca?? POlska jest chyba na samym szczycie i politycy jak również dziennikarze nie robią z tego tragedi twierdząć że CI bezdomni w Polsce to staży ludzi a na dodatek wmawia się spoleczenstwu że są to alkoholicy he he Ciekawe czy w USA to też alkoholicy???

Portret użytkownika Kostek

Jestem w szoku ! :P A tak na

Jestem w szoku ! Język
A tak na poważnie, niestety kolejny strzał w stopę zwolenników chemtrails. Pokazują zdjęcia czegoś o czym nie mają pojęcia i tworzą do tego swoją historyjkę.
To są beczki balastowe które są wypełnione wodą i symulują pasażerów podczas testowania różnych konfiguracji rozłożenia sił ciężkości podczas lotu.
To standardowa procedura podczas budowy każdego samolotu.
 
To się wam powinno spodobać....
https://www.youtube.com/watch?v=IxMSoxzYhG8

Strony

Skomentuj