Wiele firm pozwoli pracownikom na pracę z domu nawet po ustaniu epidemii

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Rzecznik Twittera Jack Dorsey, ogłosił niedawno, że pracownicy tej firmy, którzy wyrażą taką chęć, będą mogli pracować z domu nawet po ustaniu trwającej obecnie pandemii. Nie wykluczone, że w ślad za Twitterem mogą pójść inne giganty technologiczne.


Twiter, jako pierwszy zachęcił swoich pracowników do przejścia na "home working". Już 2 marca, firma zachęcała do przeniesienia działalności do domów, a 11 marca stało się to obowiązkowe. Powrót do biur jest przewidywany dopiero na wrzesień, jednak jeśli któryś z pracowników tej firmy wyrazi taką chęć, będzie mógł kontynuować swoją pracę z domu. Warto wspomnieć, że firma wstrzymała wszelkie podróże biznesowe do 2021 roku. Ponadto, Twitter pokrywa wszelkie koszty zakupu biurek i krzeseł przez pracowników skierowanych do domów.

Ogłoszenie Jacka Dorsey'a przychodzi w dość szczególnym momencie. Nieco ponad tydzień temu,Google i Facebook ogłosiły powrót pracowników do biur, najwcześniej w 2021 roku. Podobne kroki podejmuje chociażby Amazon. Sygnał wychodzący od Twittera pokazuje jednak, że rynek pracy na naszych oczach ulega gwałtownym zmianom. Praca z domu, staje się pożądana przez pracodawców i pracowników. Już teraz, wiele wskazuje na to, że stan ten utrzyma się nawet po wytępieniu wirusa SARS-COV2.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis
loading...


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Rozbicie relacji

Rozbicie relacji międzyludzkich to jeden z aspektów "pandemii". Chodzi o to żeby nikt nie zauważył zniknięcia kolegi, kiedy przyjdzie po niego gestapo. Celem jest zniszczenie wszelkich więzi emocjonalnych, totalne rozbicie stada.

Portret użytkownika mroczne wydmo

I na jego miejsce powstanie

I na jego miejsce powstanie "stad kontrolowanych". Wie kto może jak nazywały się (tytuły, autorzy) pracy na temat takiego modelowania społeczeństwa w Związku Sowieckim? Wartoby poczytać klasyków gatunku. Ktoś, coś?

Portret użytkownika Hab

Możesz się dłużej wyspać, nie

Możesz się dłużej wyspać, nie trzeba się rano szykować, jechać do pracy/wracać komunikacja miejska, czy swoim autem - odpadają koszty biletów, czy paliwa, nie marnujesz kasy na gówniane lanczowe żarcie, itd...  To się nie liczy?  Nie wspominając, że będą mniejsze korki, co w dobie ekobzików tez sie liczy.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

https://youtu.be/V1Im7jsW9_Y

  https://youtu.be/V1Im7jsW9_Y  Teoria Egzosomów załatwiła by wasze srajwirusy raz na zawsze ale "big pharma" na to nie pozwoli dopóki jesteśmy w mniejszości, czas uświadamiać wszystkich z otwartymi umysłami, lekarzy także bo niestety ich edukacja to indoktrynacja i szkolenie na sprzedawców ŚMIERCI, statystyki mówią same za siebie, ludzie przestali korzystać z usług morderców w białych kitlach i nagle spadła śmiertelność, tak samo było kiedy strajkowali.

 

Barany żyjące całe życie w strachu przed wilkiem którym straszył je ich pasterz, zostaną ostatecznie zjedzone przez pasterza i jego rodzinę.

Portret użytkownika osa

No tak edukucja lekarzy to

No tak edukucja lekarzy to indoktrynacja, mówisz to na podstawie....  ?

I twoje kompetencje  w tej dziedzinie to... ?

A twoje uznane sukcesy to... ?

Otwartość umysłu nie polega na przyjmowaniu każdej bzdury na równi z czymś co jest naukowo udowodnione. Tak wygląda bezmyślność, niedouczenie i kompleksy, które pchają kogoś do tego by swoje mankamnety poukrywał wpisując się w grupki szerzące mistycyzm, spiski i coś tam jeszcze...

Pare wyrwanych naukowych nazw, które się nie rozumie, próba powiązania za wszelką cenę, ale bez znajomości metodologii i można zabłysnąć przed równie niedouczonymi...

Może i lekarzom można wiele zarzucić, również w kwestii fachowości, jednak z dwojga złego kto ma większe pojęcie o medycynie? Oni czy jakiś ziutek bez wykształcenia, który wyszukuje jakieś YT filmiki, których pełno na dowolny temat, dowodzących czego tylko się chce... Nie jest to wielka umiejętność. 4-letnie dzieci potrafią wyszukiwać w YT filmy, które ich interesują...

 

Strony

Skomentuj