Większość UFO to drony chińskiego wywiadu i balony pogodowe

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykańskie agencje wywiadowcze przez ostatnie kilka lat analizowały materiał filmowy z setek niedawnych obserwacji UFO i chcą, aby Amerykanie wiedzieli, że to wciąż nie są kosmici.

Wiele niedawnych obserwacji UFO lub niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP), jak rząd woli je nazywać, to prawdopodobnie tylko obserwacje obcych obiektów, operacje inwigilacyjne lub zakłócenia w powietrzu, takie jak balony pogodowe. Według anonimowych urzędników kilka incydentów z UAP zostało oficjalnie zidentyfikowanych jako „stosunkowo powszechne” chińskie drony rozpoznawcze. Chiny wcześniej kradły plany zaawansowanych amerykańskich myśliwców i są zainteresowane tym, jak USA szkolą swoich pilotów, dodali urzędnicy Departamentu Obrony.  

 

Inne obserwacje UAP zarejestrowane przez samoloty wojskowe, które wydają się ukazywać obiekty powietrzne poruszające się pozornie wbrew prawom fizyki, są prawdopodobnie wynikiem złudzeń optycznych. Obejmuje to niesławny film znany jako „GOFAST”, który został nagrany przez samolot Marynarki Wojennej USA i wyciekł do mediów w 2018 r. Podczas gdy obiekt w filmie GOFAST wydaje się poruszać nad wodą z niezgłębioną prędkością, jest to tylko optyczna iluzja stworzona przez kąt nagrania w stosunku do wody.

 

Obiekt faktycznie porusza się z prędkością nie większą niż 30 mil na godzinę (48 km/h), dodali urzędnicy. Tajny raport UAP przedstawiony Kongresowi w tym tygodniu przez Służby Wywiadu Obronnego prawdopodobnie zawiera ustalenia opublikowane przez The Times. Nowy raport dodaje nowe szczegóły do przypadków opisanych w dokumencie opublikowanym przez urzędników w czerwcu 2021 r., który opisuje 144 domniemane incydenty UAP zgłoszone przez urzędników rządowych USA w latach 2004 -2021.

 

W raporcie z 2021 r. przyznano, że ze względu na brak danych wysokiej jakości większości domniemanych spotkań z UAP nie można ostatecznie wyjaśnić. Jednak raport zawierał kilka ogólnych wyjaśnień dotyczących UAP, w tym „technologie wdrożone przez Chiny, Rosję, inny kraj lub organizację pozarządową”, a także „zakłócenia w powietrzu”, takie jak ptaki i balony pogodowe. Nigdzie w raporcie nie wspomniano o kosmitach ani istotach pozaziemskich, jednak nie powstrzymało to powstawania obcych teorii spiskowych, częściowo z powodu ogólnego braku przejrzystości ze strony rządu w odniesieniu do incydentów UAP.

 

Sue Gough, rzeczniczka Departamentu Obrony, powiedziała The Times, że rząd jest gotów udostępnić wszelkie informacje dotyczące UAP bez narażania bezpieczeństwa narodowego. Gough dodał, że urzędnicy państwowi mają tendencję do powstrzymywania się od publicznego omawiania incydentów związanych z UAP, ponieważ po prostu nie ma wystarczających danych, aby je ostatecznie wyjaśnić.

 

  • „W wielu przypadkach obserwowane zjawiska są klasyfikowane jako „niezidentyfikowane” tylko dlatego, że czujniki nie były w stanie zebrać wystarczającej ilości informacji, aby dokonać pozytywnej atrybucji – powiedział Gough dla The Times.

 

„Pracujemy nad złagodzeniem tych niedociągnięć w przyszłości i upewniamy się, że mamy wystarczającą ilość danych do naszej analizy”. Podczas gdy Departament Obrony nadal bada obserwacje UAP, NASA powołała również niezależny zespół dochodzeniowy UAP, który będzie działał od października 2022 do połowy 2023 roku. Według NASA zespół skupi się na zbieraniu i analizowaniu jak największej ilości danych UAP, aby opracować nowe metody identyfikacji niezidentyfikowanych obiektów na niebie Ameryki.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Q.

Czy im się wydaje, że

Czy im się wydaje, że rozumnego człowieka wciąż będą "robić w balona" bredząc o głupotach w które nawet dziecko z przedszkola nie uwierzy ? Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że ktoś na nas wszystkich "położył lachę" i już o nic się nie dba poza tym by interes się krecił. Nie ma już filmów w telewizji, seriali dla inteligentnego widza, programów edukacyjnych ani nawet sensownej rozrywki. Im więcej wszystkiego tym niższa jakość. Włączcie sobie TVP Kultura... jeszcze tydzien temu były tam jakieś filmy "kulturalne" a teraz ?? - wiadomości i relacje ze świata (wojna i polityka) ale wszystko po angielsku od rana do wieczora... ale "kultura" ?!  

Portret użytkownika Marcin Kukszol

Foliarska tradycja

Foliarska tradycja zobowiązuje mnie aby wspomnieć że większość balonów, także starowce,  to balony komunikacyjne, na te balony co rocznie świat wydaje górę forsy, służą one do komunikacji także komórkowej oraz internet, latają na dużych wysokościach z względnie stałą prędkością, posiadają baterie słoneczne , bo to w miarę nowa technologia.

Satelit ponoc tam lata na niskiej orbicie około 15 tysięcy, jakoś do tej pory nikt ich nie widział, oprócz grafik komputerowych. Nawet z tych niby zdjęć ze stacji kosmicznej ISS nie widać żadnych satelit, czy to nie dziwne. A tam na filmach z ISS widziałem że mają na ścianach powieszane aparaty z wielkimi obiektywami, jednak zdjęć jak nie było tak nie ma a powinny być tysiące zdjęć dostępnych do oglądania.

Portret użytkownika emel

Marcin Kukszol wrote: Satelit

Marcin Kukszol wrote:
Satelit ponoc tam lata na niskiej orbicie około 15 tysięcy, jakoś do tej pory nikt ich nie widział, oprócz grafik komputerowych. Nawet z tych niby zdjęć ze stacji kosmicznej ISS nie widać żadnych satelit
Wyobraź sobie, że 15000 samochodów rozmieszczono równomiernie na powierzchni Ziemi. Jaka byłaby średnia odległość między nimi? Czy z jednego pojazdu widać byłoby zawsze jakieś inne? A gdyby do dyspozycji była nie tylko powierzchnia Ziemi, ale cała przestrzeń od powierzchni do, powiedzmy 1000 km? Jaka byłaby średnia gęstość występowania tych pojazdów? Satelity są zwykle dość daleko od siebie, a ISS jest w taki sposób sterowania, by jak najbardziej unikać jakiegokolwiek zbliżenia z innymi obiektami. W najlepszym razie jakiś satelita byłby widoczny zaledwie jako punkt światła (tak jak z Ziemi można je zobaczyć jako szybko przemieszczające się punkty).

Jeśli widziałeś jakieś grafiki przedstawiające zatłoczoną okolicę Ziemi, czy to przez satelity, czy kosmiczne śmieci, uświadom sobie, że te punkty reprezentujące kosmiczne śmieci nie są w skali: każda taka kropka wygląda, jakby wiała wiekość setek kilometrów kwadratowych. W rzeczywistości są dużo mniejsze. Stąd wrażenie, że nie da się znaleźć na orbicie nie kolidując z jakimś dużym obiektem.

Portret użytkownika Juraś Wodziszak

Teorie spiskowe!, nic więcej

Teorie spiskowe!, nic więcej nie mam do dodania, poza tym że nauka odnosi porażkę w starciu z teoriami spiskowymi, to jest nie do przyjęcia w związku z tym czego nas uczono w szkołach i w mediach. Jestem zaniepokojony. Mason kopernik przewraca się w grobie. A karol darwin wraz ze specami od nasa, dostają skrętu kiszek.

Portret użytkownika ba

 

 

Wiara w UFO to taka sama wiara jak w krasnoludki  i sierotkę Marysie , a jak coś jest na rzeczy to to jest technologia z Ziemi  a powyżej to tu jest prawda :

Objawienia 12:  Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.

12  Dlatego weselcie się niebiosa i wy, którzy w nich przebywacie!+ Biada+ ziemi i morzu,+ ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu”.+

 

Zastanów się dlaczego wszystkie filmiki z UFO są zamazane , co cenzura chce ukryć przed tobą  i dlaczego takie kraje jak USA zawsze się tłumaczy ze nie może ujawnić filmiku,  bo to sprawa bezpieczeństwa narodowego , gdyby to było prawda to UFO jest zagrożeniem dla wszystkich narodów na Ziemi a nie tylko USA , od razu USA by współpracowało z każdym krajem na Ziemi w celu zapewnia bezpieczeństwa całej planecie ,  a tu tylko chodziło USA, wniosek jest prosty , bo to technologia z USA przejęta od nazistów , bo to  ich spodki teraz tylko ulepszone, a zganiają na UFO aby nikt tak naprawde sie tym nie interesował , aby USA mogło spokojnie nad tą technologią w cichości pracować  - ulepszać i mieć  przewage technologiczną nad innymi krajami

Oczywiście ja nikomu nie zabraniam wierzyć sobie w UFO , to każdego sprawa osobista w co wierzy , to jego hobby

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika b@ron

w UFO nie wierzysz a w to co

w UFO nie wierzysz a w to co wklejasz we wklejkach już tak? o zamazanych filmach z UFO yeti itd. to żadna filozofia... spróbuj zrobić telefonem nagranie np spadającego meteorytu... zdziwisz się jakością... a jak spotkasz yeti to poproś żeby grzecznie pozował do zdjęć bo ty chcesz ludziom pokazać...

co wklejek to o ile istniała tysiące lat ta księga którą starasz się wszystko udowodnić... to ani ty ani najwięksi "badacze" ... jej nie rozumieją, bo nie mogą... aaa, i bozia, jakakolwiek by nie była, może mieć ścisłe powiązania właśnie z tzw. UFO... to jest temat rzeka której nie sposób ogarnąć no ale jak to określiłeś... każdy ma jakieś hobby

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Grzesiek Łysiak

Mało ty wiesz, młody

Mało ty wiesz, młody człowieku, UFO to operacja psychologiczna zakrojona na światową skalę, wielu poważnych badaczy fenomenu ufo po zbadaniu wielu przypadków zwłaszcza porwań, doszło do wniosku że jest to fenomen istot bytów duchowych, Chrześcijanie wiedzą że upadli aniołowie i demony w ten sposób okłamują ludzi a także duchy nefilimów. Na koniec starożytne potężne istoty przedstawią się jako goście z kosmosu i stwórcy człowieka. Poczytaj sam zobaczysz , wszystko jest dostępne, trzeba trochę poszukać. Są filmy i publikacje .

https://www.youtube.com/watch?v=Sfd3RquS_F0

Portret użytkownika ba

Do Grzesiek Łysiak

Do Grzesiek Łysiak

To ze UFO może być demoniczne to ja zawsze wiedziałem i dziękuje za hasło "młody człowieku"  bo to dla mnie wielki komplement !!!!!    

I Biblia o tym donosi :

Objawienia 12:  Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.

12  Dlatego weselcie się niebiosa i wy, którzy w nich przebywacie!+ Biada+ ziemi i morzu,+ ponieważ zstąpił do was Diabeł, pałając wielkim gniewem, bo wie, że mało ma czasu”.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika ba

Dodam , ze czytałem wypowiedz

Dodam , ze czytałem wypowiedz Putina co sam przyznał,  ze te Ufo to hybrydy   wychodowane   na Ziemi , to skrzyżowane dwa gatunki małp  - powstaje genetyczna hybryda , test genetyczny nic nie da,  bo takiego gatunku nie ma na Ziemi , mówił ze taką hybryde - hybrydy golą do gołej skóry , ubierają w specjalny skafander,  a potem takie coś - UFO rozbijają , ze niby Ufo sie rozbiło i tak świadomie wprowadzają w błąd , to zwykła mistyfikacja uczonych aby wszystkich oszukać z tym UFO , to przykrywka do opracowywania nowych statków - samolotów tajnych !

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika zeddsv

"Większość UFO to drony

"Większość UFO to drony chińskiego wywiadu i balony pogodowe"

No, napewno tak! Z pewnoscia te ktore poruszaly sie z niewiarygodna predkoscia, potrafily zatrzymac sie w ciagu mili sekundy i przez kilka minut podczas silnej burzy tkwic w jednym miejscu, jak to na tysiacach nagran video ktore przez lata wyciekaly do internetu.

talin, talin... to chyba jest jakis ukryty pisarz bajek dla dzieci, tak by sie zdawalo 

Portret użytkownika axell69

Ponieważ nasz Kapelan  na ZnZ

Ponieważ nasz Kapelan  na ZnZ  udziela się  na każdym kroku , dzisiaj  wymyslił ufonałtów hybrydowych z Chin (ale beka) chciałem wrócić do jego arta  , który Admin ukrył  w  folderze "bez cenzury"  za to tylko że pada tam w komentarzach  kilka trafnych i prawdziwych słów  o  nacji która uzurpuje sobie prawo  do rządzenia  nami  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/do-wyborow-w-roku-2023-czekaja-nas-same-sukcesy-oraz-dziwne-zjawiska-i-wyjasnione    , odniosę się po raz kolejny  do tych  wyborów , więc będzie znów kilka cierpkich słów  prawdy  o tym jak nas  kantują  do spóły z KK 

 

"Powszechne żydowskie media lub „media od Rydzyka do Michnika” szykują Polakatolików w IIIRP/Polin na kolejne wyborcze igrzyska. Oczywiście wybór jest ten sam co zawsze, a więc i ich polityczny efekt pozostanie niezmienny, czyli „jak się nie obrócisz, d… zawsze z tyłu”. Wygrywają jedynie partie stworzone i akceptowane przez syjonistyczny sanhedryn reżimu IIIRP/Polin. Teraz ponownie PiS, PO + coś tam jeszcze. Zresztą, jeśli nawet któraś z tych partii zostanie zastąpiona przez „coś nowego”, to realizowana polityka nie ulegnie najmniejszej zmianie.

Obserwujemy spektakl zmagań między PO i PiS, który nie obejmuje w ogóle kwestii w polityce merytorycznych. A samo widowisko jest może nie tyle plagiatem podobnego, odbywającego się w USA między J.”Pamperesem”Bidenem, a D.Trumpem, co spektaklem licencyjnym, zaprojektowanym przez żydowsko-anglosaską awangardę demokracji USA i drogo opłaconym przez Polakatolików i stojącą poza krzyżem resztę. W odpowiednim momencie włączy się do akcji także żydo-katolicki Kościół i przypomni, że: „obowiązkiem katolika jest udział w wyborach”, czyli udział w wyborczej hucpie organizowanej przez syjonistyczny reżim IIIRP/Polin pod auspicjami mocodawców z Waszyngtonu i Londynu, no i może jeszcze Tel Awiwu, w każdym razie nie wypada przemilczeć, tej tak ważnej dla polityki IIIRP/Polin, bratniej stolicy."

więcej  w linku https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/11/jesli-wybory-moglyby-cokolwiek-zmienic-to-dawno-zostalyby-zakazane/

My nie mamy na kogo głosować , co pokazuje też ankieta z ZnZ  , cokolwiek wybierzemy  jest przeciw nam  dlatego musimy  znać prawdę  i ją przekazywać innym , musimy zrozumieć  że  jeśli  nie odetnimy  kościóła katolickiego od polityki  i kasy nigdy nie pozbędziemy  się oprawców . Nie namawiam nikogo  do zmiany   wiary  , to nie o to chodzi ,   Niemcy  bardzo  dobrze poradziły sobie z tym problemem i  tam zadna wiara żaden kosciół  nie ma nic do powiedzenia i między innymi dlatego stali się  bogatym krajem . Hiszpania  niby katolicka  , maja swoje tradycje  katolickie , tu jednak  nikt w niedzielę  nie zapiernicza do koscioła  jak u nas , ksiądz nie nachodzi  nikogo po kolędzie  czyli w sprawie  koperty z kasą , Hiszpanie traktują  to całkiem na luzie  ale z pompą , gdy jest fiesta katolicka  potrafią się wspaniale bawić łącząc  tradycję ze spotkaniemi  rodzinnymi  i to mi  się bardzo podoba .

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika S

No oczywiście, że "balony

No oczywiście, że "balony meteo". Zupełnie jak ten w Roswell. Ot zwykły balon do badania pogody pękł, spadł chłopu na pole i w dosłownie kilkanaście minut cały obszar zamknęło wojsko, a u faceta co zebrał tego pękniętego balona, pojawili się smutni panowie i wytłumaczyli mu, że woli siedzieć cicho w tym temacie. Tajne służby zabrały ten balon i po sprawie. Zwykła procedura, zawsze się tak robi z balonami.... Wink

Strony

Skomentuj