Większość uchodźców podających się w Szwecji za nieletnich to w rzeczywistości dorośli mężczyźni

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Opublikowano właśnie kolejny raport, który zdaje się ośmieszać medialną propagadnę dotyczącą tzw. uchodźców wojennych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Po raz kolejny przekonujemy się, że imigranci, rzekomo same kobiety i dzieci, to w rzeczywistości dorośli mężczyźni w sile wieku, którzy najwyraźniej nie uciekają przed wojną, lecz starają się ją przynieść do Europy.

 

Szwedzka Krajowa Rada Medycyny Sądowej, instytucja rządowa działająca na polecenie Ministerstwa Sprawiedliwości przedstawiła wyniki swoich badań, dotyczących próby ustalenia wieku obcokrajowców. Testy odbywały się między marcem a czerwcem bieżącego roku. Instytucja szacowała wiek 1 481 migrantów wykonując rezonans magnetyczny stawów kolanowych oraz RTG zębów.

 

Zgodnie z raportem, aż 86% obcokrajowców podawało się za nieletnich, choć w rzeczywistości są to osoby dorosłe. Co więcej, wśród grupie badanych znajdowało się tylko 49 kobiet, z czego 33 z nich były w wieku powyżej 18 lat. Testy potwierdzają więc, że wielu tzw. uchodźców kłamie na temat swojego wieku.

 

Od 2015 roku, Szwecja była zalewana przybyszami z krajów afrykańskich i arabskich, którzy domagali się azylu i podawali się za nieletnich. Jednak zdarzały się przypadki gdy imigranci popełniali przestępstwa i wtedy ich prawdziwy wiek wychodził na jaw. Fala morderstw i gwałtów zmusiła rząd do wykonywania badań, aby ustalać wiek obcokrajowców.

Muzułmańscy imigranci bardzo często podają się za nieletnich, ponieważ to zwiększa ich szansę na pozostanie w Europie i otrzymanie azylu. Wielu z nich wyrzuca swoje dokumenty albo podrabia je. W Szwecji próbuje się zatajać przestępstwa popełniane przez migrantów oraz fakt, że to właśnie oni odpowiadają za powstanie tzw. stref no-go. Są to wyjątkowo niebezpieczne rejony opanowane przez ekstremistów, przestępców i handlarzy narkotykami, do których nawet policja boi się zapuścić.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika wiertarka

A nasza wielka opozycja tzw.

A nasza wielka opozycja tzw. PO chce nam imigrantow sprowadzic za pomoca samorzadow.
PISu niebronie, ale na PO napewno niebede glosowal.
Potem beda latac sobie takie burki po polskich miastach i zapladniac nam 12latki i dzgac nozem nieczego niewinnemu przechodnia. Ale oczywiscie PO powie nam ze tak niema, ze to media takie fake newsy rozpuszczaja. A K.Szczuka jak ich tak lubi to niech im zagwarantuje zakwaterowanie i niech im udostepni corke, to szybko zmieni glupia zaba zdanie.

Portret użytkownika syriues

To jest bzdura.Powiem wam

To jest bzdura.Powiem wam dlaczego.

Paszport terrorystow czy arabow zawsze sie znajdzie.Zostal nawet znaleziony przy wiezach ww2

Wiec sadze,ze jezeli ktos klamie i nie wyglada na nastolatka,to wsadzic do samolotu i wyslac do domu.Mozna rowniez wyslac statkiem lub czymkolwiek.

To co,moze brac wszystkich bo tak chce New world Order?

Moze powinnismy cos w tej sprawie powiedziec.Skoro politycy brna w przepasc,to co my mamy wraz nimi?Nikt nic nie mowi,kosciol milczy.Politycy milcza.Tylko jedynie boja sie NWO

Bo tak jest.Powiedza zamykamy kran i nie bedziecie miec cieplych posadek,wiec politycy UE robia to co robia

Ludzie,to wasza planeta i macie prawo do roznych rzeczy.Wcale nie musi wygladac zycie w taki sposob jak wyglada.Mozemy je zmienic

Sadze,ze da sie zyc zupelnie inaczej,w harmonii pokoju i szczesciu.Trzeba sie jedynie pozbyc mamony zazdrosci pychy itp

Portret użytkownika dziadek ze wsi

1 Etap to wyjście z miast,

1 Etap to wyjście z miast, które są źródłem pasożytnictwa. Natychmiast jak ci pracowici opuszczą miasta wtedy polecą za nimi pasożyty - bo ''pasożyci''' sami na sobie nie umieją pasożytować. 2 Etapem jest całkowita fizyczna likwidacja pasożytów podążających z tymi co umieją coś tworzyć i chcą pracować. 3 W każdym innym wypadku czeka ludzkość powtórka z ''rozrywki.'' 4 Pasożyt doskonale wie o tej zasadzie dlatego z wyprzedzeniem zapodaje tym pracowitym ''some'' czyli środki ogłupiająco-znieczulające.

Portret użytkownika debaucher

To wszystko obrzydliwa

To wszystko obrzydliwa nieprawda!!
Nałkofcy z University of Pierdziszewo po długich badaniach stwierdzili,że uchoćcy(!) w warunkach stresowych potrafią pozbyć się zarostu,bez względu na wiek.
Słynny profesor Mosze Yehud wykazał,że jest to niezbędna adaptacja do warunków środowiskowych.Coś jak kameleon i jego filozofia mimikry...

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Dragon_Reborn

"Instytucja szacowała wiek 1

"Instytucja szacowała wiek 1 481 migrantów wykonując rezonans magnetyczny stawów kolanowych oraz RTG zębów"

Ale podobno w GB takie faszystowskie testy na "biednych uchodźcach", których dotknęła trauma wojenna miały zostać zabronione? Czy może poprzednio pisaliście tylko o Anglii? Wink

Portret użytkownika Akamai

A u nas PAD popisł wczoraj

A u nas PAD podpisł wczoraj nowelizację ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych.

Otrzymają oni bezterminowe świadczenie w wysokości 400 złotych miesięcznie bez względu na dochód.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj