Większość uchodźców nie ucieka przed wojną - oni niosą wojnę do Europy

Kategorie: 

Źródlo: Twitter

Nie trzeba było długo czekać, aby okazało się, że młodzi islamiści tłumnie przybywający do Europy bynajmniej nie oczekują, że ktoś da im pracę. Praktycznie wszyscy liczą na darmowe mieszkanie i przede wszystkim pieniądze - dużo pieniędzy bez pracy. Na dodatek w ośrodkach dla nielegalnych imigrantów zaczyna się robić niebezpiecznie i już wybuchają konflikty między wieloma islamskimi nacjami, które tam stłoczono.

 

Wczoraj w Hesji doszło do zamieszek na skutek tego, że jeden z uchodźców wepchał się do kolejki po bezpłatne jedzenie. Doszło do tego, że grupa nielegalnych imigrantów, bynajmniej nie z Syrii, co nam się wmawia, ale z Albanii, pobiły się z imigrantami z Pakistanu. Niemieccy policjanci próbowali jakoś opanować sytuację i też zostali pobici. To zapewne dopiero początek, bo stłoczeni w ośrodkach przejściowych ludzie każdego dnia czują większa frustrację.

 

Miały być darmowe mieszkania, fura pieniędzy i blond dziewice, a zastały ich inne realia. To dlatego niemieckie władze dwoją się i troją, żeby jakoś ulokować te miliony ludzi, których wcześniej zaprosiła Angela Merkel. Aby gdzieś upchać tych ludzi eksmituje się z mieszkań komunalnych zwykłych Niemców. Nawet niektóre jednostki Bundeswery zostały zobowiązane przez niemiecką panią minister obrony narodowej, aby przenieśli się do namiotów zwalniając miejsce dla tak zwanych uchodźców.

W międzyczasie w europejskich lewicowych mediach dominuje zachwyt nad ubogaceniem kulturowym, jakie rzekomo gwarantują te tłumy muzułmanów. Normalnemu człowiekowi trudno jednak dostrzec coś pozytywnego w tej napaści. Władcy UE przekonują, że Europa się starzeje i potrzebuje nowej krwi, bo inaczej nie będzie komu pracować na utrzymanie socjalistycznych gospodarek udających kapitalizm. Problem jednak w tym, że zdecydowana większość rzekomych uchodźców bynajmniej nie chce u nas i na nas pracować. Wręcz przeciwnie, dominuje roszczeniowa mentalność. Jednak potok ludzi, którzy przybywają po, jak to nazywają "pieniądze od Allaha" ciągle rośnie i tylko kwestią czasu jest to, że nawet budżety bogatych państw zachodnich mogą tego nie wytrzymać.

Można sobie tylko wyobrazić co się stanie gdy "pieniądze od Allaha" nie zostaną wypłacone, albo zostaną radykalnie zmniejszone. Będzie to po prostu wojna domowa z płonącymi samochodami i być może licznymi ofiarami. Rosnąca frustracja rozczarowanych nielegalnych imigrantów może bardzo szybko zmienić się w armię inwazyjną, bo taka ludność napływowa będzie oczywistym celem do werbunku dla Kalifatu.

 

Wygląda na to, że zachodnie społeczeństwa płacą zasiłki tym ludziom czym kupują sobie po prostu trochę czasu, ale to może się skończyć bardzo szybko i eksplodować jako krwawa wojna domowa z obrazkami jakie widzimy obecnie na nagraniach z miejsc, gdzie swe rządy zaprowadziło Państwo Islamskie.

 

Już teraz na przykład w Holandii ci rzekomi uchodźcy wojenni domagają się dodatkowych pieniędzy na papierosy, które przecież w krajach socjalistycznej UE są horrendalnie drogie. Nielegalni imigranci zaczynają też narzekać na zimno i domagają się większej ilości darmowych ubrań. Ciekawe co powiedzą gdy rzeczywiście zrobi się zimno.

Można zrozumieć, że do przyjęcia tych ludzi namawiają nasze marionetkowe władze czy grupy ludzi posługujących się zupełnie absurdalną lewacką logiką, ale jak pojąć to, że podobną postawę prezentuje też kościół katolicki. Obecny papież wyraża się o tej inwazji bardzo pochlebnie zupełnie nie zwracając uwagi na to, że z miejsc gdzie rządzi barbarzyński ISIS powinni uciekać przede wszystkim eksterminowani chrześcijanie, a nie muzułmanie, dla których przecież restytucja Kalifatu powinna być spełnieniem marzeń.

 

Rzeczywiście tego jeszcze nie było w dziejach świata, żeby najeźdźcy, których celem jest przejęcie władzy na określonym terytorium byli witani workami z pieniędzmi i darmowymi mieszkaniami. Na naszych oczach trwa zatem druga faza dżihadu, czyli zajęcie terytorium niewiernych, co sami finansujemy w podatkach z których opłaca się pobyt na naszym kontynencie tej islamskiej armii, która wciąż rośnie w siłę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zokx7

A kto (Rzad cieni USA i

A kto (Rzad cieni USA i Korporacje zbrojeniowe!) wywolal wszystkie wojny od lipnego ataku na WTC w 2001?? Kto zwyczajnie ukradl rope naftowa w Iraku,Libii...do kogo naleza te kompanii oraz przerozne Security sluzby ktore to pilnuja,nawet one sa prywatne i naleza do wspomnianej Elity (wiem,to dupki jednak bogate) miedzy innymi do rodzinki Bush,Dick Cheney-ego itd. Kto finansuje ta emigracje? (oprocz 5% prawdziwych uchodzcow z Syrii), przeciez te c..je i ich popleczny Sorosz,wiec? To jest po prostu projekt NWO,jak bez klasyczenj wojny rozwalic UE i stary porzadek oraz zmieszac narody ktore sie roznia nie tylko kolorem skory,bo to akurat dla mnie nie jest istotne,ale wierzeniami,kultura lub jej brakiem....

Portret użytkownika kalafior

Trzeba było w swoim czasie

Trzeba było w swoim czasie nie wynosić wojny z Europy do całego świata. To co się teraz dzieje to skutek chciwości rasy europejskiej. Trzeba to piwo teraz wypić. II prawo Newtona prawi że każde działanie powoduje przeciwdziałąnie. Do kogo te pretensje? Trzeba było siedzieć na dupie a nie okradać świat. Pretensje do Kolumba, Pizarra, Napoleona, a współcześnie do korporacji bezwstydnie okradających głównie afrykańskie państwa. 

Portret użytkownika Ja1111111111

Co to za błazenada z tym

Co to za błazenada z tym artykulem który się nie powołuje na żadne źródła? Śmiech na sali. Ludzie za nim będziecie czytać co kolwiek w internecie sprawdzajcie takie rzeczy bo w sieci roi się od fałszywych informacji i artykułów które piszą nienawistni na poparcie swoich poglądów albo półgłówki którzy nie mają co w życiu robić.

Portret użytkownika ichtima

Jak najbardziej sie zgadzam!!

Jak najbardziej sie zgadzam!!! realia sa nieco inne!!! Z pewnoscia nie spodziewali sie powitania z otwartymi ramionami i wiekszosc ucieka przed wojna...:( chyba zapomieliscy juz co to wojna, w Syrii trwa juz 6 lat, kraj jest wyniszczony, ci ludzie sa tez ludzmi i potrzebuja pomocy, ok ci mlodziency sobie poradza, ale glownie powinnismy wyciagnac pomocna dlon kobietom, dzieciom i osobom starszym!!!! To wrecz nasz obowiazek by nie odwracac sie od orugiego czlowieka niezaleznie od pochodzenia,rasy czy koloru

..!!!!

Strony

Skomentuj