Większość Rosjan jest przekonanych o istnieniu globalnego rządu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Państwowa agencja badania opinii publicznej VTSIOM udostępniła wyniki specyficznej ankiety. Wynika z niej, że większość Rosjan wierzy w istnienie tajnego światowego rządu. Co więcej, część z nich jest przekonana o jego szkodliwości względem Rosji.

 

Z ankiety uwzględniającej opinie dwóch tysięcy mieszkańców dowiadujemy się, że 67% obywateli Rosji wierzy w istnienie tajnego światowego rządu. Tylko 24% neguje jego istnienie, zaś reszta pozostaje niezdecydowana. Jeszcze dwa lata temu, tylko 45% Rosjan było przekonanych, że światem rządzi garstka bogatych i wpływowych ludzi.

 

Wyniki ankiety wskazują, że większość osób wierzących w jeden globalny rząd nie potrafi udowodnić jego istnienia. Niektórzy Rosjanie argumentowali swoje stanowisko istnieniem takich organizacji jak ONZ i NATO.

Wśród wierzących w globalny rząd, 74% ankietowanych twierdzi, że jest on wrogo nastawiony do Rosji. 23% osób wskazało, że światem rządzą finansiści, bankierzy i oligarchowie. Tylko 2% uważa, że Władimir Putin jest członkiem światowego rządu.

 

W kwietniu, agencja VTSIOM przeprowadziła badania opinii publicznej, z których wynika, że 49% Rosjan postrzega swój kraj jako przyszłą światową potęgę. 33% osób uważa, że Rosja będzie wiodącym państwem świata w przeciągu 10-15 lat.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika dd

Czy istnieje rząd światowy

Czy istnieje rząd światowy czy jest grupa, która ma potężne wpływy na to co się dzieje na świecie pokazuje tylko jedno - nie istnieje coś takiego jak demokracja a wybory czy to rządowe, prezydenckie czy jakiekolwiek inne to czysta fikcja.

Po pierwsze - czy ma wyborca wpływ na polityków? - nie, nawet to kogo "wybiera" jest ograniczone do określonej grupy - dziwnie niezmiennej od lat - czyli ma tylko podsuwane do wyboru te same gęby na które społeczeństwo nie może wpływać w żaden sposób po "wyborach".

Po drugie skąd są brani przedstawiani nam wybrańcy narodu - no ktoś o tym decyduje kogo wystawić - czy to są przypadkowe osoby? Na pewno nie. Są to osoby wybierane na jakimś tam poziomie, które mają wykonać określone polecenia, między czasie wykonujące kilka nierzadko dziwnych obietnic wyborczych tak żeby pospólstwo myślało sobie, że ma wpływ na swoje życie.

Portret użytkownika MiterMann

GRupa OLIMPIANS inaczej

GRupa OLIMPIANS inaczej czarna szlachta... jest to 300 chazarskich zy"t"kow  powstala z brytyjskiej kampani wshodni indyjskiej gdzie za tamtych czasow byla szlachtą. np. klub czaszki i piszczeli wymislili zeby panowala nad polityka w usa, a z kolei bilbenberg kreowal upadek muru berlinskiego.... rycerscy towarzysze orderu podwiązki panuja nad cała masoneria... taka rodzinka z europy - Von Thurn und Taxis traktuje rockefellerow amerykanskoch jak chlopcy na posylki... taki sadam, osama czy nawet kwasniewski to kukielki brzezinskiego ktory jest od brudnej roboty olimpii... aj duzo by pisac

Portret użytkownika 3plabc

Wystarczy spojrzeć co dzieję

Wystarczy spojrzeć co dzieję się na świecie... mają oczy, a niewidzą, mają uszy a nie słyszą. Jak tu udawać, że finansiści, bankierzy, wielkie korporacje, oligarchia, etc. przeplatani ze światem polityki, nauki, czy nawek popkultury nie mają wpływu na kształt i kierunek rozwoju świata, który dziwnie chyli się ku upadkowi, chociaż wszędzie krzyczą, że nic się nie dzieje i to wszystko to fakenews. Połowa z nich zapewne sprzedała duszę diabłu, a druga połowa posłusznie wykonuje ich polecenia chłoszcząc batem społeczeństwa świata. Nowy porządek świata wita na każdym kroku... i strach myśleć gdzie zmierzamy!

Portret użytkownika MiterMann

a kto wie... zapewne niewielu

a kto wie... zapewne niewielu... ze illuminati, opus dei, masoneria, rozokrzyzowcy, czaszka i piszczel, dziewieci katów, vrill i bildenberg, komitet 300, rzymska loza itp itp... sa mackami organizacji o ktorej nie macie pojęcia... na tym poziomie internetu o niej nie poczytacie...

Portret użytkownika Arya

na tym poziomie internetu o

na tym poziomie internetu o niej nie poczytacie

To gdzie poczytamy, w darknecie? Darknet został załozony prze służby i tam też może być pełno fake newsów mających na celu dezinformację. Mnóstwo ludzi używa darknetu, więc trzeba im dać jakąś pożywkę, sprawić żeby poczuli, że wiedzą więcej od pozostałych. Nie do końca bym wierzył w tzw. Komitet 300.

 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj