Wiceprezydent USA wezwał do stworzenia "nowego porządku świata w XXI wieku"

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Wiceprezydent Joe Biden podczas przemówienia dla kadetów Air Force Academy stwierdził, że teraz jest "niesamowita okazja do ukształtowania nowego porządku świata XXI wieku w sposób zbieżny z amerykańskimi i ogólnymi interesami".

 

Nowy Porządek Świata, a właściwie New World Order, lub skrótowo NWO, to jedna z teorii spiskowych zakładających, że na świecie działają pewne grupy polityczne skupione wokół niejawnych stowarzyszeń, które mają na celu przekształcenie świata w korzystny dla siebie sposób.

 

Nowy porządek globalny jako idea pojawił się po II wojnie światowej, która przeryła społeczeństwa powodując, że nadążyła się okazja do reorganizacji wszystkiego. Ten proces został nieco wyhamowany ze względu na to, że świat stał stanął w obliczu kolejnego konfliktu na linii wschód - zachód. Gdy tylko upadł ZSRR piewcy NWO podnieśli głowy i zaczęli otwartym tekstem nawoływać do globalnych zmian.

Jednym z założeń ideologii NWO jest depopulacja, którą obserwujemy głównie wśród społeczeństw rozwiniętych. Odbywa się to poprzez zatruwanie żywności, utrudnianie dostępu do opieki zdrowotnej, a przede wszystkim poprzez oddziaływania kulturowe.

 

Na temat NWO wypowiadał się w przeszłości na przykład prezydent George Bush. Okazuje się, że niezależnie od tego czy administracja jest w rękach Demokratów czy Republikanów, retoryka pozostaje taka sama. Biden określił NWO jako świat, który dąży do praw człowieka, do wolnego handlu i końca biedy oraz ucisku. Oczywiście jak to zwykle bywa słowa polityków należy odczytywać zupełnie odwrotnie.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

jak 2 miesiące temu pisałem o

jak 2 miesiące temu pisałem o przekazie od istot energetycznych ,to oczywiscie mnie wysmianio ,ale gdy opowiedziałemże jest interwencja z Góry i ze upadnie wszysko co znamy ,wiele osób zaczeło sie zastanawiać nad tym co sie dzieje ,teraz macie potiwerdzenie tego co otrzymałem w medytacji ale jak pisałem 2 miesiace temu ,będa tuszować ingerencję z góry swoim Nwo ,2 miesiace temu pisałem ze amerykanie i ich sojusznicy pokaża nam swoje latajace talerze ,wprowadzą nwo ,powiedza ze mamy inwazje z góry ,za chwile zobaczycie filmy z obcymi ,wszystko po to abysmy uwierzyli ze są naszymi wybawcami a nie oprawcami .NWo w.g nich to czystki wsród ludzi z podczepieniami innych ras i zostawienie ludzi czystych jako niewolników dla tych co siedza pod ziemią ,natomaist nwo w/g Góry to przeskok do nowego wymiaru ,gdzie nie ma rzadów ,państw ,pieniądza ,banków itd ,trwa eksepryment na ziemi na skale wszechśwaita ,Na naszej grupie na facebooku nasz nowy świat piszemy o tym co sie dokladnie dzieje ,zamieściełm na stronie inne medium i znz 4 przekazy od istot energetycznych które nam pomagaja ,i we wszytkich ostrzegali nas przed tym co nam rządy planują a ponieważ sami jesteśmy za słabi wiec sam Najwyższy ingeruje w to co sie dzieje i istoty zaczęły  palić stany i niszczyć dolara ,do konca czerwca maja upaść tak aby ludzie zobaczyli ze nie sa sami ,natomaist rządy doskonale wiedza co się dzieje i bedą mówić ze nad wszykim panuja i ze walcza z obcymi złymi ,a tak naprawde to isoty przysłane na ziemie ,ludzie z ich swiadomościami będa wyrzucac mieszańców i pomagac zwykłym ludziom .Mianownikiem wspólnym w Nwo i przeskoku na wyższy wymiar jest oczyszczanie ziemi ,my widzimy to jako śmierć ludzi a to juz nie sa ludzie ,to mieszańce których nic nie jest w stanie rozłaczyc i to ci beda zabierani w pierwszej kolejności ,potem przyjdzie czas na tych co służyli tym pod ziemią i na ludzi którzy zamiast miłosci w sercu maja pieniądz ,nienawiśc ,zazdrośc itd .pisałem o tym na inne medium teraz juz nie ma odwrotu ,bedzei sie duzo działo i dużo be aprzed nami ukrywac ale wazne abysmy nie dali sie nabrac na bajeczki tych co do tej pory nas gnębili a uweirzuli ze Stórca instnieje i że są dobre rasy i ze wymiary lepsze niz nasz istnieją ,ale to bedzie nam pokazane ,kwestia tylko czy znów ukrzyzujemy siebie czy damy szanse na rozwój .

Portret użytkownika Medium

aron jasnowidz-diagnosta

aron jasnowidz-diagnosta wrote:

NWo w.g nich to czystki wsród ludzi z podczepieniami innych ras i zostawienie ludzi czystych jako niewolników dla tych co siedza pod ziemią ,natomaist nwo w/g Góry to przeskok do nowego wymiaru ,gdzie nie ma rzadów ,państw ,pieniądza ,banków itd ,trwa eksepryment na ziemi na skale wszechśwaita
To żydowskie bajki, kochany. I o dziwo ta "Góra" w nie wierzy!
Niektóre goje nawet w to wierzą, ale to już ich sprawa. 
Żydzi wskutek uporczywego służenia niewłaściwym bogom są zagrożeni podwójnie. Widomo Ci o genetycznych różnicach w obrębie tego narodu?

Portret użytkownika Marylka Sz.

Aron ?!  Już samo imę

Aron ?!  Już samo imę wskazuje, że przekaz masz od "właściwych" istot z innej, nazwijmy to, płaszczyzny. To ci sami, którzy kilkadziesiąt lat temu nas nieco przkonstruowali, a potem paśli się na naszych emocjach...
Jak ich pogoniono, to teraz za wszelką cenę usiłują wepchnąć się  z powrotem i wykorzystują m.in. jasnowidzów (?) takich jak Ty..
Współczuję. Tak bezkrytycznie robić za tubę gadzinom.

Portret użytkownika 85r

Co ty ćpałeś a właściwie

Co ty ćpałeś a właściwie jakie ogłupiacze czytałeś. Tylko nie mów że david icke i podobne gówna. Zejdź na ziemie zacznij myśleć logicznie a nie marzyć i zmień sobie imie Smile Nie licz na te istoty obrzezane i wymyślone bo łone cie energetycznie wydymają.

Portret użytkownika Impuls

Uff, ostatnia moja prognoza

Uff, ostatnia moja prognoza jednak się nie sprawdzi, bo dzisiejszy aktualizacja pokazała błąd tamtej więc będzie tak:
1.VI 23 st.
2.VI 17 st.
3.VI 16 st. (To jedyne ochłodzenie i nie pochodzenia PA tylko po prostu PPmch) Burzowo
4.VI 24 st. (Napływ PPm)
5.VI 24 st.
6.VI 26 st.
7.VI 27 st.
8.VI 28 st.
9.VI 29 st.
10.VI 27 st. (Burze, zmiana na PZm)
11.VI 31 st.
12.VI 32 st. (Zmiana na PZk, burze)
13.VI 35 st.
14.VI 36 st.
15.VI 36 st.
16.VI 36 st.
17.VI 36 st.
18.VI 37 st.
19.VI 39 st. (Nowy rekord dla Warszawy, silne burze)
20.VI 32 st. (Zmiana na PPkc)
21.VI 32 st.
22.V 33 st.
23.V 32 st.
24.V 32 st.  (Zmiana na PPmc, burze)
25.V 26 st. deszcz
To narazie na tyle. No i w sumie chyba lepiej że upały niż przymrozki, no nie ?

Podpisano, Pieseł Wawerski

 

Strony

Skomentuj