Wibracje i dźwięki przeszkadzają mieszkańcom Maryville w USA

Kategorie: 

Maryville - kolejne miejsce, w którym odczuwane są wibracje

W Maryville w stanie Tennessee drżą domy. Zjawisko, o którym donosi serwis volunteertv.com, z pozoru przypomina to, którego od lutego doświadczają mieszkańcy miasta Windsor w Ontario. Tutaj też mamy do czynienia z wielkimi wibracjami i charakterystycznym dzwiękiem.

 

Adrienne Hooker nie czuje się bezpiecznie w swoim domu. Ostatnio, w jego miejscowości pojawił się problem, z jakiegoś nieznanego powodu, okoliczne domy się trzęsą.

 

Według niej, w ciągu 2 dni jej dom trząsł się, co kilka godzin. Dźwięk przypomina eksplozję. "Mały wstrząs, trzęsie całym domem i zmusza mieszkańców, do pobudki w środku nocy" opisuje, to, co się dzieje.

[gmap markers=big blue::35.782170703266075,-83.968505859375 |zoom=7 |center=35.755428369259626,-83.968505859375 |width=440px |height=300px |control=Small |type=Hybrid]

Mieszkańcy zwracali się do U. S. Geological Survey, ale odpowiedziano im, że w tym obszarze nie zanotowano trzęsień ziemi. Teoria, że tajemnicze drżenia powstały ze względu na budowę sąsiedniego domu również nie została potwierdzona.

 

Mieszkańcy są nadal w impasie. "Co to jest" nie ma dla nich takiego znaczenia, oni po prostu chcą to powstrzymać.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika terror

Czyli to co szykują od dawna,

Czyli to co szykują od dawna, i nie jest to ,,nibira,elenina,ruchy magmy itp,, tylko zaplanowana akcja
ELhierro, ma spowodować wielkie tsunai, PRZYPADEK?
NEW MADRID FAULT ZONE, jest odpompowane z ropy do zatoki meksykanskiej, a teraz tam bombardują sejsmicznie pozostały pusty balon pod lądem.
 Zobaczycie że tak to będzie zrealizowane, wybrzeze będzie podwodą
 
Wpisujcie w necie NEW MADRIT ZONE to zobaczycie że to wszystko jest planem.
dodatkowo FEMA dala ogłoszenie na kierowców cięzarowek. kilka dni temu!
 
Na tej stronie zobaczycie jak wszystko jest realizowane zgodnie z astronomiczną wiedzą, która jest wykorzystywana przez ,,satanistów,,
http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm
Szykuje się masowa propaganda i wielkie kłamstwo i niestety większość to kupi.
Polecam poczytać ze zrozumieniem.

Skomentuj