WHO twierdzi, że nie ma lekarstwa na koronawirusa i może się nie pojawić

Kategorie: 

Źródło: WHO

Pomimo tego, że naukowcy i duże firmy farmaceutyczne na całym świecie dokładają ogromnych starań, aby wyeliminować koronawirusa, nie udało się jeszcze uzyskać pozytywnego wyniku. Takie oświadczenie złożył Tedros Adhanom Ghebreyesus, który jest szefem WHO.

Szefowie państw powinni początkowo zastosować podstawowe środki, aby koronawirus nie rozprzestrzenił się dalej. Nie działają one jednak we wszystkich krajach, a przyczyny tego są bardzo różne. Na przykład w Stanach Zjednoczonych i Indiach każdego dnia odnotowuje się około 50 tysięcy nowych infekcji. W sumie na całej planecie zachorowało obecnie prawie 18,5 miliona ludzi. W tym samym czasie zmarło 700 tysięcy osób.

 

Naukowcy poczynili duże postępy w poszukiwaniu leków, które pomogą złagodzić stan pacjentów. Niektóre szczepionki weszły już w końcowe etapy testów. Jednocześnie podczas regularnej konferencji prasowej Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział, że nie ma naprawdę skutecznego leku na koronawirusa i może się nie pojawić.

 

Przedstawiciele WHO dodali, że dopóki nie pojawi się skuteczna szczepionka na koronawirusa, nie będzie możliwe rozwiązanie problemu z chorobą i powrót do pełni życia. Do chwili obecnej na całym świecie opracowywanych jest ponad 150 szczepionek, które są potencjalnym lekarstwem na koronawirusa. Około 25 z nich weszło w fazę badań klinicznych. Pfizer i Moderna przeprowadzili w zeszłym tygodniu trzecią fazę badań leków. Zaszczepiono kilkaset osób.

 

Dopóki nie zostanie opracowany skuteczny lek, władze mogą jedynie powstrzymać i kontrolować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wymaga to rzekomo izolacji, kwarantanny, szybkiego leczenia zarażonych i tych, którzy niedawno mieli z nimi kontakt.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika eee

totalna bzdura. Jest

totalna bzdura. Jest conajmniej z 10 tanich , zupełnie nieszkodliwych substancji, blokujących koronawiry w różnych stadiach ataku, nawet terminalnych. . Były i są stosowane przez lekarzy na całym świecie, ale zawsze bez bogosławieństwa WHO i co za tym idzie Sanepidy różnych krajów

Portret użytkownika Mojeimię44

Mam do was pytanie. Czy na

Mam do was pytanie. Czy na witrynie zmiany na ziemi też wam pojawiła się zakładka prywatność w lewym dolnym rogu a w niej wyraża się zgodę na przetwarzanie danych osobowych? Mi przed chwilą coś takiego zaczęło wyskakiwać. Jest tam pełno amerykańskich korporacji i rządają dostępu do usług z mojego telefonu. Nie wiem czy to jakaś nowość na znz czy jakiś wirus mi się przypierdzielił? 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Nawet gdyby ten wirus istniał

Nawet gdyby ten wirus istniał to na 1000% jest jakaś substancja lub składnik chemiczny, który go dezaktywuje. Nie ma rzeczy na tym świecie, które by nie miały swojego naturalnego wroga. Piszę naturalnego gdyż uważam, że wśród tylu roślin istniejących na ziemi są i takie, które spokojnie dezaktywują tego wirusa. Kiedyś czytałem, że wszystkie lekarstwa chemiczne mają swoje odpowiedniki istniejące w naturze i że jest to wielka tajemica świata farmakologicznego, gdyż nie jest to w interesie firm farmaceutycznych. Człowiek został wynaturzony, wytresowany, zniewolony i ogłupiony tylko po to by nim łatwiej manipulować. Dla przykładu podam tylko, że wiele osób na świecie twierdzi najlepszą na świecie szczepionką jest jad pszczeli. Apiterapia wśród słowian w dawnych czasach była powszechnie stosowana. Dziś pszczoły masowo giną a szczepienia naturalną szczepionką odchodzą do lamusa. Ja raz w roku daje się upierdzielić pszczole. Sam ją do tego prowokuje i wam radzę robić to samo. Natura jest naszym przyjacielem nie wrogiem niestety my coraz bardziej robimy się syntetyczni- plastikowi. 

https://youtu.be/dnkmhPMGA3g

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika axell69

 

 

Tak, takie lekarstwo będzie i będzie leczyć w sposób NIEWIDOCZNY i bezobjawowy i będzie skuteczne i przyjazne dla was – drodzy czytelnicy . Czy nadal nie dotarło do was to, że wszystko co podawane jest wam na piśmie w takiej czy innej formie jest kompletną bzdurą , każdy post na temat covida jest beszczelnym kłamstwem , kłamstwem które ma odwrócić waszą uwagę od rzeczy istotnych ??

Niemal każdy post sTallina zaczynał się od „CZY” jednak tym razem nie jest tak, ale talinnek nadal wciąga idiotów w swoje opentanie (odwracanie uwagi ) - czyli że system funkcjonuje jak trzeba , czy nie ???

 dyskusje o tym czy lekarstwo jest lub czy będzię, a w następstwie - czy będzie działać lub nie , czy będzie leczyć a jeśli tak to w jakim stopniu ??

kurde  ....  , trutki na szczury(wszystkie)   nie wynaleziono skutecznej a tu pogoń za trutką na nas 

Kto zna odpowiedź ten bogaty jest w wiedzę :) 

 

 

 

 

Portret użytkownika axell69

Dlatego od niepamiętnych lat

Dlatego od niepamiętnych lat używamy  z rodziną  pasty  do  ząbków    bez cudownych dodatków  , przy   zakupie pasty do  zębów   należy  też  zwrócić  uwagę na kolor  paska  który znajduje się na  końcu  każdej  tubki  

zielony - okey  ,  inne kolory  nawet nie brać  do ręki  a są  też  i z  czarnym !!  wtedy to   nawet  nie patrzeć  w tym kierunku Smile bo w nich jest najwięcej chemi , jednak,

może  ktoś odważny   spróbuje poświęcić się dla  dobra   społecznego i ludzkości ?? bo  jesli nawet  taka  pasta  powoduje  pruchnicę  to  jednak może  poradzi sobie doskonale z  virusiem ...... tego nie wie nikt  po za  Tallinnią  , ona wie   wszystko 

Strony

Skomentuj